מבקש מפרט למחשב גיימינג עם יכולת לעשות סטרימינג כולל מסך במכיר 8K ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט למחשב גיימינג עם יכולת לעשות סטרימינג כולל מסך במכיר 8K ש"ח

TheJinnabi

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?9K ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? אם אין הרבה הבדל בין 9K ל אז מעדיף לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? מקסימאלי 9K

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? בעיקר משחקים וסטרימינג. 

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). לא מיועד

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. כל תחום המשחקים אם זה בין הכבדים החדשים שיוצאים מידיי שנה: וויצ'רת פולאאוט וכו' וגם המשחקים היותר קלים כמו: וואו, LoL, OW וכו'.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). (המסך כלול בתקציב אז זה לבנייתכם)

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. יש צורך במסך חדש. אשמח להצעות על טובות בגבול ה 150-300 ש"ח. מקלדת חדשה אם זה לא פוגע יותר מידיי בביצועי המחשב אז אפשרי (מקלדת בסביבות ה-150-200 ש"ח).

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? צריך הכל.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 6 חשוב שלא יהיה רועש ממש.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? רצויי המלצה למערכת הפעלה, אני באמת לא מבין יותר מידיי בדברים האלה.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין העדפה לחנות. אני נוסע השבוע לאילת והבנתי שהמחירים שם זולים יותר, אז חנות באיזור אילת יהיה טוב. אם לא באמת יותר זול שם אז אני גר בסביבות באר - שבע.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? השבוע הקרוב.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). עשיתי קצת בדיקה בעצמי וקראתי על מעבדי של החדשים. האם הם יכולים להיות כלולים במפרט והאם כדאי או לא כדאי לקנות ולהשקיע בהם. אני רוצה לדעת גם בשביל ידע כללי וכדאי שאוכל ללמוד ולהבין יותר את בתחום הזה.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא פוסל שידרוגים עתידיים למרות שלא צפויי משהו בעתיד הקרוב.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: ניראה לי שנגעתי בהכל. ממש אשמח לתשובה ולמפרטים שלכם. אם אפשר בבקשה פירוט על המפרטים שאתם כותבים כדאי שבאמת אבין ואלמד על מה שאני קונה ומדוע, זה באמת יעזור לי בפאן האישי, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amir8824

ממליץ לחכות ל2/3 למעבדי AMD החדשים מגיעים לחניות נהיה חכמים יותר וזה רק שבועיים.

סבלנות משתלמת.

אני הבנתי שמעבדים של הם מביאים ביצועים טובים אבל מתחממים מהר.  השאלה אם עדיף לקנות מעבד של אינטל או מעבד עם קירור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheJinnabi

אני הבנתי שמעבדים של AMD הם מביאים ביצועים טובים אבל מתחממים מהר

אולי זה היה נכון בעבר (בתקופת התנורים) אך כיום אין מידע בנושא בנוגע לחדשים.

ובכל מקרה צריך קירור למעבד השאלה היא כמה הוא חזק (אם אין אז לא צריך משהו רציני).

ציטוט של amir8824

ממליץ לחכות ל2/3 למעבדי AMD החדשים מגיעים לחניות נהיה חכמים יותר וזה רק שבועיים.

סבלנות משתלמת.

:jafafa:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של amir8824

סבלנות משתלמת.

טוב אז אכן חיכיתי שבועיים אבל התוצאות של המעבדים החדשים, לפי מה שקראתי באינטרנט כי אני באמת פחות מבין, ניראים עדיין חלשים יותר מאינטל. אשמח לקבלץ מפרט, אני רוצה לקנות מחשב בסופש הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...