-==== האם ספק ג'נרי 350 וואט יספיק לי למפרט הבא ??? =-------- - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

-==== האם ספק ג'נרי 350 וואט יספיק לי למפרט הבא ??? =--------

climax

Recommended Posts

הספק הוא 350 וואט אמיתי לא איזה 180וואט

הוא פשוט מחברה לא מוכרת והוא צריך לספק כוח ל

לוחאם +מעבד+ זכרון

צורב

כרטיס מסך 6800Ultra

הארד דיסק 40 גיגה

זהו

האם זה יספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות הטיעונים של nvidia שיש צורך בספק של 480w לכרטיסי המסך (הם אפילו ממליצים להשתמש בעוד מקור מתח) ניתן להריץ את הכרטיס מסך גם עם ספק של 350w מחברה נורמלית ולא זבל... תוכל לקרוא עוד פרטים כאן -

http://www.hexus.net/content/reviews/review.php?dXJsX3Jldmlld19JRD03NDcmdXJsX3BhZ2U9OQ==

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, על מה אתה מבסס את הטענה כי זהו ספק 350W "אמיתי" (אני מניח שאתה מתכוון שיכול לעמוד בעומס של 350W לאורך זמן) - לא ראיתי מעודי ספק ג'נרי בעל קווי מתח עד כדי כך איכותיים, בטח לא כזה שעמד בתחום המדויק שאליו הוגדר...

לעניינו - בהחלט יכול להיות שהוא "מחזיק" 9700 פרו ולא "יחזיק" 9800פרו - הם לא בנויים באותה צורה כפי שאתה טוען (אפילו לא מדובר באותה ליבה) ואפילו צריכת החשמל שלהם איננה אותו הדבר. חיבור המולקס ב9800 איננו "נוסף" אלא במקום חיבור הפינים המצ'וקמק שב9700...

ואני חושב שמה שמסכם את הכול זה הציטוט מהלינק של <Gel>

"Anything over 350W that's high quality (not some cheap tat you bought for £10) should be fine, provided you don't have more than a couple of HDDs or optical disks."

או בקיצור - לא מומלץ. שים לב שגם מה שhexus פירסמו מבוסס על נסיון קצר מועד ביותר וכל עוד אין נתונים מדויקים יותר לגבי צריכת החשמל של ה6800 ומדובר בשני מולקסים להזנה נראה לי די ברור שמדובר במפלצת כוח קטנה ולא הייתי מסכן חומרה כזאת עם ספק זול. אם אתה משקיע כ"כ הרבה בחומרה אל תתקמצן ותזין אותה בספק זול - זה יכול להוביל רק לצער...

- בכל מיקרה ת'ראד ששייך לפורום ציוד היקפי - יועבר לשם ברגע שיתאפשר ע"י מערכת הפורומים החדשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שכעת Radeon9700PRO מחזיק לי מצויין

אם אתה לוקח בעובדה שה 9800pro בנוי בדומה ל 9700pro עם חיבור מולקס נוסף 4 פינים

טוב אני רואה שאתה לא מבין אז אני לא מתייחס לתגובה שלך

רק עכשיו שמתי לב לתגובה החוצפנית הזאת!

איזה חוצפן אני מנסה לעזור והוא אומר שאני לא מבין

סבבה, קנה 6800 שים על ה"ספק ג'נרי ש'באמת' מספק 350W" ותראה בעצמך שזה לא יחזיק ובסוף הספק גם ישרף ויקח איתו עוד חלקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי מאוד על איזה מערכת זה רץ...

Toppower הם לא ממש חברה מוכרת וגדולה, אבל לפי מה שהבנתי מהאינטרנט הם בסדר יחסית...

הצריכה של הכרטיס הזה היא 110 וואט

מעבד היום יכול לצרוך גם 100 וואט...

שנהים לבד זה 210 וואט

מה שמשאיר בערך 140 וואט לחלוקה בין שאר רכיבי המערכת

עם הארדיסק אחד, סידירום אחד ונגיד שני סטיקים של אז

עקרונית ,אפשר להגיד שהספק שלך יחזיק, אם הוא באמת יכול לספק 350 נקי

ומספק חלוקה שמתאימה לריילים שהמחשב שלך צריך...

אבל אני לא בטוח שהוא יוכל לספק את זה,

בכל מקרה אם את מתכוון לקנות את ה 6800 אולטרה בזמן הקרוב אז אני מניח שלא חסר לך כסף לספק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...