רמקולים בסיסיים למחשב עד 300~ ש״ח? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים בסיסיים למחשב עד 300~ ש״ח?

Black_Citadel

Recommended Posts

חבר שלי קונה מחשב חדש והוא התכוון לקנות את המיקרולאב m109 או m111. אמרתי לו שאולי כדאי לו לשחרר עוד קצת ולהביא משהו יותר סביר. מה אתם אומרים? הדבר היחיד שהוא יעשה איתם זה יזרים שירים מהיוטיוב/אפל מיוזיק. אני אישית משתמש בSOLO 7C ומבסוט עליהם לאללה, אבל הוא לא מתכוון להוציא 700 שקל על . הSOLO2C באיכות שלהם פחות או יותר (לא מדבר על עוצמה)? חשבתי להמליץ לו אותם. כל דבר אחר יתקבל בברכה. אפשר גם ב150 שקל אם האיכות סבירה למישהו שאינו אודיופיל וגם ככה לא מתכוון להוציא יותר מ300.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם ה-Microlab FC-330? הSOLO2? הB72?  הM111 או 109? מי נותן את תמורת ה-״סאונד פר $״ הכי טובה? שימושים 90% מהמחשב (יוטיוב) או פלאפון (אפל מיוזיק). פעם באף פעם הוא בטח יזרים איזה סרט איתם בסלון, ואולי ישחק פיפ״א. לא יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קראתי קצת הסולו 2C מפיקים 60W הB77 מפיקים 48W. הסולו עולים 350, הB77 עולים 270. הסלון של הבחור ממש קטן. לי יש את ה7C והם 120W, אני שם אותם על חצי מהווליום כשאני שומע (60W?) והבית שלי משמעותית גדול משלו. זה אומר שה48W יספיקו לו? השאלה איך הפערי איכות בין הסולו לB77. מיקרולאב = מיקרולאב, או שיש פערי איכות בין הסדרות?

עריכה: גם הFC330 אופציה. השאלה אם 2.1 יהיה פחות טוב מ2.0 לשימושים שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...