מחשב גיימינג ללא מסך, תקציב 8K, קנייה באילת - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג ללא מסך, תקציב 8K, קנייה באילת

ToMeRhh

Recommended Posts

אהלן!

אני יורד עוד שבוע לאילת ואני רוצה לקנות שם מחשב (אשמח על הדרך להמלצה לחנויות שכדאי לקנות מהן, אולי כאלה שישתדלו לדאוג שהרכיבים יהיו במלאי).

1. מה התקציב המקסימאלי? 8K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? תלוי באחוז השינוי בביצועים

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 1K

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. Battlefield 1

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). כרגע מסך 24 ואני חושב שהוא תומך עד 1600X900, אבל רוצה אופציה לשדרג בעתיד למסך טוב יותר בעוד כשנתיים.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינוניות-גבוהות - מוכן להתפשר קצת על גרפיקה בשביל ביצועים טובים יותר.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. - אין צורך בציוד היקפי.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? -

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 6

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? אולי קל בעתיד

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבת מחשב בחנות == בונוס

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. גר בבאר שבע, מעוניין לקנות באילת משיקולי מחיר

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? עוד שבוע

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). - 

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? שדרוג חומרה אולי בעוד כ4 שנים

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

בניתי מפרט מעניין באתר של KSP, אשמח לקבל הערות עליו:

34586 מעבד אינטל ‏Intel I7 6700K 4.0Ghz 8MB Cache s1151 - Tray‎ 1
22055 מאוורר למעבד ‏Corsair Hydro H60 High Performance Liquid CPU Cooler‎ 1
34568 לוחות אם למעבדי אינטל ‏Asus Z170 PRO GAMING LGA1151, Intel Z170, , 3xPCI-E‎ 1
41143 זכרונות ‏Corsair Vengeance LED 2x8GB 3000MHz CL15 Kit White‎ 1
40722 כרטיסי מסך ‏EVGA GTX 1080 FTW DT GAMING ACX 3.0 8GB GDDR5X DVI 3xDP PCI-E‎ 1
35143 דיסקים קשיחים ‏Western Digital Caviar Blue 2TB 64MB Sata III WD20EZRZ‎ 1
32891 כונני SSD ‏Samsung 850 EVO Series MZ-75E500 500GB SATA III‎ 1
30703 ספקי כוח ‏Corsair 650W Active PFC Modular 80+ Gold CS650M PSU‎ 1
27074 מארזים ‏Antec VSK-4000B-U3 ATX Mid Tower Black Case No PSU‎ 1
29051 מאווררים וגופי קירור ‏Corsair Air Series AF120 Blue LED Quiet Edition High Airflow 120mm Fan‎ 1

המחשב הזה יוצא כ-7700 באילת.

רק רוצה להדגיש שדי חשוב לי להדבק למותגים ברוב הרכיבים (כרטיס מסך - EVGA, זכרון - , דיסקים קשיחים - וSSD - SAMSUNG)

תודה רבה לעוזרים :)

תומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על זה, מסכים שזה באסה, רק שכדאי גם לזכור שבעיות קורות, ועדיף שיקרו תחתחברה שמכבדת את עצמה ויודעת להתמודד עם זהמאשר עם מותג זול יותר שכנראה היו מוצאים פתרון קצת פחות יצירתי.

כמובן שאני לא בא להתווכח וברור שמותג זה לא 100% בטוח, אני רק טוען שזה מוסיף שכבה קלה של ביטחון על הקנייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...