מפרט מחשב לפרסום דיגיטלי, VIRTUAL DJ 8 שיקרין ל6 מסכים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב לפרסום דיגיטלי, VIRTUAL DJ 8 שיקרין ל6 מסכים

Motix

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני צריך את עזרתכם בהמלצה לקניית מחשב לעסק שיישמש בעיקר לפרסום דיגיטלי, השמעת מוזסיקה, והקרנת קליפים וסרטונים ווידאו באיכות FULLHD.

1. מה התקציב המקסימאלי?

4.5K

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

פרסום דיגיטלי, השמעת מוזיקה, הקרנת ווידאו, הקרנת ממיר YES דרך כרטיס טלוויזיה, דפדפן, קצת עריכת ווידאו (לא פוטושופ והתוכנות הכבדות, יותר לכיוון עריכה של סרטונים ומצגות), .

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

VIRTUAL DJ 8, ווינאמפ, , ABOVE AFTER EFFECTS (מעט, וגם לא בטוח שאשתמש), הקרנת ממיר YES דרך כרטיס טלוויזיה

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

1920X1080 FULLHD, כל הטלוויזיות FULLHD וגם המקרן, 4 מהן 42 אינץ, אחת 32 אינץ ומקרן

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

גבוהות. אני צריך שיהיה כרטיס מסך טוב מעל 1GB.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?

5

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

אף פעם לא הבנתי מה זה לעומק, אני מאמין שאני לא צריך את זה...

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

לא. יש לי חוקי שאני אתקין

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים

אני מתכנן לנסוע לאילת בשביל לקנות כמה דברים. אז אני מעדיף מחנות כמו KSP או אייבורי שיש להם סניף שם.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

כמה שיותר מהר כי זה לעסק

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

*כרטיס . אמרו לי שעולה 1200 שקל בחברה שמתעסקת בפרסום דיגיטלי (אבל אני מאמין שזה הרבה פחות אם לא קונים דרכם)

*כרטיס קול טוב+ (ייתחברו אליו 3 PAL קטנים שייתחברו ל3 מגברים) איכות הרמקולים לא גבוהה אז לא צריך כרטיס קול מיוחד אבל שיהיה כרטיס קול שיאפשר 3 חיבורי מגברים. אם אפשר בתקציב יותר טוב אז סבבה כי אצטרך מתישהו לשדרג את הרמקולים.

*מעבד I7 (לפי המלצת התמיכה של VIRTUAL DJ)

*USB3

*RAM 8GB

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

עם הזמן אולי אצטרך לשדרג.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

חיברתי את 5 הטלוויזיות והמקרן בעסק דרך מפצל שאליו יתחבר המחשב.

מטרת המחשב תהיה להשמיע מוזיקה ולשדר קליפים (דרך VIRTUAL DJ 8), סרטונים, ולעשות מיקסים ותוך כדי יהיה פרסום דיגיטלי של תפריט, ועוד.

כשמקרינים עם VIRTUAL DJ 8 קליפים צריך מחשב חזק לפי מה שהבנתי כי כשעושים מיקס תוך כדי ניגון ווידאו (למשל LOOP שחוזר על עצמו) אז זה כמו לעשות עריכת ווידאו בLIVE.

כמו כן אני צריך תוך כדי גם להשתמש בדפדפן, ווינאמפ, עוד תוכנה של ווידאו (למשל או MPC) ושהמחשב לא ייתקע.

אם חסרים פרטים תגידו ואפרט. מקווה שהתקציב מספיק.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על זה?

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i5 6600K 3.5Ghz 6MB Cache s1151 - Tray 1
      לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Asus Prime Z270-P LGA1151, Intel Z270, DDR4, 2xPCI-E, DVI, HDMI 1
      זכרונות: זכרון למחשב Kingston ValueRAM 8GB DDR4 2400Mhz CL17 1
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך MSI GTX 1050 Ti GAMING X 4GB OC GDDR5 DVI HDMI DP PCI-E 1
      דיסקים קשיחים: כונן קשיח Western Digital Caviar Blue 3TB 64MB Sata III WD30EZRZ 1
      כונני SSD: כונן קשיח Samsung 850 EVO M.2 MZ-N5E120BW 120GB SSD 1
  הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 3151 שק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...