בדיקת מהירות ב speedtest נכשלת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיקת מהירות ב speedtest נכשלת

SomeOneDudOrg

Recommended Posts

היי לאחר מעבר בתשתית להוט, הבדיקת מהירות ב speedtest.net כל הזמן נכשלת, אני נשארתי עם אותו הספק (בזק בנלאומי) ועדכנתי אותם שאני על 200

כיום יש בעיה באזור שלי של 200 מגה מבחינת תשתית בעקבות עומסים אני מקבל 100~200 אבל לרוב זה 120 בערך, ויש תנודות בקו

השאלה למה בבדיקה הוא כל הזמן נכשל בפינג ?

האם לפי הכתובת IP שלי אני צריך לצאת דרך צפת ? אני בודק על הכתובת ואני רוצה שאני כאילו דרך צפת....

Capture.PNG

1) זה הנתב שלי

2) זה בטח המודם אחריו (אני חושב...)

והתנודות....

Capture.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

1.  איפה אתה רואה כשלון ב-PING?

2.  אם אתה לא מקבל את ה-200M המובטח לך על ידי HOT, זו בעיה של HOT ואתה צריך לנדנד להם כדי שיפתרו את הבעיה.

https://www.rapidvideo.com/?v=Fm4MS2bL

וידאו המראה את הבעיה, לפעמים זה נכשל באמצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות מהירות ברוב המקרים זה משהו תשתיתי.

זה יכולה להיות תשתית פיזית של בזק/הוט זה יכולה להיות בעיה של ציוד קצה כמו מודם/ראוטר, וגם משהו במחשב כגון הגדרות בכרטיס , או הכרטיס עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של sharonp28

תשתית של הוט זה אומר הרבה, בדירה שלי הייתה תשתית כמות הפעמים שסבלתי מניתוקים (בחיבור ישיר לראוטר) ומאיטיות הפסקתי לספור

אני הייתי בבקשה והבעייה היא שלא היה תשתית ליותר מ40 וכל חורף שיורד קצת גשם האינטרנט היה נופל ( התשתית) ובהוט הכל טוב הכל עובד אבל מסקרן אותי שהבדיקה נכשלת ב speed test

והבעיה היחידה שאין תשתית העומדת בעומס של הרחוב כל כל הרחוב פה כניראה ויש עומס על התשתית אבל התשתית שלהם הרבה יותר טובה מ DSL זה בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...