ממש לפני קנייה! לוג'יטק Z-640 או אלטק לאנסינג ATP3? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממש לפני קנייה! לוג'יטק Z-640 או אלטק לאנסינג ATP3?

The UnKnown

Recommended Posts

אוקיי, כרגע יש לי קראייטיב אינספייר 4.1 4400 ואני רוצה להחליף למשהו איכותי יותר!

עכשיו יש לי 500+- כתקציב, כבר הייתי סגור על האלטק כי ידוע שהם איכותיים ביותר, אבל יש גם את הלוג'יטק כאופציה והם 5.1!

אני רוצה לקנות כדי להרגיש הבדל בשינוי לטובה מאלה שיש לי עכשיו.

אני רוצה לדעת איזה סט ייתן לי הבדל מורגש, והאם ההבדל באיכות בין הלוג'יטק לאלטק הוא ממש גדול??

ועוד שאלה, הסט של הלוג'יטק יותר איכותי מקראייטיב אינספייר 4.1 מבחינת איכות? (יש לךי אותם כרגע כפי שציינתי).

אגב, אני משתמש בכרטיס OB שעל הלוח שלי, אז לכן חשובה לי איכות הרמקולים שתהיה גבוה.

תודה רבה לכולם!  :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי לא שווה לך לשדרג שכן כבר ישלך מערכת 4.1 שלא נופלת בכמה רמות מהמערכות שאתה מעוניין לרכוש, תחסוך עוד כסף ואז כבר תעשה שדרוג משמועתי. בכל אופן אם אתה תלך על אחת מהמערכות האלה אתה צריך לחושב מה אתה מעדיף- 2.1 או 5.1 ...

נ.ב

שמעתי את שתייהן, הaltec וה- כמאת זהות מבחינת איכות הסאונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי לא שווה לך לשדרג שכן כבר ישלך מערכת 4.1 שלא נופלת בכמה רמות מהמערכות שאתה מעוניין לרכוש, תחסוך עוד כסף ואז כבר תעשה שדרוג משמועתי. בכל אופן אם אתה תלך על אחת מהמערכות האלה אתה צריך לחושב מה אתה מעדיף- 2.1 או 5.1 ...

נ.ב

אוקיי, לא יודע איפה שמעת או על איזה כרטיסי קול.

אבל הם ממש אבל ממש לא באותה איכות.

ויש די הרבה אנשים שיכולים להעיד על זה.

תודה על התגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לך לחסוך עוד קצת. יש לך טובים ואם תקנה עכשיו ב500 שקל לא תרגיש בהבדל. זה לא שאתה חייב היום כי נשרפו לך או משהו (טפו טפו טפו)

אז תחסוך וקנה משהו מעוד איכותי. כי הרבה הבדל לא הייה לך וזה הייה סתם ביזבוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שאלה קטנה על הZ-640 מה הקטע עם החיבורים שלו???

יש לו רק כניסה אחת לAUDIO INPUT כלומר רק כבל 1 מחובר לכרטיס קול!!

אז אייך הוא נותן סראונד אמיתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

huh?

ה-640 מצויין, לך עליו. באס הרבה יותר טוב מה-ATP, ואיכות הסאונד מצויינת!

huh?

קח את הלוגיטק,איך אפשר להשוות 2 רקמולים לעומת 5 (בלי הסאב)? הרבה יותר כיף לשחק ולראות עם ה z-640

huh?

מה הקשר של כמות הרמקולים לאיכות השמעתם ?

בקשר לבאס של ה ATP3 אז אין עליו, חוץ מהמערכות היקרות כמו Z540 והקליפש וכו' .

אם תקנה את הלוגיטק אתה לא תשמע כמעט שום הבדל כי הקריאטיב הנוכחיים שלך הם כמעט באותה האיכות של הלוגיטק . אם תקנה את הATP3 אז אתה תרגיש הבדל באיכות הסאונד, מה גם שעכשיו יש את הדגם המשופר של ATP3 כדאי לך ללכת עליו . לדעתי לא כדי לך בכלל לקנות מערכת חדשה אלא לאסוף כסף למשהו אמיתי ולא למחשב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...