מפרט לתותח משחקים ללא צורך באוברקלוקינג! עד 8,500 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לתותח משחקים ללא צורך באוברקלוקינג! עד 8,500

noambaum

Recommended Posts

גם לדעתי אין סיבה כרגע לקנות X800 מכיוון שבארצנו הוא רק במכירה מוקדמת

(מה שכנראה אומר שהוא יעקב לך את כל המחשב...לך תדע מתי הוא יגיע אם המכס וכל השטויות שיש פה)

אישית הייתי לוקח את המפרט RON26 נתן לך הוא מפרט מעולהאם אתה אומר שיש לך GFX5600 אז אתה לא חייב לקחת כרגע את הR9800 (למרות שההבדלים הם ענקיים) לחסוך קצת ואז שתראה שהX800 מתחיל להימכר בצורה סדירה ויש לו מבחר של חברות שמציעות אותו (AKA לא רק ELSA)) תקנה ככה לא תתבאס אם תראה שיצא את אותו כרטיס אם בנדל יותר טוב או אם יותר טוב וכד',...

לשיקולך!

קניה מהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

VOILA

סה"כ

Thermaltake Volcano SilentBoost K8 CPU Cooler for Opteron / Athlon-64 155 ש"ח

ALBATRON K8X800 Pro 571 ש"ח

OCZ 512MB DDR PC3200 400mhz Premier Series 1,381 ש"ח

WD 80GB 7200RPM 8M SATA 454 ש"ח

ELSA FALCOX X80 PRO ATI RADEON X800 256MB

מכירה מוקדמת במחיר מיוחד 2,590 ש"ח

LG DVD 16x48 Black OEM 212 ש"ח

Samsung 1.44 Floppy (Black) 87 ש"ח

Chenbro Mid Tower Xpider PC61166 Blue Screwless W/Lock No PS Gaming Case 298 ש"ח

Antec 350 Watt

365 ש"ח

Samsung 757NF 17 1,488 ש"ח

64 2800+ BOX 1,171 ש"ח

סה"כ 8,772 ש"ח

מצטער אחי אבל בתקציב שלך לא יכולתי לדחוף מסך 19 אינץ איכותי אז הבאתי לך 17 אינץ איכותי, וגם ככה זה חורג. אם היה לך 9000 אז הייתי שם לך איזה מסך 19 שיפיל אותך מהכסא אל המדרכה ומנצל היטב את הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה X800 זה ביזבוז כסף טוטאלי????

הוא אוכל הרדאון 9800 פרו הזה פי 2 בלי הגזמה!!!! אני חושב שכדאי לכם לקרוא ביקורות לפני שאתם סתם זורקים דברים, ואז תראו שעם הביצועים שהוא נותן הוא שווה את הכסף. תאמינו.

בתקציב שלך לא להתפשר על כלום!

בימקומך הייתי קונה את המחשב בעוד חודשיים כשיהיה סוקט 939 ,PCI XPRESS ורדאון X880XT וזה ייכנס לתקציב ועוד איך ייכנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק חסכת 800 שקל אם תקנה משם (ונגיד שהיו שולחים לישראל)

המחיר שלו זה 375.99 לירה סטרלינג

בפעם האחרונה שבדקתי לירה סטרלינג אחת שווה ל8 שקל (בערך 8.1 אבל נניח לזה)

חישוב פשוט:

375*8=3000 שקל

חיסכון של 800 שקל? יותר נכון לשרוף כסף בשביל משהו שלא יעזור לך בכלל

כדי לנצל את הכרטיס החדש תצטרך מחשב הרבה יותר טוב מ8.5K

זה באמת בזבוז של הכסף

במיוחד שהכרטיס הזה לא נותן לך חדשה!

אם כבר 6800U יש לו PS3.0 משהו לאף כרטיס אין, X800 פשוט מהיר יותר לא חכם יותר

קח את ה9800PRO

והוא יחזיק לך כמו ענק עוד שנה וחצי עד יצא PS16.5 ו554,212 דברים חדשים לכרטיסי מסך

עוד דבר תזכור שאלו כרטיסי AGP, תקן שיעלם עוד ~חצי שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אתם מתחילים לשכנע אותי לרדת מה-X800 וללכת על ה- 9800 PRO אבל לא עדיף איזה כרטיס של NVIDIA????

כמו כן מה עדיף?>AMD\INTEL קחו בחשבון שאני לא יעשה ...

נראה לי שאם אני מרכיב מפרט חדש עם ה-9800PRO אז אולי יש לימקום להכניס LCD 17" ....על איזה אתם ממליצים?

אני מכיר את ההרקולס את ה- Q17 ואת הסוני...יש עוד מסך שפיספסתי???

ומי לדעתכם יותר טוב מבין השלושה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק חסכת 800 שקל אם תקנה משם (ונגיד שהיו שולחים לישראל)

המחיר שלו זה 375.99 לירה סטרלינג

בפעם האחרונה שבדקתי לירה סטרלינג אחת שווה ל8 שקל (בערך 8.1 אבל נניח לזה)

חישוב פשוט:

375*8=3000 שקל

חיסכון של 800 שקל? יותר נכון לשרוף כסף בשביל משהו שלא יעזור לך בכלל

כדי לנצל את הכרטיס החדש תצטרך מחשב הרבה יותר טוב מ8.5K

זה באמת בזבוז של הכסף

במיוחד שהכרטיס הזה לא נותן לך חדשה!

אם כבר 6800U יש לו PS3.0 משהו לאף כרטיס אין, X800 פשוט מהיר יותר לא חכם יותר

קח את ה9800PRO

והוא יחזיק לך כמו ענק עוד שנה וחצי עד יצא PS16.5 ו554,212 דברים חדשים לכרטיסי מסך

עוד דבר תזכור שאלו כרטיסי AGP, תקן שיעלם עוד ~חצי שנה

אבל למה ביזבוז כסף????? זה פי 2 יותר מהירות!! A64 2800 לא מנצל X800?? ברור אם תשחק על 1024 768 בלי פילטרים ברור שלא ינצל, אבל 1600 1200 4X\8X זה כבר משהו אחר נכוןןן?

פותח הדיון, בהתפשרותך על הX800 גזרת על עצמך 15 FPS בדום 3 עם כל רזולוציה שהיא מעל 1024 768 (עם פילטרים כמובן כי בלי פילטרים פשוט בא לך ךהקיא מהתמונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו בזבוז כסף מכיוון שלא מוציאים על רכיב פנימי בודד 3,000 ש"ח וגם מכיוון שאינו מציג טכנולוגיות חדשות אלא רק יותר FPS.

מנין לך ש- 3 ירוץ על R9800P ב-15FPS? אתה יודע משהו שאנחנו לא יודעים? עד שהמשחק הזה ייצא (אם בכלל) יגיע כבר בטח דור חדש של כרטיסים וב-1,500 ש"ח שנחסכו ניתן יהיה (אם בכלל יהיה צורך) לרכוש כרטיס מסך טוב יותר אשר יהיה מהיר יותר מה-XT800PRO ובעל טכנולוגיות מתקדמות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמר זה מעלי - לא משקיעים ברכיב אחד 3000 שקל במיוחד לא משהו שכרגע מתחלף כמו גרביים ועוד על משהו שלא מציע משהו חדש אלא רק FPS (אני חוזר על דברים שלי ושל אחרים כדי לחזק את הנקודה)

אני לא חושב שמעל 60 FPS יש שינוי גדול במשחק, העין האנושית לא מסוגלת לתפוס יותר מזה (יהיה לך פחות כאבי ראש אבל זה יותר קשור למסך ולא לקצב התמונות)

תקן AGP לא יעלם - פוף נעלם, אלא אנשים שמבינים דבר או שניים כבר לא יקנו שום לוח עם AGP, כמו שלא קונים לוח עם סוקט כאשר יותא סוקט חדש - זה פשוט מבוי סתום (אתם מבינים את כוונתי)

ספציפית לDOOM3, תזכור שהחלו לפתח אותו לפני מספר שנים, עוד לפני שידעו על PS2.0 (שכבר יש היום PS3.0), אז נכון שדרגו את המנוע בדרך אבל לא התחילו מחדש ככה שלפי דעתי DOOM3 (ואני חוזר המשחק הזה ספציפית) ירוץ בצורה לא רעה גם על 9600XT

שווה להשקיע כסף על משהו שנשאר איתך לאורך מערכות רבות - מסך, ספק, מארז, מקלדת, עכבר, - מה המשותף לכולם - כולם רכיבים שבאים במגע עם האנשים (בין בצורת קול, מגע, תצוגה וכו') בני האדם לא ישתנו ככה שהסבירות שהחלקים האלו ישתנו קטנה מאוד, מפה נובע שאם תשקיע במשהו טוב בדברים האלו רוב הסיכויים שבפעם הבאה שתצטרך להחליף אותם יהיה עוד הרבה זמן (תחשוב על העכבר הגלגלת והאופטי)

כול הבתוכו של המחשב הוא דבר שמתפתח במהירות ועל כן אין טעם כול כך להשקיע במערכת HIGH-END בסכום מסויים שנותנת רק ~10-20% יותר ממערכת MID שעולה בחצי מחיר

אני מקווה שהבהרתי את הפילוסופיה על מערכות מחשבים, ושזה יעזור לך בבחירת מערכת שמתאימה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז זה מה שהבנתי עד עכשיו....

1.על מסך כן כדאי לשהשקיע כי הוא נשאר להרבה זמן...נכון?

2.עדיף לקנות את ה- 9800PRO כדי למנוע חור ענק בכיס....

3.האם כדאי\לא כדאי לקנות 64 לעומת P.4....?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי x800pro עם המחיר שהוא מוצע היום (אפילו שזה מחיר התחלתי והוא עוד ירד) זו קניה טובה

1. הוא יותר טוב מ9800xt בהכל ופי שתיים יותר מהיר

2. ובנוסף הוא גם יותר זול נכון לאכשיו

אז 2550aש"ח של elsa או 2700ש"ח של ati נראים לי כמו המוצרים אכי טובים כיום בשוק גם מבחינת ביצועים וגם מבחינת המחיר שדורשים עבורים.

אישית לא הייתי קונה היום שום כרטיס למשך החודש הקרוב ומחכה לירדת מחירים של x800pro עד לרמה של 2000-2500 ש"ח ומחכה ששאר החברות יוציאו את המוצרים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...