GTX1080, האם לקנות עכשיו, ובארה"ב? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX1080, האם לקנות עכשיו, ובארה"ב?

Amit BL

Recommended Posts

היי,
יש לי הזדמנות להביא מארה"ב GTX1080 ב630$.
השאלות שלי הן:
1. האם הכרטיס מסך הנ"ל של מוצלח? האם הביקורות עליו חיוביות? איך הוא בהשוואה לשאר הפירמות.
2.האם לקנות את הכרטיס עכשיו (הכרטיס מיועד למחשב חדש, אך יכול להיות שהמחשב החדש בין חודש לחצי שנה, תלוי במעבר לדירה החדשה)? האם המחירים שלו בארץ ירדו עד אז? האם באמת משתלם להשאיר את הכרטיס בצד במשך כמה חודשים?
הייתם מוותרים על כל הבלאגן וקונים GTX1070 כשיגיע הזמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שואל שאלות שרק אתה יכול לענות עליהן.

יש הבדל גדול בין חודש לחצי שנה, ה-1080 וה-1070 הם כרטיסים שונים מן הסתם הן במחיר והן בביצועים, מה אתה ספציפית

צריך בדיוק אי אפשר לדעת בלי שתפרט לגבי נתוני המסך שלך, המשחקים שאתה משחק והדרישה הכללית שלך ברמת הביצועים.

1. שקונים בחו"ל יש יתרון ל- מכוון שזו מאפשרת מימוש אחריות בינלאומית לא משנה היכן אתה נמצא, ז"א שאין

לך שום צורך בחנות ממנה קנית את הכרטיס. ואתה  שולח את הכרטיס ישירות ל- לא משנה היכן אתה ממוקם.

2. תמיד יש את שסביר שתבטיח לך הנחה של מאות שקלים ממחירי הארץ. אתה יכול לחסוך עוד כמה ג'ובות בקניה

ישירות מחו"ל אבל במקרה הזה נראה שיש יותר מידי קצוות פתוחים בשלב הזה.

ממליץ לך לרכוש את המחשב ובבוא העת תזמין את הכרטיס מאמאזון או בארץ אם תמצא דיל משתלם בקניית מחשב חדש 

ביחד עם שארית המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

אתה שואל שאלות שרק אתה יכול לענות עליהן.

יש הבדל גדול בין חודש לחצי שנה, ה-1080 וה-1070 הם כרטיסים שונים מן הסתם הן במחיר והן בביצועים, מה אתה ספציפית

צריך בדיוק אי אפשר לדעת בלי שתפרט לגבי נתוני המסך שלך, המשחקים שאתה משחק והדרישה הכללית שלך ברמת הביצועים.

המחשב יהיה מיועד לגיימינג ועבודות גרפיות קלות, אני מתכנן להשתמש בו למשחקים חדשים בין היתר, כאלו שכן דורשים חומרה חזקה, ואני מעוניין ברמת ביצועים כמה שיותר גבוהה. המסך שלי כרגע הוא Samsung T260HD אבל כנראה שאעשה rig עם Dualscreen של , בטח 23-24", בנוסף הוא יחובר לטלוויזית LED של 40". 

1. שקונים בחו"ל יש יתרון ל-EVGA מכוון שזו מאפשרת מימוש אחריות בינלאומית לא משנה היכן אתה נמצא, ז"א שאין

לך שום צורך בחנות ממנה קנית את הכרטיס. ואתה  שולח את הכרטיס ישירות ל-EVGA לא משנה היכן אתה ממוקם.

יש לי אופציה לקנות אותו ב-630$ אבל רק של אסוס, ואני לא בטוח לגבי איכות הכרטיסים של , חלק אומרים שהם מדהימים וחלק בדיוק ההפך.

2. תמיד יש את אמאזון שסביר שתבטיח לך הנחה של מאות שקלים ממחירי הארץ. אתה יכול לחסוך עוד כמה ג'ובות בקניה

ישירות מחו"ל אבל במקרה הזה נראה שיש יותר מידי קצוות פתוחים בשלב הזה.

ממליץ לך לרכוש את המחשב ובבוא העת תזמין את הכרטיס מאמאזון או בארץ אם תמצא דיל משתלם בקניית מחשב חדש 

ביחד עם שארית המחשב.

המחשב הנוכחי בין 7 שנים, עתיק וישן [: אני לא רואה טעם לשדרג אותו, אני אחליף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאתה לא בטוח לכן אתה שואל. אין שום בעיה עם ,  נהפוך הוא,  זו נחשבת לאחת מהטובות עם מוניטין מעולה ואתה יכול לראות זאת בקלות בכמות הרכישות באמאזון לעומת החברות האחרות. 

הכרטיסים שלהם מומהרים בצורה טובה, הם קרירים למדי והכי חשוב הם שקטים, וכיום המחירים של חלק מהדגמים מאוד אטרקטיבי. על זה תוסיף אחריות בינלאומית טובה.  לא חושב שאפשר לבקש עוד הרבה מעבר. 

630 דולר זה בערך המחיר הממוצע של הכרטיס בחו"ל, 10 דולר לפה 20 דולר לשם, אין פה איזה דיל מיוחד.

שוב בשורה התחתונה רק אתה יודע מה יהיה הכי טוב לעשות,  כי אתה שולט בשאר הפרמטרים,  אם יש מצב שתקנה מחשב עוד חצי ושנה וצפונה,  אז ברור שזה די טפשי לקנות כרטיס חדש כרגע,  גם כי יתכנו שינויים אפשריים במחיר מסיבות כאלו או אחרות,  גם כי בינתיים האחריות פוחתת ואתה כלל לא משתמש בכרטיס,  וגם כי עוד חצי שנה יכול לצוץ לך איזה כרטיס נוסח 1080ti או משהו עם יחס ביצועים\מחיר טוב יותר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...