Disk usage 100% win10 אובד עצות.. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Disk usage 100% win10 אובד עצות..

Dudu1212dhsh

Recommended Posts

טוב אז הלפטופ שלי עבד איטי מהרגיל, נכנסתי למנהל המשימות וקלטתי שהדיסק עומד על100٪ גם כשאני לא מריץ כלום.

אז חיפשתי בגוגל את הבעיה והיה כתוב לעצור בשירותים את
Superfetch וwindows search
עצרתי את שניהם, עשיתי ריסטר אבל עכשיו המחשב איטי הרבה יותר, לא מאפשר לי לפתוח כלום אפילו לא על התחל, רק מנהל המשימות. ניסיתי להתחיל שוב את הsuperfetch כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעזור אם תכתוב את מערכת ההפעלה, מפרט/דגם מחשב ותעלה תמונה של מנהל המשימות מסודר לפי שימוש בדיסק.

אי אפשר לעזור לך בלי שאנחנו נדע פרט אחד על המערכת שלך.

יעזור אם תגיד מתי זה התחיל וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OR2OOO

יעזור אם תכתוב את מערכת ההפעלה, מפרט/דגם מחשב ותעלה תמונה של מנהל המשימות מסודר לפי שימוש בדיסק.

אי אפשר לעזור לך בלי שאנחנו נדע פרט אחד על המערכת שלך.

יעזור אם תגיד מתי זה התחיל וכו...

אהלן יש לי לפטופ גיימינג של gtx 960m i74700hq זה התחיל לפני יומיים, עכשיו אני אפילו לא יכול ללחוץ על התחל, זה מראה לי רק את שולחן העבודה. הכי הרבה שאני יכול לראות זה את מנהל המשימות. הלכתי היום לבאג והבחור שם אמר לי שכדאי שאנסה לפרמט קודם. איך אני עושה את זה במצב הנוכחי? הוא ייעץ לי כיוון שלא קניתי את זה מהם וזה לא יכל להשלח למעבדה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יותר ניחוש מאשר פתרון - 2 הדברים עליהם הצבעת קשורים בדיסק

אם זה היה תלוי בי הייתי מריץ (מחוץ למערכת הפעלה כמובן) כלי בדיקת דיסק לראות שהוא תקין ומשם ממשיך

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרמט, הכי קל הכי פשוט, אם זה לא בעיית חומרה יסדר לך הכל כמו חדש,
בגלל שזה ווינדוס 10 האיתחול הוא דרך הווינדוס בקלות,
https://support.microsoft.com/en-us/help/12415/windows-10-recovery-options
רק תשמור את הקבצים שלך לפני,
בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של elchanan

תפרמט, הכי קל הכי פשוט, אם זה לא בעיית חומרה יסדר לך הכל כמו חדש,
בגלל שזה ווינדוס 10 האיתחול הוא דרך הווינדוס בקלות,
https://support.microsoft.com/en-us/help/12415/windows-10-recovery-options
רק תשמור את הקבצים שלך לפני,
בהצלחה

תודה על התשובה, אבל כפי שציינתי אני לא יכול ללחוץ התחל אלא רק להגיע למנהל המשימות לכן לא אוכל לשמור קבצים חשובים לי.

ציטוט של gabriel6

זה יותר ניחוש מאשר פתרון - 2 הדברים עליהם הצבעת קשורים בדיסק

אם זה היה תלוי בי הייתי מריץ (מחוץ למערכת הפעלה כמובן) כלי בדיקת דיסק לראות שהוא תקין ומשם ממשיך

בהצלחה

בלינק ששלחת, ישנו תיאור מה לעשות במידה וההודעת שגיאה לא נותנת לעשות ריסטור, כי היא קופצת לפני. אמנם כתוב שהיה צורך בהכנת יו אס בי חיצוני לפני כן. שאלתי אם במידה ואכין עשר בדיסק און קי דרך מחשב נפרד עדיין יהיה לי מערכת מקורית? (או שאם אני לא טועה וינדוס עשר זה בחינם?) 

אני מדגיש, **אני לא יכול להשתמש בשום דבר משולחן העבודה, ההודעה שגיאה שהעלתי כבר מופיעה אפילו כשאני לוחץ על ההתחל בלבד**

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של asaf_c

אני לא ליד מחשב אז אני לא יכול לבדוק אבל אני די בטוח שאפשר לעשות ריסטור ממצב בטוח. אולי גם לפרמט, שווה לבדוק. 

תוכל להסביר לי בבקשה איך או לשלוח מדריך? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות ללחוץ על F8 הרבה פעמים בזמן שהמחשב עולה (לפני שאתה מגיע לווינדוס).

כשאתה בתוך הווינדוס ולוחץ ctrl+alt+del אתה גם מקבל את השגיאה? או שנפתח מסך להחליף יוזר? כי אם אתה מגיע למסך הזה, בצד למטה יש לך כפתור לתפריט כיבוי של המחשב, תלחץ עליו, תחזיק את shift לחוץ ותבחר restart. זה גם אמור להביא אותך למסך של ה troubleshoot.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...