לא מבין כל יום מאמר חדש על הטענת סלולרי בלילה כן או לא ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מבין כל יום מאמר חדש על הטענת סלולרי בלילה כן או לא ?

bobbanai jhhi

Recommended Posts

כל יום מאמר חדש כן להטעין או לא להטעין בלילה או 

שמלאה מיד להוציא מהחשמל 

לא מבין גם אם טעינה באלחוטי לא מסוכן ?

תראו אחד המאמרים 

http://www.nrg.co.il/online/55/ART2/803/001.html

אם גם אתם הולכים לישון בכל לילה כשהטלפון הנייד שלכם מחובר למטען, אולי כדאי שתשנו את ההרגל הזה - ותאמצו שיטה חדשה להטענת הטלפון. ולא, לא (רק) בגלל הקרינה שנפלטת במהלך הטעינה. 

איזה קרינה נפלטת ? 
בסלולר חדש של סמסונג או

ל פי ידיעה שפורסמה באתר Battery University, משתמשים שמשאירים את הנייד מחובר לחשמל גם לאחר שהסוללה שלו נטענה במלואה - עשויים לגרום לטלפון שלהם לנזק בלתי הפיך. זאת משום שהטלפון יהיה במצב מתמשך של "מתח גבוה", מה שיפגע בו ועלול אף להרוס אותו לחלוטין. 

איזה נזק ?

למה אין הודעה על כך מהיצרן ?

השארת הנייד בטעינה היא הרסנית כל כך, עד שלמעשה עדיף לא להטעין את הסוללה במלואה לעולם - מאשר להטעינה עד 100% ולאחר מכן להשאיר את הטלפון מחובר לחשמל. 

אני לא מבין אני מטעין כל הזמן , והסוללה מתרוקנת מהר 

האם יש קשר ? או ישנה ?

המאמר התייחס במפורש לסוללות ליתיום יון, שהן בין הסוללות הנפוצות ביותר במכשירי טלפון חכמים. על פי ההמלצה, במכשירים שבהם מותקנות מסוג זה - מוטב להטעין את הנייד במרווחים, מה שיאריך את חיי הסוללה. 

האם זה הסוללה של סמסונג , ?
על איזה מרווחים של טעינה ?

"סוללות ליתיום יון לא צריכות להיות טעונות לחלוטין, וגם לא רצוי לעשות זאת", נכתב. "למעשה מוטב לא להטעין אותן עד הסוף, בגלל שמתח גבוה מכביד על הסוללה". 

איזה מתח גבוהה , מה הסוללות לא בנויות לעבוד עם מתח גבוה ?

מה הטעם בסוללה אם לא יודעת להפסיק טעינה שמלאה ? או להתמודד עם טעינה מלאה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה תתעלם ?

זה לא התיחסות רצינית 

אני מחפש תשובות מוסברות ומושכלות שמסבירות , מה קורה כאן 

זה פורסם בעיתון רציני שעבר הגעה , נכתב עפ"י מומחים שהתריעו על סכנות 

אתה חושב שזה לא נכון , תענה על השאלות ותביא הוכחות רציניות 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע די מוגזם מה שכתוב שם.

סוללה ב100% אכן נשחקת יותר מהר ועדיף לשמור אותה ברמות של בין 20% ל 80%. כלומר לא לטעון עד הסוף ולא להשתמש עד הסוף (בכל אופן כמעט בכל טלפון, למעט סיניים זולים אולי, יש מנגנון שמכבה את המכשיר לפני סיום הסוללה כדי לא להגיע למצב שיוצר נזק).

הסוללה לא ממשיכה להטען אחרי שהיא מגיעה ל100% אבל אם היא מחוברת למטען כל הלילה סביר שירד אחוז ואז מופעלת הטעינה שוב וכמו שאמרנו לא בריא להשאיר את הסוללה במצב במלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי מספר מטענים לקרינה אלקטרומגנטית בחלקם יש הרבה ברובם היה קצת, בכל מקרה זאת קרינה שמתרסנת במשוואה ריבועית, בדר"כ מטר ירסן כמעט לגמרי (בדר"כ גם 20 ס"מ), אישית אני משתדל לנתק בלילה בעיקר מטעמי בטיחות, נכון שסה"כ הסיכוי שיקרה משהו נמוך, אבל ביחס לרוב המכשירים האחרים הוא גבוהה, בעיקר עם מטענים וסוללות ברמה נמוכה, מי שעם type c יותר חשוב להקפיד על מטענים וכבלים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...