• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

yonatan.mendelson

הרשת עושה צחוק מ-Mass Effect: Andromeda

68 תגובות בדיון זה

משחק התפקידים והפעולה של EA Games שנמצא במרחק ימים ספורים מהשקה מכיל אנימציות מתקדמות במיוחד, אבל כאלו שגם נוטות להשתבש במגוון רחב של צורות מוזרות ומגוחכות

לכתבה

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
סתם ציניות של משועממים ברשת. 95 מתוך 100 שחקנים לא ישימו לב לשטויות האלה.
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
עובדה שחצי מהרשת צוחקים על זה ושמו לב לזה ישר. חוץ מזה בלי קשר משחק שכזה, עלילתי עם קטעי סינמטיק ודיאלוג מחייב אנימציות איכותיות וכמו שצריך. ראה Witcher 3.
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
בנוסף, אנימציות שיוצרו ב 2007 נראות טובות הרבה יותר מאשר עשור לאחר מכן, נו באמת. כמו שאמרו, במידה וחצי מהרשת שמה לב לכך, כולם ישימו לב לכך.
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
את הנושא של הכוריאוגרפיה ממש רואים. בסרטון בן ה KROGAN נוגח... זוית הצילום הייתה אמורה להיות מהצד השני. הרי אתם יודעים שזה הכל חליפות חיישנים ועליהם מולבשת אנימציה. בקטע האחרון של הכתבה בסןף רואים ממש שזה לא מושקע.
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
רואים שאתה לא ממש משחק ונכנס לעלילה. (גם אני לא מסיימת דיאלוגים... אבל רק של דברים שחוזרים על העצמם ולא על העלילה עצמה)
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
שטויות, אני הולך לקנות את המשחק הזה (רק לא סגור לאיזה פלטפורמה, או ps4) ואני בטוח ב100% שגם אהנה ממנו בדיוק כמו מקודמיו.
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אחלה, תמשיך בגישה הזאת של החיים. תגיע רחוק.
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של mmemorex

אחלה, תמשיך בגישה הזאת של החיים. תגיע רחוק.

צודק...הגישה שלך הרבה יותר טובה 9_9

OvO אני אישית רוכש אותו ל- וגם לי יש (יותר נכון קניתי לילד)..

אם תרכוש אותו ל- תעדכן, המולטי ניראה לי אחלה...לפי מה שראיתי מזכיר קצת את Horde של GOW4 (שאני מאוד אוהב :)).

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
כי EA :)
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון