המלצה על כיסא מנהלים - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על כיסא מנהלים

dmkiller1

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

shapin ,

אתה צודק 100%, אבל בארץ מה לעשות כולם רוצים להתעשר.

בגדול, אל תשכח, הבריאות יותר חשובה לנו ושווה להשקיע,

כמובן אם ביכולתך לעשות זאת וכן לגבי אחריות בארץ, שאת זה

וודאי צריך לקחת בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@dmkiller1 אכן הייתי בחנות בחולון.

צודקים לגמרי שהמחירים פה גבוהים מאוד. אני חיפשתי בהתחלה כיסאות שיהיו רק "טובים מספיק" וגיליתי לצערי שגם הם יעלו לי לפחות 2000 ש"ח. בגלל האחריות של 12 השנים הצלחתי לשכנע את עצמי ששווה להשקיע טיפה יותר עכשיו בשביל לקבל כיסא טוב יותר וגם בתור השקעה לטווח ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע כמה אני מסכים איתך. אחי, אל תלך על דברים זולים יחסית ואף פעם אל

תתפשר על הבריאות כמו שכתבתי קודם. תתנחם בכך שכל דבר פה בארץ עולה פי כמה

מחו"ל וכל שכן אם הדבר איכותי. במידה וקשה לך, תתחיל לחסוך, זה מה שאני הייתי עושה.

אנחנו לא נולדנו לאבות עשירים, ככה נגזר עלינו, לפעמים יש לזה יתרון ואתה יודע מהו?

כשיש הרבה כסף לאדם, יש סיכוי גבוה מאוד לגאווה מצידו וזה גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדן, עניין האחריות מסביר לבד כמה הכיסא הזה שווה וכל הזמן הבנתי, שכל מוצר שמיוצר בארה"ב, 

אין עליו, מאחר ושם מכון התקנים מאוד גבוה ובמיוחד האמריקאים אין אצלם חוכמות/קומבינות כמו שיש

אצלנו. אני מדבר מנסיון מאחר ואחי היה תושב שם מזה 25 שנה ורוב הזמן שלי היה שם.

יצא לי להיות בהרבה חנויות וקניונים בלי סוף ואפילו חרטה אחת לא ראיתי שם. זה תענוג לקנות משם, אך

לא לחיות שם. אני אעדכן אותך כשאהיה בחנות הזו בחולון ונראה על מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

0hme01.jpg

הכסא נראה מדהים, אבל אנחנו באמת צריכים להוציא סכומים כאלה בשביל לשבת בנוח לישיבות ארוכות?! מתסכל...

כשמישהו כבר יגיד כמה לעזאזל הכסא הזה עולה, נוכל להתפאל מהסכום הגדול. עד אז אלו סץם מלים באוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Zeev86, אני יכול לומר לך בוודאות כרגע, המחיר הסטנדרטי לכיסא(Embody) הזה, המופיע בתמונה ששמת, הינו: 

7,000ש"ח עם מע"מ. עכשיו, כשאתה מגיע לחנות אתה יכול ל"הרכיב" את הכיסא שאתה רוצה, הכוונה היא,

ישנם שני סוגי בדים למשענת הגב( בד נושם ובד רגיל זול יותר) וכן הלאה, כמו שדרוג ועל שדרוגים צריך לשלם.

במידה ושדרגת אותו לסוג היקר יותר , המחיר יהיה: 8,000ש"ח ללא מע"מ. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכל זאת ממליץ לנסות את זה שאני המלצתי עליו.

במיוחד לסובלים מבעיות גב. בתור הבעלים הגאה של 2 פריצות דיסק, אני מאוד רגיש לכסא עליו אני יושב. מאז שיש לי את ה-cx0 6200d, אני יכול לשבת שעות מול המחשב בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dmkiller1

Zeev86, אני יכול לומר לך בוודאות כרגע, המחיר הסטנדרטי לכיסא(Embody) הזה, המופיע בתמונה ששמת, הינו: 

7,000ש"ח עם מע"מ. עכשיו, כשאתה מגיע לחנות אתה יכול ל"הרכיב" את הכיסא שאתה רוצה, הכוונה היא,

ישנם שני סוגי בדים למשענת הגב( בד רשת נושם ובד רגיל זול יותר) וכן הלאה, כמו שדרוג ועל שדרוגים צריך לשלם.

במידה ושדרגת אותו לסוג היקר יותר , המחיר יהיה: 8,000ש"ח ללא מע"מ. 

ראשית תודה על התשובה (וגם לshapin).

ב-2 הכסאות הקודמים שלי, שהם די זולים, האחד ב-400 שקל והשני ב-700 שקל, בשניהם תוך חודש התחילו לצאת סיכות שבעצם מחזיקות את הבד.

7000 שקל - מי מבטיח לי שגם פה זה לא יקרה? 

אני לא בנאדם ששוקל 200 קילו אבל אני בנאדם מלא, ולך תדע עבור אילו אנשים הכסאות האלה מיוצרים.

אני כבר לא יודע כמה צריך להוציא בימינו כסף על מנת שהכסא יחזיק עשור כמו שזה היה כשהייתי נער. 

אני מחפש כסא שיהיה ניתן לשבת עליו שעות. הכסאות שאני קונה אפשר לשבת עליהם שעה גג ואז התחת מתחיל לבכות. 

אצלי בעבודה למשל - לא משנה כמה אני אשב על כסא, אם זה חצי יום או יום מלא 12 שעות, אני אצא משם ללא שום כאבים.

זה הכסא:

http://www.kinnarps.com/en/uk/ProductsInspiration/Office/DeskChairs/Product/?prodid=996321

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...