עזרה בהתלבטות + המלצות | Ideapad 310 vs 510 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהתלבטות + המלצות | Ideapad 310 vs 510

Matan Peretz

Recommended Posts

היי, אני עומד על תקציב די 2,500 ש"ח למחשב . אני סטודנט למדמ"ח ואשתמש במחשב בעיקר לשימושים יומיומיים + קצת תכנות + מעט מכונות וירטואליות (VirtualBox etc...), אני לא מתכוון לשחק בו חוץ מאיזה פיפ"א מדי פעם.

שני המחשבים שאני מתלבט ביניהם עולים בדיוק 2,500 אבל אם יש לכם איזושהי המלצה יותר טובה, גם אם תעלה 200 ש"ח יותר זה יהיה בסדר.

חשבתי על זה והחלטתי שאני חייב בעיקר 8GB ו- 256SSD. ניידות לא מאוד חשובה לי אבל לא אתנגד (כלומר מעדיף בגדול 13.3 או 14), מעדיף בלי מערכת הפעלה כי בדר"כ אני עם וחבל על הכסף.

אני מתלבט כי מצד אחד ה310 הוא i5 דור שביעי, אבל הוא גדול יותר ומגושם וצורך יותר סוללה, ומצד שני ה510 קטן יותר ומעוצב יותר, וצורך פחות , אבל הוא i3 דור שישי.

אני חייב לקנות מקסימום עד סוף שבוע הבא, אז אשמח לתגובות!

הנה המפרטים של שני המחשבים, ואשמח כמובן לשמוע עוד המלצות אם יש יותר טובות לדעתם ובכלל, היערות מענות וכו' :)

Untitled111.png

Untitled.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה.

לדעתי, עדיף לך באמת את ה - 80TK001PIV,

זה הימני ביותר.

מסך 14 הוא שביל הזהב מבחינתך. שים לב, שבמקרה הספציפי הזה, שטח העבודה ב - 14 אינצ' כמעט זהה לנייד האמצעי, עם מסך 15.6, בגלל הרזולוציה הגדולה יותר ב - 14.

ההבדל במעבדים לא כזה קריטי, גם אם קיים.

מה שכן, בכל מקרה, מומלץ להרחיב אחרעות לשלשו שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום...

מה עם ?

אישית הייתי רוכש עם דור 7 KABYLAKE כרטיס מסך מובנה יותר טוב...

מעבד KABYLAKE עם  Speed Shift משופר יותר מהיר מדור 6 של SKYLAKE

וגם חיי הסוללה יותר טובים בדרך כלל אבל לא תמיד נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amir8824

ברוך הבא לפורום...

מה עם מערכת הפעלה ?

אישית הייתי רוכש עם דור 7 KABYLAKE כרטיס מסך מובנה יותר טוב...

מעבד KABYLAKE עם  Speed Shift משופר יותר מהיר מדור 6 של SKYLAKE

וגם חיי הסוללה יותר טובים בדרך כלל אבל לא תמיד נכון ?

זאת הייתה ההתלבטות בגדול, אם עדיף i5 דור שביעי במחשב "פחות טוב" או i3 דור שישי במחשב "יותר טוב".

אבל קראתי על ההבדלים קצת והם מתבטאים כמעט אך ורק בGaming ורינדור של ווידאו, אבל גם ברמה לא מטורפת. לכן נראה לי שיותר משמעותיים לי היתרונות של המחשב השני, כלומר ניידות, טובה יותר, מקלדת מוארת, מסך אנטי גלייר וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא אמרתי I5 או I3 ובכל מקרה I3 I5 I7 בנייד צריך להיות זהיר ולבדוק את מספר ליבות כי מעבד I7 ומעבד I5 למשל בגרסת U מגיעים עם שתי ליבות וmultithreading ברמת נייח...

וגם לסוג הנייד יש הרבה דגמים יש מחשבים קלים מחשבים כבדים תלוי במשקל וגם בקירור ניידים מגיעים ללא מאווררים עם קירור פסיבי לעומת מחשבים במשקל כבד יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

ולענייננו ?  :)

מה הטעם בסקירה כללית עכשיו ?

יש דגמים קונקרטיים עם שיקולים קונקרטיים ..... ותקציב נתון !

אז תביא דגם כזה ו / או אחר ונמק את בחירתך למה דווקא הוא מתאים יותר.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...