האם יש דרך להזמין מ-Newegg?? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש דרך להזמין מ-Newegg??

--- The King ---

Recommended Posts

האם מישהו מכיר דרך אמינה להזמין מהאתר הזה?

אני יודע שיש הרבה אתרים שאפשר להזמין דרכם מוצרים מאמזון באמצעות כתובת בארה"ב, והם שולחים את המוצר לארץ תמורת תשלום על המשלוח.

האם יש אתר כזה שמאפשר את אותה פרוצדורה דרך Newegg??

אני מאוד רוצה להזמין מוצר ספציפי שנמכר אך ורק שם, אז כרגע זאת האופציה היחידה מבחינתי גם אם עלות המשלוח תהיה גבוהה.

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתרים האלה נותנים לך כתובת הם לא מגבילים אותך לקנות רק מחנויות מסויימות, השאלה היחידה זה אם יסכימו לקבל את כרטיס האשראי שלך ולשלוח לכתובת שהיא לא הכתובת הרשמית של הכרטיס. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתה מתכוון לשלוח אבל אל תצפה שזה יהיה זול. אני משתמש בדרך כלל ב-shipito, דמי המשלוח זה לפי חברת השילוח שאתה בוחר + שני דולר לחבילה. אתה יכול להכנס לאתרים של חברות השילוח כמו usps ו-FedEx ולחשב שם מה מחיר המשלוח לפי המשקל והגודל של מה שאתה שולח. אני זוכר שבאחד האתרים האחרים היתה אפשרות שילוח ימי ואז הם מאחדים הרבה חבילות ביחד והמשלוח יותר זול אבל היו שם כל מיני מגבלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה הרבה יותר להזמין מהם לעומת , סיכוי גבוה שלא יקבלו את הכרטיס או שיבטלו את ההזמנה לאחר זמן קצר ואפילו ממש לפני יציאת המשלוח.

תוכל גם לנסות לבקש מאמזון השוואת מחיר. לפעמים זה עובד, במיוחד למבצעים המובילים (אולי גם בגלל שרבים מבקשים).

לגבי אתרי משלוח לארץ יש גם את dealtas, mustop, ushops הישראליות. שווה להשוות וגם לשים לב למס במשלוח למדינה בה נמצאת הכתובת האמריקאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להשוות בין כל האתרים. הכי זול שמצאתי היה דרך dealtas שזה משלוח דרך הים שלוקח המון זמן.

הבעיות העיקריות הן א. שהמוצר שאני רוצה נמכר רק ב- .

ב. המוצר הזה הוא מארז מחשב וזה די גדול וכבד.

לצורך העניין זה המוצר:

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=9SIACUC57H2448&ignorebbr=1

המשלוח שמצאתי דרך dealtas עולה 76 דולר. כרגע אני לא ממש יודע מה לעשות.

שלחתי מייל לחברה, שאלתי אותם האם יש עוד דרך להשיג את המוצרים שלהם חוץ מ- . נראה מה יגידו.

תודה בכל מקרה, אשמח להמלצות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כאילו ים בדיל-טס. כבר לא זמינים כל כך משלוחי הים שהיו פעם. יש באתרים לפעמים הנחות, אבל כמעט שרק על המשלוחים המהירים.

אם המשלוח מקובל. אתה עדיין יכול לנסות ב-. יכול להיות שבסכום ההזמנה הזה, ורק מארז, תצליח. אם נגיד היית מנסה להזמין כמה יקרים, אז לא היה שום סיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף הזמנתי מארז אחר (Thermaltake View 31) שד"א גם אין שום דרך להשיג אותו בפחות מ800 שקל.

המארז הזה גם קצת זול יותר וגם קצת קל יותר. מניח שיצא לי לשלם משהו כמו 600 שקלים בטוטאל.

האמת שניסיתי בהתחלה לשלם דרך פייפל וזה לא נתן לי אבל מישום מה את האשראי הם קיבלו בברכה :) 

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס אבל כמו שנאמר זה לא מבטיח את ההזמנה. ידועים בקשיחות שלהם, והם בדר"כ מבטלים הזמנות למחסנים של חברות שילוח או עם כרטיס אשראי לא אמריקאי. 

מקווה שתצליח, זה יהיה סוג של תקדים אם כן. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פייפל עם כתובת לא אמריקאית או לא תואמת נפסל באתרים רבים.

אגב, ל- יש גם חנות מצומצמת באיביי, שם לא היה לי ביטול לאחר שעברה הזמנה. עדיין, פייפל ישראלי כנראה שמראש לא יתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...