שאלה והמלצה לזכרונות חדשים (16GB) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה והמלצה לזכרונות חדשים (16GB)

NeoTrix

Recommended Posts

היי חברים,

הייתי רוצה לשאול מספר שאלות.

אני בעיקרון מעוניין לרכוש זכרונות של , לגבי זה אני די סגור, מתוך ניסיון אישי טוב איתם במשך כמה וכמה שנים וגם לפי ביקורות בעולם.

אך, ישנם מספר דברים שאינני מבין בהם כל כך ולכן באתי לכאן לשאול...

אז קודם כל, יש לי לוח אם Z68X-UD3P-B3 שתומך עד כ 2133Mhz, עם מעבד i5 2500K.

ראיתי במפרט הטכני של המעבד כי הוא תומך רק עד 1333Mhz, הנה תמונה:

xwJxCxI.png

עכשיו זה מעלה לי את השאלה, האם בעצם הזכרונות הקיימים שלי שהם בתדר של 1600Mhz עד כה הוגבלו ל 1333Mhz?

והאם זה רלוונטי בכלל לרכוש עם תדר יותר מהיר מכך? (הבנתי שיש אפשרות ל-OC בלוח אם, אבל נניח ואני לא עושה...)

פשוט חיפשתי לקנות של 1866Mhz, אך השאלה לדעתכם האם בכלל זה יעשה הבדל מסויים והאם ארגישו בהתחשב בעובדה שהמעבד

עושה לי פה צאוור בקבוק?

מתנצל מראש עם השאלות הנ"ל הן שאלות מפגרות (חח), פשוט בקטע של הזכרונות אני לא הכי מבין ואף פעם לא הבנתי מעבר ללהסתכל סתם באופן שטחי על התדר ועל ה-CL.

אפרופו מישהו ניסה להסביר כאן:

אך אני חייב להודות שאני לא הכי בקיא ולא כל כך הבנתי את ההסבר.

תודה רבה מראש!

עריכה:

אפרופו חשבתי על לקנות את אלו:

http://www.gskill.com/en/product/f3-1866c8d-16gtx

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הכי פשוט, דבר ראשון שנתמכים על ידי הלוח ולא על ידי המעבד יעבדו בתדר שלהם אך מבחינת בקר הזיכרון שנמצא במעבד הם יעבדו ב-OC, לא צריך לעניין אותך.

אני שבוע שעבר שדרגתי ל-16GB עם מפרט דומה לשלך והזכרונות בתדר 1600MHz וגם עובדים בתדר הזה, כך שכמו שאמרתי אין עם זה בעיה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OR2OOO

אוקי הכי פשוט, דבר ראשון זכרונות שנתמכים על ידי הלוח ולא על ידי המעבד יעבדו בתדר שלהם אך מבחינת בקר הזיכרון שנמצא במעבד הם יעבדו ב-OC, לא צריך לעניין אותך.

אני שבוע שעבר שדרגתי ל-16GB עם מפרט דומה לשלך והזכרונות בתדר 1600MHz וגם עובדים בתדר הזה, כך שכמו שאמרתי אין עם זה בעיה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

היי, אז קודם כל תודה על המענה.

ולמה בדיוק 'זה לא צריך לעניין אותך' בנושא בקר הזיכרון במעבד? כי אם זה נדרש לעבוד ב-OC, אני זה שאצטרך ללכת ולעשות את ה-OC הזה. לא ככה? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...