Canon PowerShot S60 - הורכזה מבית קנון - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Canon PowerShot S60 - הורכזה מבית קנון

Chevy

Recommended Posts

נוחות ושימושיות זה הדבר שבשבילו משווים נתונים טכניים , אבל את הרוב הגדול של הקונים מעניינת התמונה שיוצאת בסוף באחוזים גבוהים יותר מהנוחות והשימושיות.

תיקרא טוב טוב את מה שאמרתי , כל מה שקשור לנוחות ושימושיות נכון ולא אמרתי ההפך כמו שמשתמע מדבריך , אז אני יחזור שוב - את רוב הצרכנים הממוצעים מעניינת יותר איכות תמונה מאשר נוחות ושימושיות , הדבר הזה בא במקום שני, ואנשים שלהם מאוד מאוד חשוב כל מה שקשור לנוחות ושימושיות כמו זמני תגובה וכו' - לרוב לא יקנו את מצלמות השוק הבסיסי כמו אלו שעליהן אני מדברים. אני לדוגמא יעדיף בהרבה מצלמה שבה הנוחות והשימושיות עדיפים (משמע נתונים טכניים טובים יותר) אבל זאת רק לאחר שאבדוק את איכות התמונה שלה , כשאני אשווה שתי מצלמות עם איכות תמונה טובה אני יעדיף את זאת בעלת הנוחות והשימושיות הטובים יותר בדיוק מאותן סיבות שהזכרת , אני לא אתפשר על איכות פחות טובה רק בשביל יותר זום או זמן השהייה קצר יותר, באמת רציתי בזמנו את הזום שמצלמות האולטרה זום של הציעו בשביל המחיר (שדרך אגב הן לא כאלו גרועות כמו שחושבים) אבל לא רציתי להתפשר על איכות לכן קניתי את הקאנון A70 שלה הרבה פחות זום וגם פחות מגהפיקסל (למרות שבדיעבד החדות שלה עולה על מצלמת ה4 MP של HP) , בדיעבד אחרי עבודה עם שתי המצלמות - אני לא מצטער על הבחירה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...