הכירו את מארז ה-Thunderbolt 3 החיצוני הזול ביותר. בינתיים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכירו את מארז ה-Thunderbolt 3 החיצוני הזול ביותר. בינתיים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אני יחזור שוב ושוב מה שאני אומר בכל פוסט לגבי המארזים של החיצוניים. זה לא שווה את זה ! הלפטופ הכי זול עם 3 הוא XPS 13 9360 עם מעבד i5 7200u עם שתי ליבות שזה לא הכי טוב לגיימינג ומגיע בתג מחיר של $800 מאתר החברה נוסיף $300 על המארז הזה ועוד $250 לפחות לכרטיס מסך מכובד זה כבר יוצא לך $1350 שבמחיר הזה אפשר כבר להשיג נייח עם 4 ליבות לגיימינג שיהיה לך בבית (אם כבר תככנת גם ככה לחבר את הכרטיס מסך בבית ולשחק שם אז זה לא משנה לך) ובנוסף איזה כרומבוק לשימוש של מחוץ לבית (כי מה כבר אפשר לעשות עם כל לפטופ אחר שכרומבוק לא יכול לעשות מחוץ לבית* , ולא אני לא עומד לשחק במשחקים בבתי קפה). *אפשר להתקין על כרומבוק כדי להוריד דברים שאי אפשר לעשות עם chromeOS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם נכון. אבל שווה רק אם אתה באמת זקוק ללפטופ גיימינג אם אתה מטייל בתדירות גבוה להרבה זמן זה שווה את זה . אם אתה כמוני בבית או משבוע הבא בצבא אין טעם להשקיע בלפטופ כי באותו מחיר אתה משיג נייח עם ביצועים טובים יותר. לי אישית כרומבוק יספק את כל צרכיי כשאני מחוץ לבית והוא טוב בהרבה בחינות : זול, חיי סוללה , (שלשם זה הוא נועד). רק המודלים הזולים עשויים מפלסטיק שזה מבאס וכרומבוק פיקסל המהמם יקר. great laptop isn't cheap and cheap laptop isn't great.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...