האם כדאי לקנות נתב רציני כמו ה-TP-Link Archer C3200 בארה"ב כעת? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לקנות נתב רציני כמו ה-TP-Link Archer C3200 בארה"ב כעת?

biodome

Recommended Posts

אמא שלי נמצאת עכשיו בפלורידה ואני יכול לקנות את ה-C3200 ב-189$ כלומר בערך 730 ש"ח. (אגב מצאתי גם את ה-C5400 ב-200$ אם עדיף).

דגם שנמכר בארץ ב-1450 ש"ח (כאשר ב-KSP כרגע 20% פחות).

מבחינת צרכים, יש לי בית של 3 קומות כאשר הנתב מתחבר לאינטרנט מהקומה האמצעית.

בחדרים בקומה העליונה כרגע אין כמעט בכלל קליטה (אבל זה לא בעיה כי יש לי רשת קווית פרוסה בבית), זה מבאס עם מכשירים ניידים, ועכשיו אני הולך להוסיף רמקולים של ECHO (שיהיה למעלה) ו- HOME והם כאמור גם משתמשים ב-WIFI, אני הולך להשתמש ב-CHROMECAST בשביל בטלוויזיה.
אני מתכוון להוסיף גם מצלמת NEST OUTDOOR (ובעתיד אולי עוד), ומנורות של LIFX שכאמור גם יושבים על ה-WIFI באופן תמידי.

בכל אופן כנראה שכן אשים פשוט בכל קומה כדי לשפר את הקליטה.

האם לדעתכם כדאי להשקיע בנתב שכזה? או אופציה מתחרה עדיפה בתמחור דומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-C3200 - בזבוז כסף - כי סביר מאוד להניח שאין לך אף מכשיר קצה שיודע לנצל את הטכנולוגיה הזו.  במצב היום אף משתמש בייתי סביר לא צריך יותר מ-AC1750 ובלחץ AC1900 - כל דבר מעבר לזה חסר שימוש מעשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הדגם הזה לא מציג שיפורים ביכולות הקליטה ברחבי הבית על פני דגמי ה-AC1900?

בהנחה שיש לי שלוש מצלמות של נסט (יתכן וזה יהיה המצב אם אוהב את הראשונה שהזמנתי), הן עובדות על WIFI ומקליטות ב-1080P.

כאמור גם מנורות חכמות שעובדות ב-WIFI. מעבר לכך כמו שציינתי לטלווזיות עם כרומקאסט, כמובן טלפונים, ובעתיד כשהילדים יגדלו אני מניח שרק יתווספו עוד מכשירים.
כמו כן כמובן שיש סטרימרים ומחשבים, ואלו מחוברים ברשת קווית. בעתיד מתכוון להוסיף גם אלמנטים של , כנראה עם ZWAVE.

אני מאמין שהדרישות הן מעבר לדרישות של משתמש סטנדרטי, לא?

אם אתה מאמין שאין צורך אז איזה דגם מה-AC1900 כדאי לקחת ממה שזמין בארה"ב? מתכוון כנראה להזמין באמאזון.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדבר סידרת ה-WRT שלהם? למשל ה-WRT1900ACS עולה 154$.

האמת בגלל המבצעים ה-3200 של TPLINK כמעט באותו מחיר כמו ה-1900.

למשל ה-Netgear R7000 עולה אותו דבר.

חוץ מה-ARCHER C9 שעולה $90.

כדאי לבחור שיש לו גם Mu-MIMO? כי ל-TPLINK היקר הבנתי שאין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...