מבקש המלצה מחשב נייד - לתכנות - 13" - 5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה מחשב נייד - לתכנות - 13" - 5K

nigger84

Recommended Posts

שלום לכולם,

היום יש לי Inspiron R13 מלפני כמה שנים (מעבד I5, שודרג ל , שודרג ל- 8 גיגה) ועדיין כוחו במותניו, אבל סוללה כבר הוחלפה ושוב גמורה, והוא כבר לא נראה ביחס לניידים של היום. מה גם שהייתי רוצה מחשב שאוכל לקחת לשיעורים באוניברסיטה (ניידות + זמן סוללה).

יש טרנד כרגע של מפתחים לעבור למק, מהסיבה שהוא רץ על unix/linux, אז בהתחלה חשבתי ללכת לכיוון הזה. אבל בינתיים הספקתי להתקין על המחשב שיש לי כרגע, ובינתיים זה נראה טוב, ואני מרוצה. התכנון הוא להתקין לינוקס, ולהרים מכונה וירטואלית של ווינדוס בפנים לצורך האופיס ופיתוח ב Visual Studio. כל זה אומר הרבה זיכרון, ואם אפשרי אז גם מכובד.

ואחרי ההקדמה הארוכה:

1. מה התקציב המקסימאלי? 5K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? עדיף לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500 +/- (אפשר גם לחרוג קצת יותר, אם זה באמת יהיה שווה את זה)

2. מה שימושי המחשב - תכנות וסביבות פיתוח - web storm, nodejs, VM with and VS 2015/17, DB, ועוד...

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש - סביבות - תדיר

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג - לא

3. האם יש צורך בציוד הקפי - לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? - לא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט) - 3

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? - לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות - לא חובה. יש לי רישיון לאופיס 2016, ועל המחשב כנראה יותקן .

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? לא. איזור - בת ים/חולון/ראשון/תל אביב/הרצליה

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? שבוע/שבועיים הקרובים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה) - לא כל כך מכיר את ההתקנים הנפוצים היום והכמות שנהוג לשים מכל סוג.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? רצוי שהמחשב יגיע עם 8 גיגה לפחות, ואפשרות להרחיב ל 16

נקודה נוספת - ה inspiron שיש לי היום מרגיש כמו פלסטיק מקרקש. הוא הרגיש ככה מהיום הראשון. מעדיף מחשב שבנוי היטב.

בינתיים מצאתי את זה: http://ksp.co.il/?store=herzliya&changeSnif&uin=35840&select=.268..271..213..2185..2183..442.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ksp.co.il?uin=37361

Zenbook UX330UA : 

16GB, i7-7500U, 512GB .

בנוי היטב (שלדת אלומיניום), מפרט חזק שיספיק להרצת VM וסביבות למיניהן, קל,שקט ועם בטרייה מצוינת.

אם יש לך דרישות ששכחת או שאלות, אתה מוזמן לצטט אותי. מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

שתי שאלות:

1. רזולוציה - וזה כללית לגבי הרזולוציות שמעל fhd - הטקסט לא יהיה קטן מידי? או שאפשר לשחק עם ההגדרות כדי שזה ייראה נורמלי?

2. יש פה תגובות של אנשים על שבקרת האיכות שלהם היא לא מהגבוהות...

Sent from my A0001 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי 

קשה להתחרות בלנובו שבחרת מבחינת התאמתו

לדרישות שלך במחיר שיש עליו.

מצד שני, כמוך כמוני, או יותר נכון כמו כך גם -

השירות עליהם / שלהם משאיר הרבה מקום לשיפור, 

והניידים עצמם ? :nixweiss: על הנייר סבבה.

מה ואיך במציאות ולאורך זמן ? שאלה טובה.

בכל מקרה, מומלץ להרחיב את האחריות לשלוש שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד על הדל שיש לי שלמרות שהגימור החיצוני לא משהו (פלסטיקי לחלוטין), הוא שרד יפה בסה"כ, וחוץ מבטריה שהוחלפה, לא היו לי איתו בעיות. (אפילו שרד החלפת דיסק ל שכלל פירוק טוטאלי והרכבה מחדש)

השאלה איך ה Inspiron החדשים? כבר לא פלסטקיים?

בדקתי כמה יעלה לי התענוג ב- XPS 13, בערך . לדעתי מוגזם בשביל חומרה זהה בסה"כ (אולי  חוץ מה thunderbold)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הפוסטים שלי בדיון מתרכזים בשירות שיבואני הניידים מספקים.

גם XPS וגם שמיפי -אס ולא יודע מה יכולים להתקלקל.

לכן, לדעתי לפחות , לא רק הנייד חשוב אלא גם מה מאחוריו.

אתה יכול לקרוא ביקורת לעומק לגבי האינספירון, יש לא מעט ברשת.

מה שבטוח ששדרוג הכונן לא מחייב פירוק טוטאלי ( כן, נתקלתי גם בכאלה, ולא רק של ). :)

ומסכים איתך בקשר ל - XPS. בגלל זה בכלל לא הצעתי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי היתה XPS כי הוא גם וגם יותר איכותי מסדרת האינספירון. לא שאני חושב שהוא לא מתקלקל...

קראתי קצת על האינספירון החדש, כולו פלסטיק.

קראתי גם על , וזה נשמע חוייה לא נעימה.

יש עוד אפשרויות? יש עוד דגמים של דל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב שלך ?

אפשר לחפש, הבעיה היא שמה שאתה יודע,

גם יודעים, והמחיר בהתאם.

יש את סדרת THINKPAD T של לנובו, יש SPECTRE של או סדרה אחת מתחת שלהם Elitebook של HP,

יש ויש , שהם גם יקרים עם סדרת 9 שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...