מסך "27 - רב שימושי - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך "27 - רב שימושי

AcidBurn10

Recommended Posts

שלום חברים,

קראתי פה די הרבה בפורום ולא ממש מצאתי דגם ספציפי של מסך בשבילי.

אני מחפש מסך 27" שיתאים לעבודה על מסמכים, עבודות תכנות, עבודות פוטושופ וגם קצת משחקים - אבל ממש לא בקטגוריה של .

מבחינת חיבורים - כמה שיותר אבל זה לא קריטי, תמיד אפשר להסתדר עם מתאמים אם אין ברירה (אני מניח שתהיה ירידה באיכות התמונה בשימוש עם מתאמים...או שלא? )

מה הסיכוי למצוא מסך כזה במחיר שפוי? באיזור 2200 ש"ח - כמובן שאם יש משהו קצת יותר יקר נעשה מאמץ :)

המלצות מישהו?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DELL הכניסה לשוק את ה-UP2716D, אבל במחיר של 3.5K שקל, נראה שהוא כבר לא בתקציב שלך, מה גם, בעיקרון ההבדל העיקרי הוא שהמסך החדש הוא Wide Gamut, עם כיסוי של 100% ל-sRGB, ו-Rec.709, וגם 98% מתקן ה-DCI-P3. הוא גם מכויל טיפה יותר מדויק במפעל, עם אפשרויות כיול מתקדמות יותר ב-OSD.

בתכלס גם ה-U2715 יעשה את העבודה ובמחיר הגיוני יותר ב-1000 שקל פחות, הוא מכסה 99% מטווח ה-sRGB שאני מניח שאיתו אתה עובד ממילא, ובשביל תכנות ומסמכים, לא צריך 1.07 מיליארד צבעים.. 

חוץ מזה אתה אמור לקבל אותו קונטרסט של 1:1000, בהירות גבוהה מ-300cd/m שממילא תוריד כנראה לאזור ה-20% ועל הנייר אותם זויות צפיה מעולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי אם אתה לשבת לפחות מטר ויותר מהמסך , אז  כן .

אם פחות אז לא .

ניתקלתי בהרבה דיווחים של משתמשים שטוענים שמסך גדול מדיי עשה להם כאבי עיינים וכאבי ראש .

לא תמיד יותר גדול משמעותו גם יותר טוב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש במסך דומה מאוד לu2715h בעבודה ובגלל הרזולוציה שלו, טקסט מוצג טיפה קטן מדי לטעמי. קח בחשבון שהu2515h באותה רזולוציה של הu2715h ולכן הטסקט שם יהיה אפילו קטן יותר וקשה לקריאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות וגם אני עומד לפני קניית מסך חדש ועבודה עם טקסט זה אחד מהדברים שאני מרבה לעשות , רציתי לשאול אותך אם בדיעבד היית מעדיף לרכוש מסך 27 עם רזולוצייה סטנדרטית של FHD בלבד כלומר 1920 *1080 ולא ללכת על רזולוצייה גבוהה יותר של 1440 או בשמה האחר 2k ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה יש לי שני מסכים בגודל 27 אינץ׳ אחד ליד השני. אחד בFHD והשני 1440P.

לעבודה עם טקסט אין ספק שאני מעדיף את הרזולוציה הנמוכה יותר - FHD. למשחקים, , עריכת וכו׳ - מעדיף את הרזולוציה הגבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם באותם ישומי מולטימדיה שציינת ,האם ההבדל מבחינת חווית הצפייה במסך עם הרזולוצייה הגבוהה יותר הוא ממש משמעותי או שמדובר בשיפור נחמד אבל זניח שקשה להבחין בו אם לא מתאמצים ממש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם לדעתך שינוי הרזולוציה של מסך 1440p  והגדרתו לעבודה  ברזולוציה של 1080p ,  הינו פתרון טוב כדי למנוע עייפות עיניים , כאשר עובדים  עם טקסט ורוצים אותו יותר גדול?

פיתרון אפשרי אחר , הוא שינוי גודל הפונטים של הטקסט שאיתו עובדים , האם  ניסית זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...