האם ווינדוס 10 פרו טוב יותר לעריכת וידיאו - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ווינדוס 10 פרו טוב יותר לעריכת וידיאו

פבלו

Recommended Posts

שלום,

אני קונה מחשב חדש בקרוב. אני קצת מבולבל בנושא הווינדוס 10 מול 10 פרו. את האמת אני עדיין עם 7. 

אני מתעסק בעיקר בעריכת וידיאו על פרימייר ואפטר אפקטס ורציתי לדעת אם יש לי צורך בווינדוס 10 פרו, או שגרסת ה-HOME טובה מספיק ואין צורך לבזבז על זה כסף.

תודה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין משהו שמבדיל מבחינת הביצועים - בגדול השינויים בין הגרסא הביתית לגרסא ה-pro הם בעיקר הצפנה\עבודה בדומיין\גישה מרחוק וכיוב ואינם משנים מבחינת ביצועים

- חשוב שהמערכת תהיה חזקה כדי שלא תתקע - משמע הרבה ודיסק מהיר (SSD כדיסק מערכת זה המינימום) 

רצ"ב הרכיבים השונים

windows_10_pro_vs_windows_10_home_offici

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת פונקציונליות, אין שום הבדל ( במישור של עריכה ).

יש הבדל בתמיכה בזיכרון.

בהום זה עד 64 גיגה ובפרו זה עד 128 אאל"ט.

אפשר לגגל, אם זה קריטי.  :)

עריכה:

וואללה, חשבתי שפירסמתי את זה מזמן.

כנראה לא לחצתי שמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אתה ממליץ לגגל:

The following table specifies the limits on physical memory for Windows 10.

Version Limit on X86 Limit on X64
Windows 10 Enterprise

4 GB

2TB

Windows 10 Education

4 GB

2TB

Windows 10 Pro

4 GB

2TB

Windows 10 Home

4 GB

128GB

https://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/aa366778(v=vs.85).aspx#physical_memory_limits_windows_10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה.

אז כן טעיתי בסדרי גודל.

נו, אז לפחות עכשיו הנושא חפור. :)

אז בתכלס, שורה תחתונה -

אין שום הבדל מבחינת עריכת ווידיאו  ( במישור המעשי, לפחות ).

תודה לכל המתקנים ומרחיבי היריעה, כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשמחה - הרי הפורום נועד להרחבת הידע

דעה - אני חושב שהמגבלה - גם אם היתה 64 ג"ב - היא מגבלה לא רלוונטית לדיון זה - הרי מי שרוכש מחשב עם 64 ג"ב הדאגה האחרונה שלו הנה ברכש מערכת ההפעלה

כמו כן - אני חייב להעיר בנקודה זו - על המחשב הביתי שלי 16 ג"ב זכרון ואני לא מרגיש שום בעיה איתו וכל מה שאני מריץ עליו לא מצליח לגרום לי לדפיצית בזכרון (ואני מריץ עם מלא טאבים, 2 מכונות ויטואליות ובמקביל גם מריץ קודי ועוד כמה תוכנות ברקע) - למעשה - אני די משוכנע שגם עם 8 ג"ב הייתי מסתדר.

הערה לפותח הדיון - אני חושב שגם כדאי לשקול השקעה בכרטיס מסך - עד כמה שאני יודע התוכנות האלו מסוגלות לנצל ליבות לשם האצת הביצועים באופן משמעותי.

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...