המלצה על כיסא מנהלים - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על כיסא מנהלים

dmkiller1

Recommended Posts

אין על מה גבר,

אני רוצה שתדע משהו לגבי הכיסא הזה, לאחר תחקיר מלא עליו, הבנתי לא רק שיש לך אחריות של 12 שנה,

אלא, כל בורג יחליפו לך שם . האחריות כוללת הכל, רק תביא אותו אליהם ואתה מסודר. עכשיו, יצא לי לחפור

מספר לא קטן של סרטונים ביוטיוב עליו מחו"ל, ומה שנאמר שם הוא זה: הוא הכיסא בין היחידים אשר ניתן לשבת עליו

שעות, וזה למה, כולו בד נושם, ומשענת הגב זזה עם תנועות הגב שלך ואף תופסת לך את שכמות הגב

כשאתה זז. וכו'. אני מצרף לך שני לינקים של אדם מאוד רציני ומובן, המסביר כל כך טוב עליו.

אני אהבתי וכמו שכתבתי קודם, צריך לבדוק פיזית. דרך אגב, עוד דבר אולי שלא הזכרתי לגבי הצבעים, שאתה

יכול לשחק עם הצבעים , כלומר, הצד האחורי של הכיסא(לבן/שחור, התאמה לצבע הקדמי) והצד הקדמי, יש

לך את כל הצבעים שהם פרסמו באתר שלהם: 

http://www.pitaro.co.il/product/311-Embody

ושני הלינקים הבאים: (תקשיב למילים שלו, הוא נותן לך את כל התשובות לשאלות שלך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של dmkiller1

אין על מה גבר,

אני רוצה שתדע משהו לגבי הכיסא הזה, לאחר תחקיר מלא עליו, הבנתי לא רק שיש לך אחריות של 12 שנה,

אלא, כל בורג יחליפו לך שם . האחריות כוללת הכל, רק תביא אותו אליהם ואתה מסודר. עכשיו, יצא לי לחפור

מספר לא קטן של סרטונים ביוטיוב עליו מחו"ל, ומה שנאמר שם הוא זה: הוא הכיסא בין היחידים אשר ניתן לשבת עליו

שעות, וזה למה, כולו בד רשת נושם, ומשענת הגב זזה עם תנועות הגב שלך ואף תופסת לך את שכמות הגב

כשאתה זז. וכו'. אני מצרף לך שני לינקים של אדם מאוד רציני ומובן, המסביר כל כך טוב עליו.

אני אהבתי וכמו שכתבתי קודם, צריך לבדוק פיזית. דרך אגב, עוד דבר אולי שלא הזכרתי לגבי הצבעים, שאתה

יכול לשחק עם הצבעים , כלומר, הצד האחורי של הכיסא(לבן/שחור, התאמה לצבע הקדמי) והצד הקדמי, יש

לך את כל הצבעים שהם פרסמו באתר שלהם: 

http://www.pitaro.co.il/product/311-Embody

ושני הלינקים הבאים: (תקשיב למילים שלו, הוא נותן לך את כל התשובות לשאלות שלך)

תודה. רק כדי לחדד כמה דברים:

1. האם הכסא בא עם רגליים של פלסטיק או משהו יותר רציני?

2. על מה בעצם התוספת של 1000 שקל, על הידיות? אני אישית מעדיף ידיות פלסטיק כי העור נדבק לידיים. 

וסלחו לי אבל אם מדובר רק על איכות החומר של הידיות, קשה לי להאמין שזה מצדיק תוספת של 1000 שקל. 

שתבינו אני לא נגד. אני באמת חושב אם לקנות את הכסא (איפשהו שם בחודשים הבאים כי שילמתי עכשיו על מחשב חדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של alont

הגלגלים מפלסטיק והרגליים ממתכת.

אכן יחליפו כל חלק בכיסא למעט החלפת ריפוד בגלל כתמים.

הבעיה לרוב בכיסאות זה שהריפוד יוצא מהמסגרת עקב בניה לקויה. גם פה יתנו לי תירוץ של כתמים? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נציג של החברה אז קשה לי לומר אבל אני לא מאמין שתהיה בעיה. גם קשה לי מאוד להאמין שהריפוד יצא לך מהמקום בכיסא הזה. יש לו איכות בניה מעולה והתלונות היחידות ששמעתי עליו היו על חלק מהפלסטיקה שלו שנשברת לעיתים בזמן הובלה (לא בזמן שימוש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dmkiller1

alont,

לא עדיף להגיע לחנות ולהכניס את הכיסא לרכב שלך וכך מנעת את הבלגן הזה?

ודיברת על כתמים בריפוד, אולי כדאי ריפוד שחור ופתרת את הנושא?

הלוואי. פעם רציתי להוציא סכום מכובד על כסא ונסעתי לדר גב. כבר התחלתי את תהליך התשלום ומזל שעליתי על זה שהאספקה תהיה תוך חודש שלם. כסא ב2000+ שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

הלוואי. פעם רציתי להוציא סכום מכובד על כסא ונסעתי לדר גב. כבר התחלתי את תהליך התשלום ומזל שעליתי על זה שהאספקה תהיה תוך חודש שלם. כסא ב2000+ שקל.

טוב עשית, הבנתי שפה בחנות הזאת, מכניסים לך את הכיסא לרכב בזמן הרכישה. אין לך בעיות עם זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dmkiller1

טוב עשית, הבנתי שפה בחנות הזאת, מכניסים לך את הכיסא לרכב בזמן הרכישה. אין לך בעיות עם זה .

אני זוכר את הבעת הפנים של המוכרת שהתחננה במבט שלה שלא אבטל את העסקה. עד עכשיו חבל לי עליה :( 

אבל אין מה לעשות, מי שלא מסוגל לספק מוצר תוך זמן הגיוני שלא יופתע שלא קונים דרכו. 

ותודה על המידע. זה די קרוב לאשדוד אז יכול להיות שאקפוץ מתישהו לשם. לצערי כבר רוקנתי את כל המשכורת של החודש הבא אפילו אז הכסא כנראה יצטרך לחכות. למרות שהתחת שלי עכשיו מנסה להגיד לי שאני טועה ושעלי לשדוד בנק. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה הבנתם את זה. אם יש לכם מזל ויש במלאי את הכיסא אז אין בעיה שתקחו, אבל המלאי בד"כ מאוד מוגבל וצריך להזמין את הכיסא משהו כמו חודשיים מראש מאירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של alont

לא יודע מאיפה הבנתם את זה. אם יש לכם מזל ויש במלאי את הכיסא אז אין בעיה שתקחו, אבל המלאי בד"כ מאוד מוגבל וצריך להזמין את הכיסא משהו כמו חודשיים מראש מאירופה.

האמת לאחר שדיברתי איתם , הם מסרו לי שאין בעיה להרכיב לי את הכיסא עם הצבעים שאני רוצה ולא רמזו אפילו

לחוסר במלאי וזאת עוד לאחר שביקשתי לשחק עם הצבעים, אבל טוב שהעלית נק' חשובה זו. לא חשבתי על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dmkiller1

האמת לאחר שדיברתי איתם , הם מסרו לי שאין בעיה להרכיב לי את הכיסא עם הצבעים שאני רוצה ולא רמזו אפילו

לחוסר במלאי וזאת עוד לאחר שביקשתי לשחק עם הצבעים, אבל טוב שהעלית נק' חשובה זו. לא חשבתי על זה.

alont,

תוכל לומר לי כשהיית בחנות, יצא לך אולי לראות את הצבע הכתום? אם כן האם הוא היה בהיר כמו בתמונה פה בדיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אתם מטורפים? 8,000 ש"ח על כיסא? אפשר לקנות סלון בכסף. שום כיסא בעולם לא שווה 8,000 ש"ח ואחריות ל-12 שנה לא שווה כלום. אני סובל מבעיות גב ואני משתמש בכיסא של ווקסמן F-15. אחלה כיסא בשבריר מהמחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lev-27

תגידו אתם מטורפים? 8,000 ש"ח על כיסא? אפשר לקנות סלון בכסף. שום כיסא בעולם לא שווה 8,000 ש"ח ואחריות ל-12 שנה לא שווה כלום. אני סובל מבעיות גב ואני משתמש בכיסא של ווקסמן F-15. אחלה כיסא בשבריר מהמחיר.

שתהיה לי בריא, סוג הכיסא שלך מתאים לנערי בי"ס, פעם ישבנו בו, אבל היום אחי צריך להתקדם ולא להתפשר על

הבריאות. זה מה שנקרא הבנטלי של הכיסאות. תראה אתה לא חייב לרכוש אותו, אבל לאורך זמן הכיסא שלך יבגוד בך.

תעשה חושבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...