דרוש מפרט 7K גיימינג כולל מסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט 7K גיימינג כולל מסך

Marksiman

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 7000 ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? אפשר לנסות לחסוך

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. Battlfield 1,Deus Ex Mankind Divided,Fallout 4, The Divition, ,

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1920x1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 3

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבת מחשב בחנות 

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בימים הקרובים 

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא מתכונן שדרוג מאסיבי

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

יש לי פה איה מפרט (בלי מסך) שבניתי, האם ניתן למצוא מסך בתקציב שנשאר ? האם יש איפה לחסוך ? תודה. 

מעבד: 1099 ₪Quad i5 6600K 3.5Ghz S1151
לוח אם: 665 ₪- H170 Pro S1151
זכרון: 349 ₪- 16G Kingston HyperX FURY 2400Mhz CL15
כרטיס מסך: 2290 ₪ - MSI GeForce GTX1070 D5 1506Mhz-1797Mhz X 8G
דיסק קשיח: 369 ₪- SSD 750 EVO 250GB SATA III
דיסק קשיח: 225 ₪ 1T 3.5'' Sata3 Barracuda 7200RPM 3 Years Warranty
באנדל (מארז + ספק): 819 ₪ - NZXT H440 Black-Red + 600W (2xPCI-E) Active PFC
קירור אוויר למעבד: 119 ₪- Freezer 7 Pro Rev.2

מחיר סופי: 5935 ₪ למזומן
 6053 ₪ לאשראי 
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

1. אתה יכול לחסוך קצת בזיכרונות - הלוח שלקחת לא תומך ב- 2400MHz ולכן זה בזבוז של כסף. אתה יכול להסתפק ב2133.

2. אתה יכול לחסוך קצת בכרטיס מסך לדעתי.. ההפרשים בין הדגמים בסדרה הזאת הוא לא גדול בכלל, הייתי הולך על הדגם הזה:

Gainward GeForce GTX1070 8G D5 1632MHz-1835MHz Phoenix GS הוא עולה ב-Startpc כ-111 שקלים פחות ואני לא חושב שיש הבדלים בביצועים בכלל בינם. ממליץ לך בחום לצפות בסרטון הזה של אחד מחברי הפורום: לינק

3. הייתי לוקח מהסדרה החדשה יותר (850 EVO), אם אתה מעדיף לחסוך אז זאת אופציה, אבל בהחלט אל תיקח כרטיס מסך וזיכרונות כאלה ותחסוך על הSSD שלך..

4. בתכלס GTX 1060 מספיק היום בשביל להריץ משחקים על ההגדרות הגבוהות ביותר ב1080P. ה-1070 עדיף בשתי מקרים:

א. אם יש לך מסך 144Hz ואתה שואף לכמה שיותר FPS. (במסך 60Hz זה לא רלוונטי).

ב. אם אתה מצפה מהמחשב שיחזיק משחקים כבדים לכמה שיותר שנים קדימה.

5. אין לך צורך במעבד בגרסת K כל עוד אתה לא מתכנן OC. קח את הTRAY הרגיל.

לגביי מסך מה הגודל שתרצה? השימוש בו הוא רק למשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...