בעיה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה

eyazlaz

Recommended Posts

יי, אני מחובר לבזק+בזק בינלאומי, ומשתמש ב-PrivateBox2 שלהם. 

עד עכשיו היו לי פינגים באזור ה-50-60 לגרמניה, ישראל בסביבות ה-5-10, ובעקרון פינגים ממש מעולים. 

עכשיו אתמול בלילה קצת עלו הפינגים, אבל אחרי כמה ריסטארטים לראוטר זה דיי הסתדר, 
עכשיו, מהיום בבוקר הפינגים עלו בצורה מטורפת, 20-30 פינג לארץ, ו-80-90 לגרמניה. 

עד עכשיו הייתי מחובר בחבילת גיימר+מוגדר כRate Adaptive, יכול להיות שההגדרת Rate Adaptive ירדה? 

איך בודקים אם אני עדיין רייט אדאפטיב? 

וד"א, דברתי עם השירות של , והם אמרו שהם רואים מתח חיצוני על הקו שלי ושהם שולחים טכנאי, זה יכול להיות הסבר לפינגים הגבוהים? 

איך אני חוזר לאותו פינג שהיה לי? 

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אולי עם פקודת tracert לשרתים, במקום פינג, תוכל לזהות את מקום העיכוב.

ב. אפשר לשאול את .

ג. כבר היו לי שפע תקלות שונות וגדולות בהרבה בתשתית/ספק, אפשר לחכות טיפה וגם לתת להם לסדר את התקלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה בבקשה? זה ממש חשוב לי, זה מחרפן אותי. =\

היה טכנאי של בזק ש"פתר" כביכול את המתח החיצוני ושינה את השקע מחיבורים של טלפון+אינטרנט לטלפון בלבד, והיה טכנאי של בזק בינלאומי שהחליף לי את ה-Privatebox 2 ל-Privatebox 2 אחר (מקווה שחדש, לא יודע =\), עכשיו, בעבר Rate Adaptive היה מוריד לי את הפינג פלאים, שאלתי את בזק והם אומרים שאני עדיין רייט אדאפטיב, יכול להיות שהם מחרטטים אותי?

ופעם היו מחוברים ל-Privatebox 2 שתי חיבורים, אחד של טלפון ואחד של , יכול להיות בגלל זה עלה הפינג? כי עכשיו רק  הכבל של האינטרנט מחובר.

ממש ממש ממש בבקשה תעזרו לי=[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לשימושים שלך באינטרנט פינג לא משנה כ"כ, אבל בשבילי הוא כמעט הכל, מעדיף לגלוש על 5 מגה הורדה עם 50 פינג מאשר גם עם 1 ג'יגה אבל עם 80.

מישהו בבקשה יודע מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק עורכת ניסוי כרגע בכמה ערים בארץ של על תשתית . אולי אתה באזור הפריסה של הניסוי ותוכל להתחבר, כדאי לבדוק:

https://www.bezeq.co.il/internetandphone/internet/bfiber/

עוד אופציה זאת חברת unlimited שגם מספקת שירותי בסיב אופטי, תוכל לבדוק פה אם אתה באזור הפריסה שלהם:

https://www.unlimited.net.il/

עוד אופציה זה פשוט לחכות, יכול להיות שעוד כמה ימים הפינג שלך יחזור להיות כמו שהיה. אם המצב לא מספק אותך אתה יכול לשקול לעבור לתשתית HOT, יש אזורים בארץ שהפינג נמוך יותר בתשתית שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...