סמארטפון עד 600 שקל - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמארטפון עד 600 שקל

הדוד משה

Recommended Posts

כנס לXDA-DEVELOPERS, לתת פורום של המכשיר שלך:

http://forum.xda-developers.com/redmi-3

תקרא ותראה כל מיני דברים מעניינים.

כמו איך להפעיל 4G אם אין לך את האופציה.

רומים אחרים שאפשר לצרוב למכשיר.

יש שם אפילו גרסה מקוסטמת/משופרת של MIUI 8.

עם תיקונים וכל מיני.

http://forum.xda-developers.com/redmi-3/development/rom-redmi3-pro-ido-thunder-unofficial-t3435852

הם יכולים לתקן מאוד מהר, ואולי כבר תיקנו את מה שאתה מבקש.

הם יושבים ועובדים על זה כל הזמן.

והם עושים את מה שהם אוהבים.

ואוהבים את מה שהם עושים.

אל תשפוך את המים עם התינוק.

הטלפון שלך הוא יותר ממערכת ההפעלה שהגיע איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Art Tatum, אני מרגיש שאו שאתה מפזר פה הערות כלליות לטובת כלל הקוראים שלא קשורות בהכרח למקרה שלי, או שאתה לחלוטין לא הבנת את הבעיות שלי.

קודם כל ולפני הכל, יש לי גרסאת global של MIUI. בלי סינית ובלי פרסומות. יותר מזה, אני די מסמפט את המערכת סך הכל, למרות שאת AOSP העדפתי יותר.

כפי שציינתי בהודעה קודמת (וצירפתי אליה כמה שרשורי תלונה שונים בפורומים של שיאומי ופורומים אחרים, שהמפתחים היניים התעלמו מהם), המכשיר קולט ומבין דור שלישי ורביעי מצויין. הוא מתאים לכל התדרים בארץ בצורה מצויינת גם כן. הבעיה שלו היא באג מאוד מוזר: כשאין לו קליטת דור שלישי או רביעי הוא עובר לקלוט דור שני. עד כאן בסדר. הבעיה היא שכשהקליטה של דור 3 או 4 חוזרת, הוא נשאר על GSM ולא משחרר.

הבעיה עם האוזניות היא לא שהווליום המקסימלי חזק מדי. הבעיה היא שהווליום המינימלי חזק מדי, בזמן שיחה. אפשר לשמוע איתו באמת בכיף, אבל בזמן שיחה השימוש באוזניות הוא בלתי נסבל. וזה לא בעיה של גרסא סינית (כי היא פשוט לא סינית) וזה גם לא בגלל הגדרות כלליות כלשהן - בשמיעת מוסיקה הווליום סביר לחלוטין.

האוזניות שזה הרס לי הן 17 אוהם, אולי עם התנגדות גבוהה יותר לא היו נהרסות, אבל זה לא רלוונטי - זה לא מצב שבכלל אמור לקרות. עכשיו בדקתי עם של 56 אוהם (אלו ה-HD668b של superlux שקניתי לא מזמן ואני מבסוט מהן), וזה היה פחות נורא, אבל עדיין מוגזם לחלוטין, ממש כאב באוזניים. חשבתי לפתור אותה כמו שפתרתי את הבעיה של הרשת הסלולרית - בחירה ידנית של ההגדרות בתפריט דיבאג מתאים של המכשיר, אבל לא מצאתי את קוד הכניסה לתפריט. זה גם פתרון ממש גרוע כי זה נמחק לאחר כיבוי המכשיר.

גם זו בעיה שמצאתי לה עדויות ברשת, אבל יותר תלונות על הרבה יותר מכשירים היו על שמע חלש מדי, אז כנראה שהם מעדיפים לטפל בזה, ומי שאין לו כזו בעיה אוכל חרא.

אני כנראה באמת צריך לפתוח שרשורים על זה בפורומים של MIUI. אני מסכים איתך שזה לא יפתר לבד ואני צריך להודיע להם, אבל אני הרבה פחות אופטימי ממך שהם יתקנו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...