כמה שאלות לפני קניית gtx 1070 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לפני קניית gtx 1070

ehh

Recommended Posts

קירור - יש לך את ה Gaming של MSI שהוא מעולה. יש לך את ה Strix של שהוא מעולה. שניהם שקטים.

מעבר לזה יש גם קירורים אחרים של GB של ושל עוד חברות שונות.. כולם עושים עבודה טובה, אני חושב

ש MSI ו שקטים מכל השאר בדגמים המובילים שלהם.

האם יהיה בקבוקון  :)  ? ביחס למעבדים יקרים יותר יהיה, לא משהו שצריך להדאיג.. אם יש לך אופציה להמהיר

אותו מהסטוק זה נחמד יותר. המעבד בסדר גמור גם בסטוק.

500W של סיסוניק. אמור בהחלט להיות בסדר.. לדעתי אין מה לדאוג למרות שזה המינימום ש NV דורשים +-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

תודה על התשובה.

בקשר לצוואר בקבוק- היום כשאני משחק 5 על הגדרות נמוכות המעבד נמצא כמעט תמיד באזור ה-90%-100%.

זה לא מעיד על כך שיהיה צוואר בקבוק מורגש? מן הסתם שאני רוצה לשחק על ההגדרות הכי גבוהות אבל מעניין אותי אם המעבד יגביל אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ehh

תודה על התשובה.

בקשר לצוואר בקבוק- היום כשאני משחק GTA 5 על הגדרות נמוכות המעבד נמצא כמעט תמיד באזור ה-90%-100%.

זה לא מעיד על כך שיהיה צוואר בקבוק מורגש? מן הסתם שאני רוצה לשחק על ההגדרות הכי גבוהות אבל מעניין אותי אם המעבד יגביל אותי.

Gta 5 זה המשחק הכי כבד למעבד שאני מכיר. ביתר המשחקים אם לא מצפים לfps גבוה מאוד לא צריכה להיות בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

ציטוט של coch

תתחדש ותהנה. GTA5 כמו האח הקטן שלו GTA4 חונק את המעבד יותר ממשחקים אחרים שהם לעיתים יותר

כבדים גרפית ממנו. אין ממה להתרגש.. אחלה של בחירה.

תודה.

השדרוג הבא יהיה המעבד כנראה. מרגיש שהוא מגביל קצת את הכרטיס במשחקים מסוימים שדורשים מעבד חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...