לוח אם נשרף, צריך המלצה על לוח אם מעבד וקירור - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם נשרף, צריך המלצה על לוח אם מעבד וקירור

Offset

Recommended Posts

בוקר טוב,

לפני כשבועיים הגעתי הביתה לסופ"ש כרגיל, וכשהדלקתי את המחשב הוא עלה לשניה, רק אור ומאווררים החלו לפעול ואז הוא נכבה.

ניתקתי הכל חוץ מלוח האם והספק ועדיין זה קרה, מכיוון שאין לי עוד ספק ולוח אם בבית נתתי לKSP לבדוק לי את המחשב.

הם התקשרו אליי לפני כמה ימים ואמרו לי שלוח האם שלי נשרף. לוח האם שהיה לי היה P8h61-m lx למעבד i5-3550 שברשותי.

עכשיו אני בהתלבטות מה לעשות, אני יכול לנסות למצוא חנות שעוד מוכרת מתאים למעבד שלי ולקנות שם (אין לי ממש זמן לזה, אני חייל).

או, לקנות , מעבד חדש וקירור חדש ואז ייתכן והמחשב שלי יהיה מוכן עוד היום.

אשמח להמלצות לשני הצדדים ועצה כללית למה הכי כדאי לעשות.

לפרוטוקול יש ברשותי:

Gtx 970

16GB ddr3

1TB HDD

(כונן דיסקים)

תודה מראש,

עודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין מוכרים לוחות המתאימים למעבד שלך בכל מיני חנויות, אך בעיקר לוחות שהיו מיועדים לשוק הנמוך. גם הלוח שלך הוא לוח כזה, ולכן יכול להיות שישתלם לך יותר פשוט לקנות לוח דומה ולסגור סיפור. הבעיה היא שהלוחות האלה די מיושנים טכנולוגית (ללא 3.0, sata 3 וכו...) ואולי עדיף לנסות למכור את המעבד והזיכרון ביד שניה ולקנות שילוש חדש. זה החלטה שלך עד כמה להשקיע ולכן כדאי שתגדיר תקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Offset

היות ואתה חייל אני מניח שהדברים הבאים נכונים עבורך:

א. אין לך ממש זמן להשתמש במחשב.

ב. אין לך תקציב גדול להשקעה במחשב.

ג. כל מה שאתה צריך הוא מחשב שיעבוד בזמן הקצר שאתה כן בבית.

ברוב המקרים הייתי מסכים שאין טעם להשקיע במחשב מיושן טכנולוגית כמו שלך ועדיף להחליף את כל השילוש, אבל לאור ההנחות הנ"ל סביר להניח שהבחירה הנכונה עבורך תהיה פשוט לקנות בסיסי בכ-250 ש"ח ולהישאר עם המחשב הנוכחי לפחות עד שתשתחרר מהצבא. השקעה בשילוש חדש תעלה לך בסביבות ה-2000 ש"ח (תלוי מאד בבחירת הרכיבים) אבל מחשב כזה כנראה לא ינוצל. לכן אני חושב שעדיף לך להישאר עם המחשב הנוכחי ולהשקיע בו סכום של כ-250 ש"ח ולאחר שתשתחרר מהצבא תוכל לקנות מחשב (או לפחות שילוש) חדש, שבוודאות יהיה מעודכן יותר טכנולוגית, אם תרגיש שהמחשב הנוכחי לא מספק אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על העצה, החלטתי בסוף להקשיב לעצתכם.

קניתי את הGigabyte GA-H61M-S2PV והרכבתי והכל עובד כמו שצריך.

תודה רבה, מקווה שלוח האם הזה יחזיק תקופה יפה, גם עשיתי ניקוי יפה על הדרך.

אפשר לסגור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...