מסך שחור Windows 10 - מסתמן שזה בעקבות דרייבר של nvidia - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך שחור Windows 10 - מסתמן שזה בעקבות דרייבר של nvidia

טל משעלי

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום וחג שמח,

לפני מספר ימים חיברתי את המחשב לאחר שלא השתמשתי בו כחודש, פירמטתי את הווינדוס הכל טוב ויפה, לאחר שעדכנתי דרייבר לכרטיס המסך- GTX770 דרייבר 372.90 המסך נהיה שחור במהלך ההתקנה, ולאחר שווינדוס הצליח איכשהו בעצמו לסיים את ההתקנה של הדרייבר הזה, הווינדוס לא עולה בכלל.

כרגע אני מפרמט שוב, מה הייתם ממליצים? אם זו בעיה נפוצה עם הדרייבר הנ״ל ? 

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Safe Mode פשוט לא צלח להגיע אל הווינדוס , פירמטתי שוב - השארתי את המחשב שעה לראות שבאמת הקשר היחידי למסך השחור הוא הדרייבר, לאחר שהתקנתי את הדריבר באמת חזר המסך השחור - חשוב לציין שזה מסך שחור מואר (כאילו המערכת הפעלה עובדת אבל לא מציגה כלום) הפעם הצלחתי לעלות Safe Mode ולכבות את הדרייבר וכרגע הכל עובד טוב.

מה הפתרון לדעתכם? האם לחפש ולהתקין דרייבר ישן יותר?

תודה.

**הבעיה בדרייבר - או בכרטיס מסך. כאשר אני מבטל את הכרטיס דרך ה-Device Manager הכל עולה והמחשב בסדר, כאשר אני מפעיל חזרה את הכרטיס המסך נעלם.

ניסתי להתקין את הדרייבר החדש וגם דרייבר ישן - ניסתי להחליף חיבור PCIE ועדיין ללא הצלחה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם העידכון האחרון של ה- , גם אני חושב שאפשר לשלול בעיה של הכרטיס מסך מאחר וחיבור המסך הוא דרך הכרטיס עצמו ולא אל הלוח אם - כך שהכרטיס כן עובד.

ממליץ פשוט התקנה חוזרת של ה- ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי עם עוד מסך, והדרייבר מעודכן.

האם יכול להיות שיש בעיה בספק הכח? *חייב לציין שעבדתי עד כה עם ספק כח Huntkey 700w ולאחרונה עברתי לגור בארה״ב ורכשתי ספק חדש של SeaSonic 620W Evo Edition - 

לוח אם: Z97x Gaming 7

מעבד: I5-4690K

כרטיס מסך: GTX770 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם גירסת ביוס F8 2015/09/18 ? אם כן אין טעם התקנה חוזרת.

האם ניסית

להוציא כרטיס מסך

להתקין דרייבר VGA

ואז להחזיר כרטיס מסך 

ולהתקין 372.90 שוב , או 362.00

האמת שלא יודע אם זה יעזור.. אולי לשלוח כרטיס מסך למימוש אחריות..

לא מאמין שזה קשור לספק כח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PC אדמין, אדוני הניכבד שווה שיקול הסבת מקצוע לליצן החצר.

הבעיה שלו הינה אי יציבות של דריבר או דריבר לא נכון . שינסה להתקין דריבר שהגיע עם הכרטיס.

עם העצות שלך, הוא יכנס לפלונטר אין סופי בלי פתרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפרה אני לא יודע מאיזה קרקס הגעת, שחרר אותי ממך.

יש לך עצות תרשום אותם לגולשים. 

אני מציע לנסות מה שאני הייתי עושה, מהידע והניסיון שלי. לא נראה לך מתאים ? צא לי מהעיניים.

ואני מבקש לא להמשיך איתי מול כולם, אנחנו בפורום ייעוץ ותמיכה טכנית , אם לא שמת לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...