הסרטון התמים הזה עשוי לגרום לאייפון שלכם לקרוס בתוך כמה שניות - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרטון התמים הזה עשוי לגרום לאייפון שלכם לקרוס בתוך כמה שניות

yonatan.mendelson

Recommended Posts

לא יודע מה איתך, אבל יש לי כבר 3 שנים וביצעתי Hard RESET רק פעם אחת, ואני זוכר אותה היטב כי זאת הייתה הפעם היחידה שהמכשיר נתקע לי ברמה כזאת וחקרתי למה זה קרה לי. לעומת זאת, לפני זה היו לי 2 אייפונים (אייפון 4 ואייפון 5) ובשניהם בעקביות הייתי צריך לבצע HARD RESET אחת לכמה זמן. אז הטענה שלך מופרכת. לעומת זאת, לאנדרואיד מן הסתם לא חסרים באגים משמעותיים שצריך לתקן, אבל לא חפים מפשע ולא מוציאים כל יומיים עדכון כדי לתקן את הבאגים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Guy950

לא יודע מה איתך, אבל יש לי אנדרואיד כבר 3 שנים וביצעתי Hard RESET רק פעם אחת, ואני זוכר אותה היטב כי זאת הייתה הפעם היחידה שהמכשיר נתקע לי ברמה כזאת וחקרתי למה זה קרה לי. לעומת זאת, לפני זה היו לי 2 אייפונים (אייפון 4 ואייפון 5) ובשניהם בעקביות הייתי צריך לבצע HARD RESET אחת לכמה זמן. אז הטענה שלך מופרכת. לעומת זאת, לאנדרואיד מן הסתם לא חסרים באגים משמעותיים שצריך לתקן, אבל אפל לא חפים מפשע ולא מוציאים כל יומיים עדכון כדי לתקן את הבאגים שלהם.

גם לי היו 4 ואייפון 5ס ואף פעם לא הייתי צריך לעשות הארד ריסט, אז מה זה אומר? זה אומר כלום בפיתה.

אף אחד לא אומר שהטלפונים מושלמים. אבל להסיק שאייפון זה חרא טלפון כי יש סרטון שגורם לו להתקע.... זה קצת מוגזם.

אנשים די מהר שכחו את הקילר SMS שהשפיע על (פחות או יותר) כל מכשיר בשוק. וזה היה לפני כמה חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא תעביר תמונה ב-16MP או סרטון בבלוטוס, נתראה במאה הבאה. AirDrop של אפל עןבד על שילוב בין WiFi Direct (להעברה עצמה) ובלוטות' לזיהוי ויצירת קשר ראשוני עם העמית שלך. אפשר לשלוח כמעט כל קובץ היום בשיטה הזאת, וזה מהיר מעבר לכל דמיון (סרטון של 3 דקות לקח פחות מדקה להעביר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק הבעיה הזאת, המכשיר פתאום נכבה כשיש לו 50% בטריה, לא ברור מה סרט של המכשיר (אייפון 6 64GB) מה שמעניין שגם אצל אחותי עם איפון 6 16GB וגם אצלי המכשיר פתאום נכבה בלי שום התרעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jackhammer

גם לי היו אייפון 4 ואייפון 5ס ואף פעם לא הייתי צריך לעשות הארד ריסט, אז מה זה אומר? זה אומר כלום בפיתה.

אף אחד לא אומר שהטלפונים מושלמים. אבל להסיק שאייפון זה חרא טלפון כי יש סרטון שגורם לו להתקע.... זה קצת מוגזם.

אנשים די מהר שכחו את הקילר SMS שהשפיע על (פחות או יותר) כל מכשיר אנדרואיד בשוק. וזה היה לפני כמה חודשים.

בשום שלב לא הסקתי שהאייפון חרא, הבאתי טענה נגדית לאלעד שהתעקש לתת דוגמה שלילית רק כלפי צד אחד.

אני רחוק שנות אור מהמושפעים (לדוגמא אלעד וdeelad) שמצהירים שרק צד אחד טוב והשני מחורבן. אני מאלה שהדעה שלהם היא פשוטה, שני הצדדים טובים למטרות שונות ואנשים שונים, ושלשני הצדדים יש הרבה מה לשפר ולתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...