שידרוג לאפטופ HP probook 4530s - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג לאפטופ HP probook 4530s

y_a_n_i_k

Recommended Posts

אני רוצה לשדדרג את הלאפטופ שיש ברשותי ברמה ניכרת, כרגע המחשב עם 4GB, אחרי חיפושים אני מבין שהוא יכול לעבוד רק עם עד 8GB, אני מנסה רק לוודא שיש לו עוד סלוט אחד שאני יכול לדחוף לו עוד 4GB ואין צורך לקנות יחידה אחת של 8GB,

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי סרטונים בYOUTUBE יש לו 2 סלוטים. השאלה האם הזכרונות הנוכחיים שלך הם 1X4 או 2X2. אתה יכול להשתמש בתוכנה כמו CPUZ או פשוט לפתוח ולראות בעין (מאוד פשוט במחשב שלך):

https://www.youtube.com/watch?v=TWkCsrVJFlY

למה החלטת שדווקא 8 גיגה יהיה שדרוג משמעותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לפי פעילות המערכת האחרונה שראיתי המחשב מנצל בערך 3.8GB מהזיכרון, אני חושב שזה דיי מגביל את המחשב,

בנוסף אני מתכוון לשים של 250GB של סמסונג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיוני ברגע שהמחשב מוגבל עם הRAM שלו הוא מתחיל לקרטע, מעדיף כבר לשדרג בעלות זניחה של עד 30$, יש המלצות לדגמים ספציפים? עדיף מamazon כי זה יוזמן משם,

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שיתאים לקיים. שוב, בהגדרה ממלא את הזכרון הקיים, זה לא גורם בעיות. גם אם תקנה 8 גיגה הוא ישתדל למלא אותם ככל האפשר. אם הזכרון יהיה נחוץ הוא יפנה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSSD אחלה ואמור להתאים. נראה שהזכרונות שלך הם 2X2 כך שתוכל לקנות סטיק אחד של 4 ולשדרג ל6 גיגה או לקנות 2X4 ולא להשתמש בקיימים כלל. תפתח את המחשב כמו בסרטון ותוודא בעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוקל בינתיים לוותר על הזיכרונות ולללכת על הSSD ומקסימום לשלוח לארץ אח"כ זיכרונות, ככה לא אחוייב במס והמשלוח עולה רק עוד 10$.

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...