Chrome וכל השאר: הדפדפן של גוגל נמצא במרחק נגיעה משליטה מוחלטת - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Chrome וכל השאר: הדפדפן של גוגל נמצא במרחק נגיעה משליטה מוחלטת

yonatan.mendelson

Recommended Posts

מאוד אוהב פיצ'ר שלא גורם לכרום לזלול כמויות מטופשות של . משום מה שמתי לב לאחרונה שגם ניגון דרך Edge של Twitch נהיה חלק הרבה יותר מאשר זה של , שלפעמים סובל מלאגים. מקווה שיפתר בגרסה הבאה כי עד אז אני מעדיף להשתמש ב-Edge שכבר נותן לי את כל התוספים שאני צריך לצפיה שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיעבד, מייקרוסופט היתה צריכה לשמור את האקספלורר... ולהמשיך לפתח אותו. האדג' לא מגיע לשום מקום. ההיפך - אחרי הקלילות שהיתה לו בגירסה הראשונה של 10, הוא נעשה כבד ואיטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

chrome זמין גם בITUNES וגם בMAC ושם SAFARI עדיין לוקח.

לCHROME אין תחרות בPC ובANDROID יותר מעיד על האטמוספירה הרקובה של המערכות האלה מאשר על כמה שCHROME הוא טוב.

אגב, מה לגבי שימוש גם בCHROME וגם בדפדפנים אחרים? כשהכרום נתקע לי אני בדרך כלל משתמש בEDGE או בדרך כלל 10 פותח לי לינקים עם הEDGE בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה 60 אחוז לדפדפן אחד בלבד, כשה-40 הנותרים מתחלקים ל-5 דפדפנים אחרים. אם נשווה את זה נגיד לדברים אחרים זה כמו שלמפלגה מסויימת בישראל יש 72 מנדטים, ואיתה בכנסת יש עוד 5 מפלגות שכל אחת מהן עם 8 מנדטים בלבד. זה בהחלט קרוב מאוד לשליטה מוחלטת לעומת פירורים אם תשאל אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אותו הדבר, כי לא כל המכשירים הם זהים.

יש פשוט הרבה יותר מכשירי אנדרויד ו באופן כללי.

זה כמו שיש 10 מפלגות לבחור מהם, אבל כל מי שגר בפריפרייה מותר לו לבחור רק אחת משתי מפלגות כשאחת מהם זה מפלגת והשניה זה הרשימה המשותפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...