שאלה לבעלי ה-U2515H - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לבעלי ה-U2515H

MalGano

Recommended Posts

היי,

אני מנסה לברר עד כמה רזולוציה של 1080p נראית רע על המסך הזה (מבחינת טישטוש הטקסט וכו). האם זה נוראי עד למצב שאי אפשר לקרוא שום דבר או שההבדל הוא לא כזה משמעותי, שכן מדובר במסך 25" בסופו של דבר ולא 27.

לפי מה שהצלחתי למצוא ברשת כולם מסכימים שמשחקים לא נראים רע ברזולוציה הזאת (אם כי זה פחות מעניין), ודעות חלוקות לגבי הטקסט (בביקורת של tftcentral למסך הזה נכתב שהוא "טוב" ברזולוציה הזאת גם לטקסט ואילו בפורום כלשהו מישהו טען שלא רואים כזה טוב).

אני שואל בגלל תאימות ללפטופ ישן שארצה לחבר למסך הזה, אך 1080p זה כל מה שהוא מסוגל להוציא. לצערי אני די תקוע עם הלפטופ הזה ואצטרך לעבוד איתו תקופה אולי אפילו ארוכה. השאלה היא האם לא פשוט כבר לקנות מסך FHD בינתיים (שהם די זולים לאחרונה, גם -ים טובים של דל) ולאחר מכן לעבור למסך אחר או "לספוג" תקופה עם רזולוציה לא טבעית.

אשמח אם מישהו יוכל לנסות על המסך שלו ולחוות את דעתו (כולל אולי כמה דקות של הסתגלות כי המעבר מ-1440p בטח שלא יהיה פשוט).

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני עובד לפעמים על U2715H (שהוא 27'', 1440p) וממרחק ישיבה של כ-80 ס"מ הטקסט כבר נראה קטן מדי.

אם השימוש העיקרי יהיה קריאה, לקחת רזולוציה כזאת על 25'' נראה לי טיפה הזוי. לא הייתי ממליץ לקנות רק על סמך דעות של אחרים אלא לראות את זה בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gryffin

אני עובד לפעמים על U2715H (שהוא 27'', 1440p) וממרחק ישיבה של כ-80 ס"מ הטקסט כבר נראה קטן מדי.

אם השימוש העיקרי יהיה קריאה, לקחת רזולוציה כזאת על 25'' נראה לי טיפה הזוי. לא הייתי ממליץ לקנות רק על סמך דעות של אחרים אלא לראות את זה בפועל.

הצפיפות של הפיקסלים במסך 25" 1440P בהשוואה ל-27" בהחלט מקשה על קריאה של טקסטים.

תמיד אני כותב בפורום למי שמתכנן לקנות 1440P בגודל 25" שיזמין גם "משקפת שדה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד על ה-27'' 1440p בעיקר בסקירת מאמרים וזה אמנם נוח לפתוח אפילו 4 קבצי PDF במקביל, אבל מנגד אני מוצא את עצמי לעיתים די קרובות מתקרב למסך כדי להצליח לראות מה כתוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

הצפיפות של הפיקסלים במסך 25" 1440P בהשוואה ל-27" בהחלט מקשה על קריאה של טקסטים.

תמיד אני כותב בפורום למי שמתכנן לקנות 1440P בגודל 25" שיזמין גם "משקפת שדה".

או שפשוט יעשה ++Ctrl כמה פעמים בדפדפן שלו.

ציטוט של gryffin

אני עובד על ה-27'' 1440p בעיקר בסקירת מאמרים וזה אמנם נוח לפתוח אפילו 4 קבצי PDF במקביל, אבל מנגד אני מוצא את עצמי לעיתים די קרובות מתקרב למסך כדי להצליח לראות מה כתוב.

אז במצבים כאלה, אל תעבוד עם 4 PDFים. תעבוד עם 2 כמו שהיית עושה במסך עם רזולוציה נמוכה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...