עזרה בחיבור מכשיר מארה״ב - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בחיבור מכשיר מארה״ב

Baroch Salem

Recommended Posts

שלום,

עשיתי פאשלה והזמנתי מכונת תספורת מאמזון שעובדת רק על 110v, אני מבין שזה לא יעבוד עם מתאם פשוט אלא שממש צריך שנאי.

יש הבדל בין השנאים השונים? אני רואה שההבדל הוא בהספק. על המכונה רשום הספק של 9w, האם כל מכשיר בעל הספק גבוה מזה יעשה את העבודה או שצריך בדיוק את אותו הספק?

אני ראיתי שנאים במחירים של 50 ומגיעים עד 800 שקל, האם שנאי זול יעשה את העבודה או שרק השנאים היקרים טובים, ואז כבר אחזיר את המכשיר...

בנוסף לזה, לא יודע אם זה משנה, אבל המכשיר עובד על 60hz

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי ראיתי את הסרטון הזה

וזה אותה חברה שאני קניתי

ונראה כמו אותו מתאם שהתכוונתי לקנות...

בכל אופן אני עם התמיכה של ונראה שהמכשיר נשאר אצלי ואני מקבל החזר, אז אני אקנה את המתאם ואבדוק את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר במכונה נטענת, אפשר להחליף את הספק/מטען, לכזה שיתאים למתח ישראלי, או שנאי 110/230.

אם מדובר על מכונה "מקצועית" שמחוברת ישירות לחשמל, לא ניתן להפעיל אותה בארץ עם שנאי סטנדרטי, כי היא לא תפעל בתדר 50HZ.

ובלי קשר, השנאי האלקטרוני שהוצע כאן באשכול מתאים למכשירים המכילים גופי חימום בלבד. כל שימוש אחר בשנאי אלקטרוני יגרום לשריפת הציוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, לצערי היא לא נטענת.

החלטתי להזמין מכונה אחרת מבריטניה, ממה שאני יודע הם עובדים על אותם מתחים כמו בארץ כך שמהבחינה הזאת לא אמורה להיות בעיה, אבל ראיתי שהחיבור של המכונה הוא כזה:

l_50.247.jpg

איזה מתאם אצטרך לקנות? מתאם ישראלי עם 3 פינים או 2 פינים או שזה לא משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Hz שונה, אבל כנראה שהמכונה תעבוד למרות הכל...

בהספק 9W לא צריך שנאי גדול, גם שנאי-תקע קטן של 20VA יעשה את העבודה. כמובן אפשר יותר. גם מודול שקע-שנאי מבדל למכונת גילוח (שמיועד להתקנה כמו שקע בקיר לחדרי אמבטיה, ולא לשימוש כמתאם) יעבוד...

מי שלא יעבוד, ויכול לשרוף את המכונה, הוא מתאם ה 1600W האלקטרוני (או כל מתאם אלקטרוני דומה להספק גבוה). הסיבה היא שמתאם כזה אינו מכיל שנאי ולכן אינו משנה את המתח, הוא בסך הכל בנוי בצורה זהה ל "דימר" של תאורה שמקובע לבהירות של חצי ולא ניתן לכיוונון. הוא עובד כפי שרוצים כשמחברים אליו גופי חימום (ש "דימר" יכול לשלוט עליהם כמו שהוא שולט על חוט הלהט בנורת ליבון), אבל לא מנועים או אלקטרוניקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

פשוט תחליף את הראש

אני מפחד לדפוק משהו, מעדיף לקנות מתאם.

ציטוט של Ash Binary

ה Hz שונה, אבל כנראה שהמכונה תעבוד למרות הכל...

בהספק 9W לא צריך שנאי גדול, גם שנאי-תקע קטן של 20VA יעשה את העבודה. כמובן אפשר יותר. גם מודול שקע-שנאי מבדל למכונת גילוח (שמיועד להתקנה כמו שקע בקיר לחדרי אמבטיה, ולא לשימוש כמתאם) יעבוד...

מי שלא יעבוד, ויכול לשרוף את המכונה, הוא מתאם ה 1600W האלקטרוני (או כל מתאם אלקטרוני דומה להספק גבוה). הסיבה היא שמתאם כזה אינו מכיל שנאי ולכן אינו משנה את המתח, הוא בסך הכל בנוי בצורה זהה ל "דימר" של תאורה שמקובע לבהירות של חצי ולא ניתן לכיוונון. הוא עובד כפי שרוצים כשמחברים אליו גופי חימום (ש "דימר" יכול לשלוט עליהם כמו שהוא שולט על חוט הלהט בנורת ליבון), אבל לא מנועים או אלקטרוניקה

תודה על התשובה המפורטת,

אני מאמין שהיא תעבוד אבל אם היא תעבוד כמו בסרטון ששמתי בעמוד הקודם אז מעדיף כבר להזמין מכונה אחרת שקטה.

עשיתי חיפוש בגוגל על עוד אנשים במצב כזה ונראה שהזהירו אותם שהמכונה תשרף להם באיזשהו שלב.

כמו שאמרתי, קיבלתי כבר זיכוי על המכונה הזאת ככה שהיא כבר לא רלוונטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...