המלצה על 2 נקודות גישה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על 2 נקודות גישה

yotam.m

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני צריך המלצה ל-2 נקודות גישה איכותיות התקציב לא רלוונטי כמובן שמדובר במוצרים ביתיים ולכן זה לא אמור להיות משהו לשוק העסקי (והמחיר בהתאם)

מומלץ שיהיו 5GHZ אם קיים כזה (אין צורך בנתב) אל 2 הנקודות יחובר נתב של שיהיה גם ה-DHCP.

יש צורך בחיה כזו?

http://ksp.co.il/?uin=16637&select=.490.

האם השידור שלה בהחלט חזק יותר?

האם יש מוצר יותר איכותי ועדיין במחיר הגיוני? היציבות חשובה לא פחות.

תודה רבה למשתדלים,

יותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך אתה ממש לא מוגבל לנקודות גישה.  אתה גם יכול לרכוש כל שמתאים לך טכנולוגית ותקציבית ולחבר אותו לנתב הראשי, דרך המתאמים של YES, כאשר אתה פועל לפי הפרק האחרון של המדריך שנתתי לך אליו LINK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קצת העדפה לנקודות גישה כאלו שבדיפולט לא מגיעים עם DHCP כלל או לפחות דלוק על מנת שאם יתאפס מאיזושהי סיבה לא אקבל בלאגן של 3 DHCPים על אחת.

ממה שהספקתי להציץ אין ממש נקודות גישה "טבעיות" במיוחד לא כאלו של 5GHZ אלא רק נתבים שאאלץ להפוך אותם לנקודות גישה מה גם שאני מניח שמוסיף למחיר מכיוון שאני מקבל "טכנולוגיות" שאין לי בהם צורך כ"כ.

אז נשארנו רק עם נתבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש 2 נתבים בבית שמשמשים כנקודות גישה (המשך ישיר של האינטרנט - עם אותו שם וכאשר כל המחשבים בבית מחוברים בקבוצה ביתית)

אני משתמש בנתב 1043ND של TPLINK כראוטר, אחד נוסף כנקודת גישה (על פי המדריך) - צריך להקפיד שהם על ערוצים שונים, אבל הם עובדים מעולה.

בחלק אחר בבית אני משתמש בנתב זול שקניתי באיביי (40 ש"ח)- גם הוא עושה עבודה טובה - אבל הטווח של הראוטר שמשמש כנקודת גישה משמעותית יותר טוב (בלי לציין את העובדה שהנתב הסיני מוגבל לפורטים של 100Mbit בעוד נקודת הגישה של TPLINK עובדת על 1Gbit.

אין לי את הרואטר אישי, אך ביחס למחירי , הC2 מתומחר בצורה "סבירה" בארץ ונראה כי הוא ישמש כנקודת גישה סבירה

http://www.novotech.co.il/product/ראוטר-tp-link-archer-c20-ac750-dual-band-750mbps?aff=Zap&aff_a=1

מן הסתם הייתי מעדיף ללכת על הC7, אך נראה כי בארץ מחירו גבוהה ללא הצדקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה

מניח שבהמשך אלך על ה c7 בתור הנתב הראשי כדי לקבל משהו חזק שאמור לנהל 3 4 נקודות גישה וכמות מכשירי קצה (לא ענקית) 

ה c2 אכן מתומחר בצורה סבירה לסדרה הזו יש שם שהולך לפניה מקווה שגם המוצרים היותר זולים של הסדרה

ה c2  מציג ac 750 שיותר ממספיקים למכשירים הסלולאריים של הבית (המחשבים עדיין לא תומכים)

כנראה שזה הכיוון אלא אם יש הצעות או רעיונות נוספים?

יש המלצות גם על כרטיס איכותי 5ghz? 

דוגמת ה 8200nd רק עם תמיכה ב 5?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי היא שקצב העברת הנתונים ב5גה"צ גבוה יותר מ2.4 אבל יותר רגיש למרחק ומכשולים. 2.4 עם אות טוב לדעתי  די והותר לכל שימוש שהוא עד צפיה ב4K (כולל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...