כמה יעלה פרמוט ל-3 מחשבים? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה יעלה פרמוט ל-3 מחשבים?

almog1620

Recommended Posts

היי.

יש ברשותי 3 מחשבים: אחד עם ווינדוס XP ושניים עם ווינדוס 7. הם מאוד ישנים (אין להם אפילו USB 3.0), הצעיר ביותר בן 4.5 שנים והעתיק ביותר בן כמעט 10 שנים. אני מתכנן לקנות מחשב אחד חדש עם ווינדוס 10, כונן וחיבורי 3.1 שיחליף את שלושתם, אבל אני רוצה לפרמט אותם מכיוון שיש עליהם מידע אישי, סיסמאות וחשבונות..

לשלושתם יש כונן , ויש ברשותי דיסק התקנה של 7 32 ביט.

כמה זה יעלה להזמין טכנאי הביתה שיפרמט את שלושת המחשבים הישנים (רק מחיקת דיסק קשיח, ללא התקנת OS מחדש) אחד אחרי השני? וכמה זמן זה יקח אם הוא משתמש בדיסק התקנה אחד (אלא אם כן הוא יביא דיסק משלו) ???

נ.ב, באחד המחשבים יש כונן דיסקטים, ויש לי כמה דיסקטים תקינים. האם זה יעזור בפרמוט (אני יכול ליצור דיסק התקנה של MS-DOSׂ)?

תודה לעונים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אם אתה מודאג מזה שלא יוכלו לשחזר חומר מהדיסקים, הדרך הכי בטוחה היא להשמיד אותם עי קדיחת חור.

במידה ואתה קצת פחות מודאג ורוצה שהם ישרדו,

כל מה שצריך לעשות זה לדאוג שהם ימחקו עי תוכנה ייעודית או עי כתיבה רציפה.

בכלליות ברגע שכתבתה על סקטור בדיסק 7 פעמים, הסיכוי לשחזר אותו יורד משמעותית.

הדרך הכי נכונה היא לקחת dok עם ולכתוב על הדיסקים block devices

שבע פעמים.

יקח זמן אבל ימחק מה שעל הדיסק לנקודה שמאד יהיה קשה לשחזר.

אם תרצה אני יכול להגיע אלייך, אני גובה 200 שקל לשעה.

ההפעלה של התעליך זה כלום זמן.

ההמתנה שהוא יעבוד ויסיים זה כבר סיפור אחר.

ויכול לקחת כמה שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לשמור את המחשבים שמישים ותקינים על מנת שתהיה לי האופציה למכור אותם (ללא מע' הפעלה).

אם אני מזמין טכנאי שיפעיל את התהליך של הפרמוט, ואז הוא ילך - אז אני אצטרך לעשות פעולה מסויימת כדי לסיים את הפרמוט, או שכל התהליך הוא אוטומטי לחלוטין???

אני חושב שאני יכול לצרוב דיסק התקנה של דוס ולעשות את זה בעצמי... אני מכיר את הפקודה FORMAT. אם אני מגדיר בביוס שהמחשב יעשה בוט מדיסקט, ואז מפעיל את המחשב, האם המחשב ישר ידלק ויראה משהו שנראה כמושורת הפקודה, או שצריך לעשות התקנה גם לדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת אחדד, גם כתיבה אחת של אפסים מה שפירמוט מלא מחלונות 7 ומעלה עושה, כבר מביאה את הדיסק לרמה שעבור משתמש רגיל גם עם תוכנות כמו recuva וכו' סביר שלא יעזרו. פירמוט זה מעבר 1.

מומחים מ3-7 מעברים כבר יתקשו מאוד, יצטרכו עוד כמה....

שורה תחתונה אני מצטרף להמלצה של קודמי תשתמש בדיסק שהוא הציע עם תוכנה שעושה מספר מעברים, לדעתי מספיק 3, לא נריב על זה, אתה רוצה להיות נעול תעשה 7.

https://www.lifewire.com/what-is-secure-erase-2626004

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלי לסתור את כל האמור לעיל - אתה יכול להשתמש ב-DBAN - יחסית קל להשתמש בו והוא די בטוח לדעתי

הערת אגב - לשאול שאלה של עלות זה פתח לכל מיני בעלי עניין - הפורום הוא במה להחלפת דעות - לא לפרסום ושיווק.

אני עדיין משאיר את זה פתוח

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

---עדכון---

טוב, אז החלטתי שאעשה את זה בעצמי!

אני יודע להגדיר את הסדר של הבוט בביוס, יש לי דיסק של 7 ולכן אין סיבה שאשלם לטכנאי.

אשמח לקבל הדרכה לאיך לפרמט את הכונן הקשיח (עם 5 מעברים) בעזרת הדיסק של , ללא התקנה מחדש של OS - רק מחיקת דיסק.

אני כמובן יודע שכל האחריות היא עליי, ואף אחד לא אשם  בכל גרימת נזק לציוד שלי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...