GTX 1070 ו 1080 של EVGA מתלקחים - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 1070 ו 1080 של EVGA מתלקחים

אורח נתנאל

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעיניי זו חוצפה מדרגה ראשונה!

ולא רק EVGA גם ו ZOTEC עושות בדיוק אותו דבר!!!!

שימו לב שלא אמרתי כי החבר'ה האלו לא עושים זאת בכרטיסים היקרים שלהם _ (הם ממש משנים את מערך ה VRM והתוצאה היא ראש שקט!)

כבר בהגחה של 780TI לעולם פתחתי אין ספור שרשורים לגבי הבעיה הזו (ואבל כל היצרניות)!

במיוחד עצבנו אותי , הכרטיסם שנקראים DC ומציעים 30% יותר קירור!!! _ (עם VRM שמגיע ל 115º בימי קייץ ישראליים).

אז אחד המהנדסים של טען בתחילה שזה אולי חיישן פגום....... אבל זה היה בדיוק בתקופה ש GURU3D עברו למצלמות טרמיות ..... _ (והמצלמות לא משקרות!)

אז התחילה להסביר על 14 השכבות ממנו עשוי ה PCB , והקבלים המוצקים וההוא וההיא וה ההההיייייייי   הההההאאאאאאא.... !

אבל בינינו.... אפ'חד לא הרגיש יותר טוב מזה!

EVGA בכלל הסירה את החיישנים מהVRM בכדי שלא יהיו תלונות כאלו!

זה ממש לא נעים שהמארז שלכם מתחיל להרגיש כמו תנור!

אז מהיום בשבילי (אי אפשרי).... בכרטיסים היקרים..... אך ורק GA!

והמבחנים לא משקרים!

תסתכלו על GTX1080...... נחשו למי יש את הVRM הכי קריר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשך שנים אפשר לראות מגמה שלילית אצל יצרני הכרטיסים הגראפיים, שמנסות למתוח את הגבולות של הרכיבים והטמפרטורת עבודה.

למה מגמה שלילית? כי מדובר בסטיה סטטיסטית שגורמת לבעיות באחוזים הולכים וגוברים, כמו גם פישולים מדי פעם בדגמים ורוויזיות שהתגלו אחרי שיווקם.

וזה מעבר לעובדה שחיי כרטיס גראפי בינוני+ הולכים ומתקצרים ביחס לכרטיסי העבר באופן כללי(למרות שיש יוצאים מן הכלל, במיוחד לאור המיזעור והפחתת צריכת החשמל).

בגלל זה אני ממליץ לאנשים שלא מעוניינים להחליף כרטיס גראפי מייד בסיום האחריות, לא לקנות כרטיסי OC מוגדר הישר מהיצרן.

הכי טוב לקנות כרטיסים המיועדים לOC אך לא נמצאים בOC הישר מהיצרן, להם משופר, ולא לעשות להם OC.

כך אתם בורחים מהסטיה הסטטיסטית שגורמת לכל מיני צרות וכשלים מוקדמים.

לא רק בסיום האחריות, גם בדרך לשם.

ביטחון אמינות ויציבות חשובים הרבה יותר מעוד 10% ביצועים.

מי שנפל לצרות עם כרטיסים גראפיים, במיוחד אלו שקשה לזהות ולשחזר בחנות, יודע כמה זה יכול לתסכל, וכמה חשוב להימנע מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Netanell2004

(בטעות פרסמתי את זה כאורח, מוסיף תגובה כדי לקבל התראות על תגובות)

ציטוט של אורח נתנאל

אהלן חברים,

תוייגתי היום בכתבה שמספרת שיש בעיה בגוף הקירור של EVGA החדש וזה משפיע על כל בעלי הכרטיסים GTX 1070 ו GTX 1080 מכל הסוגים עם קירור ה ACX.

ממה שהבנתי מהכתבה (מקווה שאני לא מטעה), הקירור לא מכסה בצורה אופטימלית את שבב ה VRM ונוצרת שם נקודה מתה שמתחממת עם הזמן ומשפיעה על המעגלים. בעלי כרטיסים מדווחים על התלקחות ספונטנית\ ניצוצות וכמובן השבתה של הכרטיס.

EVGA מודעים לבעיה ומוסיפים thermal pad (לא בטוח איך לתרגם את זה) לכרטיסים החדשים שיימכרו, אז מי שמעוניין לקנות, שיוודא שהוא מקבל את הכרטיס החדש עם הרכיב.

בעלים של כרטיסים קיימים - EVGA נותנים בחינם את הרכיב. כבעלים של 1070 ביקשתי מהם ואעדכן אם יהיה פה עניין.

ניתן לבקש מהם את הרכיב בלינק הבא:

http://www.evga.com/thermalmod/default.asp#request

הכתבה המקורית למי שרוצה להתעמק:

http://wccftech.com/nvidia-gtx-1080-1070-evga-cards-dying/

מסתבר שהם מתבאסים שסמסונג שיחקה אותה עם ההתלקחויות ובא להם גם xD

ציטוט של y4niv

מחכה גם לשמוע התפתחויות...

רגע, הם מצפים שנרכיב את זה לבד ?

מה יהיה עם האחריות ? יוציאו מדריך ? צריך לפרק משהו ?

ציטוט של djelectric

אובר-דרמתיות מיותרת

יצא מזמן עדכון קושחה לבעיה, מי שקרה לו יכול לממש אחריות בקלות, כרטיסים חדשים מגיעים עם קושחה חדשה

סוף הסיפור

ציטוט של ew89

איזה כיף לי, בדיוק הזמנתי מחשב עם 1080 FTW, אוסף אותו מחר

הבעיה הזאת תוקנה? איך אני בודק?

ואיך עלו על זה רק עכשיו? הכרטיס הזה כבר חודשים בחוץ לא?

fml

ציטוט של Eli236

אתה יוצא מנקודת הנחה שכל מי שקנה את הכרטיסים הנ"ל נכנסים לפורומים האלה להתעדכן בבעיה הזאת?

רוב רובם כנראה שלא, והסיכון שזה יקרה להם הוא ממשי.

ציטוט של djelectric

או.. שתחסוך לעצמך את כל העבודה, תרים טלפון בבוקר לחנות ותבקש שיעדכנו ביוס.

בהצלחה

יש לי אפשרות לקנות מחבר של אחי את ה GTX 1070 GAMING SUPERCLOCKED 8GB ב 1600 ש"ח , רציתי לשאול האם

זה שווה בהתחשב בבעיה של החימום , ושהמאווררים יעבדו מהר יותר אחרי עידכון ה ושצריך לפנות אליהם לקבלת הפאד התרמי ולהרכיב אותו לבד . בנוסף רציתי לשאול אם אני אקנה ממנו (זה חדש מהקופסה , הוא סוחרׂ) האם תיהיה אחראיות מ ואוחל לבקש מהם את הפאדים ותמיכה במקרה שיקרה משהו ?

מה אתם חושבים כדאי לי לעשות ? (בנוסף אני לא ממש מבין בנושא וזה פעם ראשונה שאני בונה מחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורח נתנאל

אהלן חברים,

תוייגתי היום בכתבה שמספרת שיש בעיה בגוף הקירור של EVGA החדש וזה משפיע על כל בעלי הכרטיסים GTX 1070 ו GTX 1080 מכל הסוגים עם קירור ה ACX.

ממה שהבנתי מהכתבה (מקווה שאני לא מטעה), הקירור לא מכסה בצורה אופטימלית את שבב ה VRM ונוצרת שם נקודה מתה שמתחממת עם הזמן ומשפיעה על המעגלים. בעלי כרטיסים מדווחים על התלקחות ספונטנית\ ניצוצות וכמובן השבתה של הכרטיס.

EVGA מודעים לבעיה ומוסיפים thermal pad (לא בטוח איך לתרגם את זה) לכרטיסים החדשים שיימכרו, אז מי שמעוניין לקנות, שיוודא שהוא מקבל את הכרטיס החדש עם הרכיב.

בעלים של כרטיסים קיימים - EVGA נותנים בחינם את הרכיב. כבעלים של 1070 ביקשתי מהם ואעדכן אם יהיה פה עניין.

ניתן לבקש מהם את הרכיב בלינק הבא:

http://www.evga.com/thermalmod/default.asp#request

הכתבה המקורית למי שרוצה להתעמק:

http://wccftech.com/nvidia-gtx-1080-1070-evga-cards-dying/

מסתבר שהם מתבאסים שסמסונג שיחקה אותה עם ההתלקחויות ובא להם גם xD

ציטוט של Netanell2004

(בטעות פרסמתי את זה כאורח, מוסיף תגובה כדי לקבל התראות על תגובות)

ציטוט של y4niv

מחכה גם לשמוע התפתחויות...

רגע, הם מצפים שנרכיב את זה לבד ?

מה יהיה עם האחריות ? יוציאו מדריך ? צריך לפרק משהו ?

ציטוט של djelectric

אובר-דרמתיות מיותרת

יצא מזמן עדכון קושחה לבעיה, מי שקרה לו יכול לממש אחריות בקלות, כרטיסים חדשים מגיעים עם קושחה חדשה

סוף הסיפור

ציטוט של ew89

איזה כיף לי, בדיוק הזמנתי מחשב עם 1080 FTW, אוסף אותו מחר

הבעיה הזאת תוקנה? איך אני בודק?

ואיך עלו על זה רק עכשיו? הכרטיס הזה כבר חודשים בחוץ לא?

fml

ציטוט של Eli236

אתה יוצא מנקודת הנחה שכל מי שקנה את הכרטיסים הנ"ל נכנסים לפורומים האלה להתעדכן בבעיה הזאת?

רוב רובם כנראה שלא, והסיכון שזה יקרה להם הוא ממשי.

ציטוט של Moon-Mage

זה דינאמי, כנס למשחק ותראה שזה קופץ

ציטוט של Syszone

למה אתה לא מחליף את הכרטיס באמת? אם יש ספק אין ספק.

קח משהו אחר - MSI gaming X הוא כרטיס מעולה.

G1 או אקסטרים גיימינג של גיגהבייט גם כן.

סטריקס כמובן ויש עוד.

ציטוט של אביב גפן

גם לי יש FTW1080 ולא נראה לי שאטרח לחשוב על זה שוב פעם עד שהכרטיס ישרף, אם בכלל.

יש אחריות מלאה + אין מספיק מידע + כנראה שזה קורה כשעושים OC במארזים לא מאווררים + עוד צפויים עדכונים בנושא.

אם הייתי לקוח פוטנציאלי ברור שהייתי מחליף בינתיים לחברה אחרת אבל בגדול אני סופר דופר מרוצה מהכרטיס ואמליץ עליו לכל מי שישאל ברגע שהסאגה הזו תסתיים.

דבר נוסף, לדעתי EVGA מתנהגים יפה מאוד בינתיים, הגיבו כמו שצריך ונתנו פתרון מלא למשתמשים. סחטיין עליהם, זה לא משהו מובן מאליו בשנת 2016.

ציטוט של NAND

יפה לראות ש EVGA לוקחת אחריות ומספקת מענה וגיבוי מלא ללקוחות שלה. אני אישית הייתי כרגע מעדיף לרכוש כרטיס של יצרנית אחרת, כך שאני כנראה אקח את ה MSI gaming X.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ציטוט של elikh

למי שזה עוזר:

ציטוט של מיכאל נובק

גם אני קניתי את ה1070 מה אתם ממליצים לעשות?

ציטוט של Art Tatum

and now hence forward they shall be known as E(xploding)VGA

לא יאומן.

איך הם פיספסו כזה דבר?

זה מה שקורה כשמפטרים את המהנדס הבכיר ומחליפים אותו בסגנו בעל הנסיון החלקי שמשכורתו חצי מחיר.

ציטוט של none77

בכרטיס עם dual BIOS יש 2 ביוסים.

ציטוט של coch

טעויות אנוש קורות, גם בסדר גודל כזה. הבעיה פה זה לא רק הצד של היצרנית שנפגם להם השם מדבר כזה
 ומספיק שכמות כלשהי של אנשים לא יקנו בהשקה הבאה EVGA ויברחו לחברות אחרות - זה הצרות שהם מחפשים לתקן

כדי לשמור על הקהל שלהם. הבעיה היא שהפתרון לצרכנים הוא טיפשי. אנשים משלמים על מוצר כזה בין 450 ל 650

דולר +- ( מחירי חו"ל ) ולשלוח חבילה שעולה להם דולר בלחץ ולתת לצרכנים לפרק את הכרטיס ולמרוח וכו'.. זה פתרון לא

אידיאלי. למה בגלל טעות של EVGA שזו חתיכת טעות מבחינת ייצור - צרכנים צריכים לעבור את השטויות האלה ? צריך לתת חזרה את

הכרטיסים הבעייתים ולספוג את העלויות.. אם הייתי משלם סכום של 20-30 דולר על מוצר כזה אז הייתי יכול להבין. אבל מדובר במוצרים

שעולים אלפי שקלים. אני אישית מאוכזב מאיך שהם בחרו להתמודד עם זה למרות שלי היה לוקח פחות מעשרים דקות לעשות

את כל התהליך הזה.

גם העדכון ביוס בפני עצמו זה פתרון לא אידיאלי. למה שהמאווררים יעבדו במנוחה ? הכרטיסים תוכננו להיות במצב אפס עבודה עד

טמפרטורה מסוימת. על זה אנשים שילמו כסף כחלק מהחבילה שהם קנו כרטיס עם קירור ACX מהדור הנוכחי.

טעות בסדר גודל כזה צריכה להיפתר ע"י מתן כרטיסים חדשים ללקוחות עם כרטיסים לא תקינים. זה לא בעייה במאוורר שכדאי

לסדר עם ביוס או דרייבר.

אני ממליץ פשוט לפנות ל EVGA ולקבל כרטיסים חדשים.. כל הפתרונות האלה בשביל מוצרים שעלו לכם הרבה כסף הם מקולקלים

מהיסוד.

ציטוט של מיכאל נובק

אני מסכים איתך, גם אני מאוד מאוכזב מ-EVGA. קניתי  מהם כי יש להם שם טוב וחשבתי שלא יקרו לי דברים כאלו. יש לי שתי שאלות: 1 איך פונים ל-EVGA בארץ?

2האם הבעיה קיימת גם ב-SC? (בכל מקום אומרים תשובה אחרת ולא הבנתי אם גם לכרטיס שלי יש את הבעיה)

ציטוט של 1stcowgirl

בעיניי זו חוצפה מדרגה ראשונה!

ולא רק EVGA גם ASUS MSI ו ZOTEC עושות בדיוק אותו דבר!!!!

שימו לב שלא אמרתי Gigabyte כי החבר'ה האלו לא עושים זאת בכרטיסים היקרים שלהם _ (הם ממש משנים את מערך ה VRM והתוצאה היא ראש שקט!)

כבר בהגחה של 780TI לעולם פתחתי אין ספור שרשורים לגבי הבעיה הזו (ואבל כל היצרניות)!

במיוחד עצבנו אותי ASUS, הכרטיסם שנקראים DC ומציעים 30% יותר קירור!!! _ (עם VRM שמגיע ל 115º בימי קייץ ישראליים).

אז אחד המהנדסים של ASUS טען בתחילה שזה אולי חיישן פגום....... אבל זה היה בדיוק בתקופה ש GURU3D עברו למצלמות טרמיות ..... _ (והמצלמות לא משקרות!)

אז ASUS התחילה להסביר על 14 השכבות ממנו עשוי ה PCB , והקבלים המוצקים וההוא וההיא וה ההההיייייייי   הההההאאאאאאא.... !

אבל בינינו.... אפ'חד לא הרגיש יותר טוב מזה!

EVGA בכלל הסירה את החיישנים מהVRM בכדי שלא יהיו תלונות כאלו!

זה ממש לא נעים שהמארז שלכם מתחיל להרגיש כמו תנור!

אז מהיום בשבילי (אי אפשרי).... בכרטיסים היקרים..... אך ורק GA!

והמבחנים לא משקרים!

תסתכלו על GTX1080...... נחשו למי יש את הVRM הכי קריר?

יש לי אפשרות לקנות מחבר של אחי את ה GTX 1070 gaming SUPERCLOCKED 8GB ב 1600 ש"ח , רציתי לשאול האם

זה שווה בהתחשב בבעיה של החימום , ושהמאווררים יעבדו מהר יותר אחרי עידכון ה BIOS ושצריך לפנות אליהם לקבלת הפאד התרמי ולהרכיב אותו לבד . בנוסף רציתי לשאול אם אני אקנה ממנו (זה חדש מהקופסה , הוא סוחרׂ) האם תיהיה אחראיות מ EVGA ואוחל לבקש מהם את הפאדים ותמיכה במקרה שיקרה משהו ?

מה אתם חושבים כדאי לי לעשות ? (בנוסף אני לא ממש מבין בנושא וזה פעם ראשונה שאני בונה מחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי קונה בלי למצמץ.

אם יש אחריות ואפשר לממש אותה זה כמו לקבל 1000 שקל לשעה עבודה.

בלי שום קשר לאם יש לי או אין לי כרטיס גראפי ראוי.

אני מתבסס על מה שאמרו לפני.

אין לי מושג אם זה באמת שווה 1000 שקל יותר.

גם אם זה שווה רק 500 יותר זה עדיין משתלם.

אחר כך הייתי שובר את הראש מול .

קשה לי להאמין שהם לא יספקו מענה ראוי לבעיה.

מאמין שהם יספקו כרטיס חלופי אם תתעקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

עדיין לא קיבלתי את שלי (GTX 1070) אבל מהניסיון האחרון שלי איתם (שלחו לי את ה- POWER LINK המגניב שלהם) - הסטטוס נשאר כמו שהוא ואז פתאום אתה "מגלה" שמגיעה לך הביתה חבילה עם שליח DHL...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי Refund לכרטיס

נכנסתי סתם לבדוק סטטוס של הפדים, נשלחו אליי ב 28/11 xD

בכל אופן, קראתי איפשהו שכנראה מה שגורם לכרטיס להתפוצץ זה לא overheating אלא פאק אחר בייצור

בכל מקרה כשאקבל אותם אני ארשום אם מישהו ירצה לבוא לקחת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...