הקמת ארגון - "מחשב לכל כיס" - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקמת ארגון - "מחשב לכל כיס"

DarkCowMoo

Recommended Posts

אהלן חברים,

לא חשבתי שיש פורום יותר מתאים מפה ולכן אריץ את הרעיון בתקווה שלא יהיו התנגדויות.

היום בעידן הפייסבוק יש לנו אפשרות להגיע לאנשים שלפני כן לא היו זמינים בצורה  נגישה ולכן עלה לי רעיון לראש.

להקים ארגון אחרי אוסף חלקי מחשבים/מחשבים ישנים/ציוד הקיפי , מרכיב/מעביר אותם ואלידציה ואח"כ מעביר אותם לאנשים נזקקים.

אני חושב שבעזרת הפייסבוק נוכל להגיע להרבה אנשים שרוצים להיפטר ממחשבים/ לחברות הייטק שרוצות לעשות משהו טוב/ כל הבא ליד ומשם להעביר את המחשבים לאנשים שבאמת זקוקים.

אז מכמה סיבות רציתי להתייעץ פה;

יש מישהו שמעוניין להיות חלק מדבר כזה?

לדעתכם זה רלוונטי בתקופתנו? מחשבים לא עולים הרבה והשאלה אם באמת יש צורך כזה?

אני חושב שהצלחה של ארגון כזה תלויה באנשים טובים שרוצים לעזור (אישית תמיד גדלתי בעולם המחשוב ובתור אחד שיכול לעשות מעבר למען הקהילה זה נראה לי התחום הנכון).

אפשר לכתוב BOOTABLE IMAGE שמרציץ סדרת בדיקות על מעבד/הארד דיסק/זכרונות ומתקין כמו REMIXOS , להתקין וינדוס יכול להיות סיפור מבחינת רשיונות.

יאללה זה דיון פתוח , אשמח לשמוע את דעתכם. 

בתודה,

שאולי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, שום ארגון שמכבד את עצמו לא יתן לך מחשבים ישנים, יש/ היה עליהם מידע רגיש שהם לא רוצים שיזלוג, כדי לתת אותם למקורות חיצוניים הם צריכים להריץ Secure Erase ולוודא שלא נשאר כלום על המחשב, מה שהם לא באמת יעשו, עדיף לשבור את הקשיח ולהפתר מהמחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של David_K

אגב, שום ארגון שמכבד את עצמו לא יתן לך מחשבים ישנים, יש/ היה עליהם מידע רגיש שהם לא רוצים שיזלוג, כדי לתת אותם למקורות חיצוניים הם צריכים להריץ Secure Erase ולוודא שלא נשאר כלום על המחשב, מה שהם לא באמת יעשו, עדיף לשבור את הקשיח ולהפתר מהמחשבים.

אני ממש לא חושב שלכל ארגון יש סודות מלחמה להסתיר. 

גם  אם הם לא יתנו את הHDD, זה חלק שלא בעיה להשיג ולשפצר למחשב אחר.

כשאתם אומרים שזה לא מקורי, מישהו ראה ארגון כזה בפייסבוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו קרוב שתוכל אולי להשתמש בו:

http://www.ecommunity.org.il/html5/sbs.py?_id=11993&did=2066&G=2066

זה מפעל מוגן שמחדש ומוכר ציוד מחשוב ע"י אנשים מאוכלוסיות מיוחדות.

יש  להם אמנה למחיקת המידע כחלק מתהליך הקליטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של DarkCowMoo

אני ממש לא חושב שלכל ארגון יש סודות מלחמה להסתיר. 

גם  אם הם לא יתנו את הHDD, זה חלק שלא בעיה להשיג ולשפצר למחשב אחר.

כשאתם אומרים שזה לא מקורי, מישהו ראה ארגון כזה בפייסבוק?

אף אחד לא אומר לך סודות מלחמה, אבל זה חלק מההתנהלות שלהם, הם גם לא יפרקו את הקשיחים לפני שהם נותנים לך, ובוודאי לא יתנו לך לעשות זאת לבד..  זה משהו ששמעתי לדוג' ממישהו בטבע, הם פשוט לא מתעסקים עם זה, ולא מתכוונים להתחיל, ולפי זה אני מניח שאירגונים גדולים אחרים עושים אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

הם נותנים ועוד איך אבל בד"כ לבתי ספר וכדו'.

אני מעריך שיש הבדל בין החברות אבל כבר ראיתי לא מעט שנתנו. אם בנק בין לאומי יכול לתרום את המחשבים שלו אני משער שגם אחרות יכולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...