קיבלתי מחשב חדש. כמה שאלות. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי מחשב חדש. כמה שאלות.

diablo4u

Recommended Posts

הנה המפרט

amd 64 3200+

albatron k8x800 pro

512 ddr400 עם צלעות קירור

ati 9800 pro 128

מארז supertalent עם 5 מאוררים

ספק hec 475 2 fan

סך הכל 9 מאוררים (5 במארז, 1 מעבד, 1 כרטיס מסך ו2 בספק)

רציתי לדעת מה האפשרויות שלי לoc? אם בכלל

וגם מהם הטמפ' הטובות למעבד שיל במנוכה ובעבודה ומתי כדאי להתחיל לדאוג

כרגעי אני משתמש בתוכנה aida 32 וזה מראה יל בדרך כלל 28 - 32 בלוח ו35 עד הכי גבוה שהיה 44 במעבד. זהבסדר?

אמרתי לו לתת לי אזהרה כשהוא מגיע ל50 (בביוס) ועד עכשיו לא אראה לי. ושיחקתי והכל.

על כמה לשים את האזהרה?

ואם כדאי לעשות oc לכרטיס מסך או רק בעתיד?

ומה דעתכם על המפרט - לא קשור כל כך אבל עדיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מצויין זה דבר ראשון. עכשיו לעניננו - טמפ' בהחלט טובות ל-A64 אבל ישנה עוד בעיה - הלוח שלך, ללא נעילת PCI/AGP, בלי אפשרות לתת מתחים גבוהים וכמובן ללא פיצ'רים נוספים לאוברקלוק לא תגיע רחוק במיוחד עם ציפ'סט של VIA :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מצויין זה דבר ראשון. עכשיו לעניננו - טמפ' בהחלט טובות ל-A64 אבל ישנה עוד בעיה - הלוח שלך, ללא נעילת PCI/AGP, בלי אפשרות לתת מתחים גבוהים וכמובן ללא פיצ'רים נוספים לאוברקלוק לא תגיע רחוק במיוחד עם ציפ'סט של VIA :(

בסדר גמור. במילא אני לא רוצה לעשות oc למעבד. ואני אקבע את האזהרה על 57 רק כדי להיות בטוח. אולי בעתיד נאי אעשה oc לכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים האלו גם לא ישרפו ב70-80מעלות , תשים את האזהרה ל70... , תאמין לי , אני לא צוחק...

אתה רציני? באמת שמעתי איפשהו שamd ש10 - 20 אחוז יותר מאינטל בעלות.. אבל עדיין. אני רוצה להיות על הצד הכי בטוח.

תודה לכולם.

כשאתחיל לעשות oc אבוא לפה

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תשים את האזהרה על 60-65.... , באמת שהוא לא יגיע לשם , אבל אם כן זה לא נורא , לא יקרה לו כלום.. , המעבד של אח שלי בטעות הגיע ל65 מעלות ולא קרה לו משהו מיוחד(לא שאני יודע , הוא בסדר גמור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...