בעיה עם 3dmark לא עולה אף בדיקה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם 3dmark לא עולה אף בדיקה

ithamar21

Recommended Posts

שלום.

אז יש ברשותי שקניתי.

דרייברים הכי מעודכנים הכל תקין ומשחקים עובדים מעולה.

מעבד 5820k oc 4.5

זוג 1080 בסטוק כרגע

אני עם לופ מים קוסטום.

ווינדוס 10

בכל מקרה הכל עובד פיקס רק זה לא

שום מבחן לא עובד או שזה פשוט לא עושה כלום ופתאום מציג 0 נקודות ולמעלה רושם בעיה בלי מספר שגיאה או משהו.

או שעושה מסך שחור יוצא שוב מסך שחור שוב יוצר ואז מציג 0 נקודות 

מהיכול להיות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הבעיה כשרוכשים שתי מכוניות פרארי במחיר מטורף לחניה, ושמים להן קירור צד ג' שרק מסבך את העסק עוד יותר,

אבל אז מגלים שאחרי כמעט כל יציאה לסבוב נסיעה של שעה, צריך להזמין שיבוא לארץ בטיסה מיוחדת טכנאי מומחה מאיטליה לא פחות,

(מהיצרן) לאפס כמה מחשבים במכונית ולנקות אבק ממספר קונקטורים או צמות תקשורת/חשמל.

אלא שבמסגרת אחריות של שנה אחת זה עוד בחינם, אך מהשנה השניה ואילך העלות היא 5000 אירו לכל קריאה שכזו (לא כולל עלות חלקים!)

ספור אמיתי ששמעתי מאדם שישב עימי כחצי שעה במכון שטיפת ולו פרארי 478 שעלתה לו 300 אלף אירו ביבוא אישי (עולה חדש מצרפת)

שידע לספר על כך שהפורשה הקודמת שלו נסעה כמו פרטי ללא כל בעיות מיוחדות משך כמה שנים (אגב ולשם השוואה).

המעבר לפרארי התגלה אצלו כצרות של פיאט כפול 10, והרכב היה רק בן כמה חודשים.

קח מהספור הזה איזה לקח שרק תרצה, ומתנצל אנכי על שלא יכול לסייע עניינית לבעיה שעלתה אצלך.

ולכן מתנצל על שהעדפתי לנצל מצוקתך כתקוע בכביש החוף עם פרארי נוצצת, כשכל עם ואחותו חולפים על פניך עם הטרנטות שלהם,

עוקפים אותך ומסתכלים הצידה על פרארי אדומה תקועה בצד הדרך עם מכסה מנוע מורם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

זו הבעיה כשרוכשים שתי מכוניות פרארי במחיר מטורף לחניה, ושמים להן קירור צד ג' שרק מסבך את העסק עוד יותר,

אבל אז מגלים שאחרי כמעט כל יציאה לסבוב נסיעה של שעה, צריך להזמין שיבוא לארץ בטיסה מיוחדת טכנאי מומחה מאיטליה לא פחות,

(מהיצרן) לאפס כמה מחשבים במכונית ולנקות אבק ממספר קונקטורים או צמות תקשורת/חשמל.

אלא שבמסגרת אחריות של שנה אחת זה עוד בחינם, אך מהשנה השניה ואילך העלות היא 5000 אירו לכל קריאה שכזו (לא כולל עלות חלקים!)

ספור אמיתי ששמעתי מאדם שישב עימי כחצי שעה במכון שטיפת רכב ולו פרארי 478 שעלתה לו 300 אלף אירו ביבוא אישי (עולה חדש מצרפת)

שידע לספר על כך שהפורשה הקודמת שלו נסעה כמו רכב פרטי ללא כל בעיות מיוחדות משך כמה שנים (אגב ולשם השוואה).

המעבר לפרארי התגלה אצלו כצרות של פיאט כפול 10, והרכב היה רק בן כמה חודשים.

קח מהספור הזה איזה לקח שרק תרצה, ומתנצל אנכי על שלא יכול לסייע עניינית לבעיה שעלתה אצלך.

ולכן מתנצל על שהעדפתי לנצל מצוקתך כתקוע בכביש החוף עם פרארי נוצצת, כשכל עם ישראל ואחותו חולפים על פניך עם הטרנטות שלהם,

עוקפים אותך ומסתכלים הצידה על פרארי אדומה תקועה בצד הדרך עם מכסה מנוע מורם.

ממש נהנתי לקרוא את הסיפור :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה סיפור.

רק במקרה שלי הבעיה לא הייתה בפרארי אלא בהורדה לא מלאה של התוכנה שהורדה מחדש בנפח מלא ועובדת נהדר.

או במילים שלך הביעה הייתה בכביש שלא היה סלול.

ואגב הפרארי שלי נוסעת נהדר!!

אני גם לא ממש רואה קשר לסיפור הנהדר ולבעיה שהייתה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...