Battlefield 1 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 1

coch

Recommended Posts

בוקר טוב :)

http://www.guru3d.com/articles_pages/battlefield_1_pc_graphics_benchmark_review,6.html

זה ייתן פחות או יותר תמונה לגבי המשחק. אני כבר רכשתי אותו ואני מחכה בקוצר רוח לסופ"ש הקרוב, DICE כרגיל עשו עבודה

מעולה.. אפשר גם לראות סרטונים של יוזרים מהבטא - עם כמו 970\470 אפשר לשחק על הגדרות מקסימליות ולהנות

ממשחקיות וגרפיקה של אחד ממשחקי האונליין הכי מבטיחים של השנה הקרובה.

בעניין הטכני - יש כל מיני מקורות (בעיקר ביוטיוב ממה שמצאתי ) שאומרים שהמשחק עולה טוב יותר במצב DX12 עם כרטיסי AMD

למשל אפשר לראות הבדל של 10 פריימים בערך לטובת 480 אל מול 1060. אני יבדוק כמובן עם הכרטיס שלי ( 1070 ) את שני

המצבים ואני ייתן פידבק שהמשחק ייצא. יש מצב גם שנראה חדשים משתי החברות שיתנו עוד קצת בוסט ל BF1 מאחר

וזה כותר גדול.

מקווה לראות עוד אנשים במשחק, וקצת באיחור - חג שמח לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מניח לפי הסרטון בעמוד שמדובר בFPS בסינגל פלייר.

אם הבטא היא מדד כלשהו אז עם GTX1070 הייתי בערך על 100 ובסופות חול זה גם ירד ל80 אבל אני מאמין שתהיה התאמה טובה יותר במשחק המלא וכמובן כמו שציינת חדשים ומותאמים יותר למנוע המשחק.

לגבי הקניה - אני מבין מזה שאתה עדיין מחכה שלא קנית את הדלוקס או האולטימט נכון? האם אתה מתכנן לרכוש פרימיום בהמשך?

והערה למי שחושב לקנות דרך - שימו לב שorigin access מקנה לכם 10 אחוז הנחה ברכישת המשחק כך שמשתלם לשלם חודש אחד של access בשביל לקבל את ההנחה ואולי על הדרך להנות מהמשחקים בחינם שמקבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרכוש פרימיום ? לא חושב, יש סיבה מספיק טובה לזה ?

קניתי דרך אתר צד שלישי סיריאל ב 39 דולר לפני כמה שבועות וקיבלתי את הסיריאל בדיוק לפני כמה דקות, המשחק בהורדה באוריג'ין אצלי כרגע.

לשחק על הגדרות מלאות במינימום פריימים של 75-80 ( זה בערך באמת גם לפי ) זה מעל ומעבר בשביל מולטי שנראה וזז כל כך מעולה.

ב Guru הם בודקים פריימים ממוצעים לרוב כדי לתת תמונה כוללת ולא מדוייקת. אני מחר כבר יתחיל לשחק בו.. זה אמור לסיים לי עוד איזה שעתיים

את ההורדה אבל אני לא יודע אם אני יכול כבר לשחק. זה הגירסא הרגילה.

כולם מוזמנים לחגיגה  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה אמרתי בBF4 אבל פתאום יצאו הרחבות והרבה שיחקו אז נאלצתי לקנות שוב את המשחק והפעם בגרסת הפרימיום כדי לשחק איתם ולכן החלטתי לחכות הפעם עם הקניה עד שתהיה גרסה עם פרימיום במחיר נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול למצוא באיזור ה 40-45 דולר מאתרים אמינים את המשחק בגירסא רגילה. אני רואה שמהאתר שאני הזמנתי

המחיר עלה ב 7 דולר מעל מה ששילמתי. בכל מקרה.. לשלם 150-160 שקל על המשחק ושההרחבות יצאו - אפשר למצוא גם דילים טובים.

לא צריך רכישה מאוריג'ין יש מספיק אופציות שיגלחו לך עשרות שקלים גם על ההרחבות שהם יצאו. אם לא מפריע לך להמתין.. אז לך

על הפרימיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שראיתי בBF4 לא היה ניתן לרכוש את הפרימיום בנפרד אלא לרכוש את המשחק עם הפרימיום וכך יצא ששילמתי פעמיים כ40 דולר בG2A במקום לחכות קצת ולקנות ישר פרימיום.

מבאס אותי מאוד שאני לא אשחק מחר והאמת תוך כדי שאני מקליד לך אני בשלושה אתרי CD KEY בודק מחירים וממש קרוב ללחוץ על הקניה אבל אני יודע שאני אתבאס יותר אם אני אשלם פי 2 על המשחק :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה, היה אפשר, פשוט המחיר הוא אותו מחיר של המשחק הבסיסי. הגירסה של הפרימיום + משחק הייתה בהנחה של אולי 10% מלקנות אותם בנפרד.

אם אתה רוצה פרימיום אתה עדיין תשלם פי 2 על המשחק

הנה המשחק בנפרד והפרימיום בנפרד אם תרצה לקנות ככה

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/standard-edition

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/addon/battlefield-1-premium-pass

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התנסחתי טוב.. כוונתי הייתה שבאתרים כמו G2A היה ניתן לרכוש BF4 עם פרימיום פאס קצת אחרי שהמשחק יצא ובסביבות המחיר של BF4. (ולא היה ניתן לרכוש רק פרימיום פאס באתרים אלו)

כמובן שבחנות של אפשר לקנות הכל רק שהמחיר לא משתלם בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלי להיכנס לכיס שלך או לזלזל, אני חושב שמשחקים כאלה מאה שקל לפה או לפה זה לא משנה מאחר ואתה שורף עליהם כ"כ

הרבה זמן ושעות בטווח ארוך ( בהנחה.. ) שזה לא משהו שהוא מאוד קריטי. אני פשוט מאוד אוהב להתחיל משחקים כאלה ענקיים

בהשקה שלהם.. לתפוס ראנק מההתחלה, ללמוד את המפות מההתחלה וכו'.. בכל מקרה בהצלחה  :)

אגב זה עוד כמה דקות מסיים לי, 95 אחוז כרגע - אני יעדכן איך המשחק עולה שאוכל לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vpn is your friend

את הפרימיום של BF4 קניתי בזמנו מהחנות המקסיקנית של אוריגין ב400 פזו שזה שווה ערך ל- 20 דולר, אולי 30 בזמנו (אכן 30) (חיפשתי במיוחד את הקבלה בשביל לראות את המחיר המדוייק :))

ציטוט של coch

אגב זה עוד כמה דקות מסיים לי, 95 אחוז כרגע - אני יעדכן איך המשחק עולה שאוכל לשחק.

תעדכן אם יש שרתים עם פינג נורמלי. לפי מה שראיתי אנשים מתלוננים שאין שרתים באיזור שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@coch האמת שאני מסכים איתך לגמרי אבל כמו שאמרת לא נכנס לעניינים של הכיס או מה יהיה עם הכיס בעוד חצי שנה שהפרימיום באמת יהיה שווה משהו.

@IlanF האם אין עם זה בעיה עכשיו? אני יודע שsteam חוסמים משחקים לאזורים מסויים.

@coch המשחק עכשיו פתוח רק לearly enlisters והחל ממחר תוכל לשחק :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שידוע לי לא אמור להיות. בסטים הם מוכרים משחקים שנעולים לאיזורים מסויימים ואם אתה קונה כאלה אתה צריך לדעת מראש שהאיזור שאתה קונה ממנו לא נעול, אבל באוריגין לא ידוע לי שיש דברים כאלה.

תמיד אבל כדאי להתעדכן בפורומים איפה יותר זול ואיפה עדיף לקנות. תעקוב פה אולי יופיע מתישהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

Windows release date: October 21, 2016 1:00 AM IDT

לא, לא יכול להיכנס למשחק. אלא אם כן אני מפספס משהו.. זה לא נותן לי להיכנס.

אתה לא מפספס כלום.

המשחק יהיה פתוח לכולם החל ממחר, פשוט יש גישה כרגע רק למי שרכש את ה-Deluxe Edition. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא כ"כ הפורום המתאים אבל קניתם את המשחק ? אנשים משחקים ?

המשחק מדהים לדעתי. למרות שאני ממתין ומשחק מעט כרגע ( כדי לא להתקדם בראנק ) מאחר ואני מחכה

ששני חברים טובים ייכנסו למשחק, אני אשמח לשחק עם ישראלים  :)

אפרופו ביצועים - עם 1070 בדיקה מהירה בלי vsync נותנת לי ברוב המפות מעל 100 על הגדרות

מקסימליות, כמובן שיש נפילות אבל לא ראיתי משהו מתחת לאיזור ה 70 שגם ככה vsync פועל אצלי וזה לא רלוונטי.

DX12 פועל לי גם בצורה חלקה לגמרי, לא נתקלתי בהבדלים בין אם זה פועל או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...