לא מצליח לקבל את המהירות המובטחת בהוט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לקבל את המהירות המובטחת בהוט

MikMak

Recommended Posts

שלום,

יש לי מהוט של 100M אבל לפני שבוע נתקע לי FIBERBOX ומראה מסך שחור ומאז מהירות האינטרנט עם speedtest.net צנחה ל-8 מגה ואילו באתר הבדיקה מראה 100 מגה .

ניסיתי לרסט את FIBERBOX ( מכשיר של לשירותי מולטימדיה וגם ממיר ומודם ביחד) ולאחר מכן המהירות עלתה ל-23 מגה אבל עדיין לא 100 מגה .

למה אני לא מצליח לקבל מה שכן בעבר קיבלתי 100 מגה ואפילו + באתר speedtest.net ?

וגם FIBERBOX עושה כל הזמן בעיות , כל כמה זמן צריך לרסט אותו כדי לראות תמונה בממיר ואם לא המסך שחור .

מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

תוודא ב-SPEEDTEST שאתה בודק מול שרת בישראל.

איך אני בודק ? כי אני ישר עושה BEGIN וזה מתחיל את TEST ללא אפשרות לשנות שרת .

עריכה :

מצאתי את השרתים , בחרתי שרת לתל אביב של פלאפון וזה הראה לי 95 מגה .

השאלה לאיזה שרת אני צריך לבחור בארץ או בחו"ל כדי שהבדיקה תהיה אובייקטית , כי לא מזמן אני זוכר על שרתים מחו"ל בלי לבחור היה לי 100 מגה בלי בעיות , ידוע שיש בעיות כיום להגיע לשרתים בחו"ל בשל עומס ?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיקה ב-SPEEDTEST נותנת לך את המהירות האמיתית אל אותו שרת שאתה בודק והיא תלויה במרחק שלך ממנו, בטיב החיבור של ה-ISP שלך אל השרת והעוד די הרבה גורמים.  אם אתה רוצה לוודא שאתה מקבל את המהירות המקסימאלית של החבילה - אתה צריך לבצע בדיקת מהירות של ספק התשתית.  כל בדיקה אחרת נותנת לך את המהירות אל אותו שרת בתלות בפרמטרים שכתבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

בדיקה ב-SPEEDTEST נותנת לך את המהירות האמיתית אל אותו שרת שאתה בודק והיא תלויה במרחק שלך ממנו, בטיב החיבור של ה-ISP שלך אל השרת והעוד די הרבה גורמים.  אם אתה רוצה לוודא שאתה מקבל את המהירות המקסימאלית של החבילה - אתה צריך לבצע בדיקת מהירות של ספק התשתית.  כל בדיקה אחרת נותנת לך את המהירות אל אותו שרת בתלות בפרמטרים שכתבתי.

תודה רבה,

אני על תשתית הוט וספק 012 , ויש לי 100MB חבילה וזה המהירות שאני מקבל דרך הבדיקה של :

http://www.hot.net.il/heb/Internet/speed/

Latency : 10ms

Download : 91.33 Mbps

Upload : 2.03 Mbps

זה בסדר לחבילה של 100MB , ככה זה אמור להיות ?

- ובדיקת מהירות דרך MOCA 2.0 בבית ודרך WIFI מה המהירויות הנורמליות לכל אפשרות ?

תודה רבה ושבוע טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...