כמה עולה, בערך, מחשב גיימינג סביר? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה עולה, בערך, מחשב גיימינג סביר?

עלום שם

Recommended Posts

שלום,

יש לי מחשב שעוד מעט חוגג 7 שנים ולא עבר שדרוג, זמן לקנות חדש!

אני לא , כאשר קניתי את המחשב הנ''ל הוא היה מיועד למשחקים, אבל במשך כל השני האלה כמעט ולא שיחקתי, לא מצאתי בזה עניין.

אני לא יודע אם אשחק במחשב החדש שאקנה, אולי אתאהב בזה מחדש, למרות שלא נראה לי. ועדיין, חשוב לי לקנות מחשב למשחקים, גם אם לא אשחק בו.

אז מה המחיר למחשב שכזה? מחשב שיתאים לגיימר הקל-סביר? ומה המחיר למסך של מחשב כזה בגודל 27 אינץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של עלום שם

אז מה המחיר למחשב שכזה? מחשב שיתאים לגיימר הקל-סביר? ומה המחיר למסך של מחשב כזה בגודל 27 אינץ?

למסך 27 כדאי 1440P ול 1440P נראה לי שכדאי GTX 1070 אם אתה משחק  במשחקים לא מאוד כבדים ולא בהגדרות גבוהות.

אם קונים מחו"ל אז מחשב כזה יכול לעלות כ- 1500$ בערך (i7-7700,GTX 1070,16GB וכו) אם רוצים לחסוך

או אם פחות רוצים לחסוך אז 2000$ (i7-770K,32GB,GTX 1070) יחד עם ציוד היקפי (לא כולל מסך)

או 2300$ אם רוצים GTX 1080.

כל המחשבים כוללים מערכת הפעלה, השנים היקרים יותר כוללים גם ציוד היקפי, אך הייתי ממליץ על הראשון לגיימר קל-בינוני על 1440P. מחיר של מסך כזה משתנה בהתאם להאם אתה רוצה וקצב רענון מעל 60FPS (הסטנדרט) ואם אתה רוצה פאנל או ש TN מספיק. אם תחליט בנוע לדברים הללו אז יהיה אפשרי למצוא מסך בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...