איזה דרייברים להוריד ללוח אם להוריד מאתר אסוס ואיך להתקינם - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דרייברים להוריד ללוח אם להוריד מאתר אסוס ואיך להתקינם

URON

Recommended Posts

ברשותי הבא - asus p5w dh deluxe

אין לי דיסק התקנה ונכנסתי לאתר וחפשתי לווינדוס   XP ׁ32 BIT 

ומצאתי שם המון מתאריכם שונים, האם אני מוריד את אלה שמהתאריך

אחרון בלבד ?

ואיך בדיוק אני מתקין אותם על ההרדיסק?

הדרייברים שאני מוריד הם בקובץ מכווץ (RAR) ,האם לפתוח אותם או להשאירם מכווצים ?

והאם ניתן להתקין אותם ישירות מדיסק און קי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הלוח P5W DH Deluxe הוא יחסית דיי ישן - הוא בעל תושבת 775 והוא עובד רק עם זיכרון , אבל זה לא אומר שאתה חייב להתקין עליו מערכת הפעלה ישנה כמו XP. כל עוד יש לך מעבד סביר ומספיק זיכרון אין סיבה שהוא לא יריץ 8 או 10.

ב. בנוגע לדרייברים - אתה מוריד את הגירסה האחרונה והמעודכנת ביותר לכל רכיב בלוח האם (כרטיס הרשת, כרטיס הקול, ערכת השבבים וכד').

ג. באופן כללי אני ממליץ לחפש באתרי יצרני השבבים את הדרייברים המתאימים בכיד לוודא שאתה משתמש בדרייברים המעודכנים ביותר.

ד. הקבצים שאתה מוריד הם מסוג ZIP ולא מסוג RAR. אתה צריך לפרוס/לפתוח כל קובץ כזה ואז פשוט להפעיל את תוכנת ההתקנה (בד"כ Setup.exe או משהו דומה). כמובן שאי אפשר להתקין את הדרייברים בלי לפתוח את הקבצים האלו...

ה. אין מניעה להתקין את הדרייברים מכונן - מבחינת מערכת ההפעלה מדובר בכונן רגיל לכל דבר. בכל מקרה לאחר ההתקנה הדרייברים משולבים לתוך מערכת ההפעלה ולא נשארים על כונן ה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההתייחסות המפורטת והרחבה ,אשמח אם תוכל לכוון אותי היכן אני מוצא את תוכנת ההתקנה בד"כ Setup.exe , מצרף לינק לאתר לוח האם לווינדוס XP 32 BIT, (נכון לכרגע זה הווינדוס שאני חייב להתקין ,אולי בהמשך אחליף), https://www.asus.com/support/Download/1/22/23/3/m4cR4iaPdABNLtQa/17/

אתה מצליח לזהות אותה?

ועוד שאלה ברשותך, זה כרטיס המסך שלי NX8400GS-TD256E איזה דרייבר כדאי לי להוריד עבור ווינדוס XP 32 BIT? https://www.msi.com/Graphics-card/NX8400GSTD256E.html#hero-specification

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של URON

אשמח אם תוכל לכוון אותי היכן אני מוצא את תוכנת ההתקנה בד"כ Setup.exe

א. אתה מוריד את הדרייבר המתאים.

ב. אתה פורס את קובץ ה ZIP.

ג. אתה מפעיל את קובץ ההתקנה בקבצים שהתקבלו.

ד. אתה חוזר עבור כל אחד מהדרייברים.

זה לא ממש קשה להסתכל על רשימת הדרייברים שבאתר ולראות איזה מהם מתאימים ל 32bit. במקרה שלך:

Intel(R) Chipset Software Installation Utility V8.3.0.1013 for 2000/XP & 64bit & 32/64bit Vista(WHQL).

Realtek HD audio driver V5.10.0.5791 for 2003 32/64 bit&XP 32/64 bit.

Marvell Yukon Gigabit Ethernet Driver V10.64.10.3 for Windows 32/64bit 2003 & 32/64bit XP & 32/64bit .(WHQL).

ASUS WiFi-AP Solo V5.1230.0530.2006 for 2K/XP(WHQL)/2003 and 64bit XP(WHQL)/2003.

שוב - תוריד את הקבצים המתאימים ותפרוס אותם. תסתכל ברשימת הקבצים שהתקבלו ותאתר את קובץ ההתקנה. זה לא אמור להיות מסובך בכלל.

ציטוט של URON

זה כרטיס המסך שלי NX8400GS-TD256E איזה דרייבר כדאי לי להוריד

לדעתי עדיף שתוריד את הדרייבר המעודכן ביותר שמתאים לכרטיס המסך שלך מהאתר של NVIDIA:

http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

במקרה הזה נראה שמדובר בדרייבר מגירסה GEFORCE 340.52.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...