בבקשה אם אפשר עזרה בהתקנה של TP-Link TD-W9980 (עודכן מדיניות של שקר מצד בזק) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה אם אפשר עזרה בהתקנה של TP-Link TD-W9980 (עודכן מדיניות של שקר מצד בזק)

oxn35131

Recommended Posts

יש לי כבר הרבה זמן בעיות עם הראוטר של DSL-6740U 

החלטתי לקנות משהו במקום בין היחידים שמצאתי שמתאימים ל VDSL 

היה הראוטר של TP-Link TD-W9980

השארתי את כל החיבורי טלפון כמו שהם עכשיו ורק החלפתי ראוטר חיברתי כבל  Ethernet  למחשב ולראוטר 

חיברתי VDSL מאוחרה ולקיר וכמובן לחשמל

מריץ התקנה והוא נתקע לי באותה הנקודה שרואים בתמונה 

תחת Network Connections מזוהה אדפטור חדש 

אבל נתקע בשלב ההוא של ההתקנה האור על הראוטר של DSL נדלק רק לרגעים ספורים לפעמים נראה שאין תקשורת כמו שצריך 

העסק עלה כמעט 500 שקל חשבתי שיהיה מדובר רק לחבר ולהתקין..

מישהו יכול לעזור עם הנסיון שלו אני אודה לו מאוד 

עריכה" לפי מה שמצאתי באינטרנט הראוטר הזה לא מסוגל להסתנכרן מול בגלל משהו בשם  VECTORING

" ברגע שבזק הפעילה לך על הקו vectoring ללא תמיכה לא יסתנכרן עם בזק "

האם זה מדוייק 

למה KSP בכלל מכרו לי את הראוטר הזה בזמן שיודעים שהוא לא תומך בתשתית של בזק 

שמסתכלים באתר רואים שהוא VDSL ובגם בשיטוט באינטרנט רואים שאנשים אומרים שזה מתאים

נראה שבזק הוסיפו באיזה שלב את העניין של VECTORING או משהו בסגנון

עריכה" התקשרתי לתמיכה של בנדא הם אמרו לי שאני צריך להתקשר לבזק ולהגיד להם לבטל לי את ה וקטורינג ואמר שעושים את זה פרטנית 

התקשרתי לבזק ואמר לי שם שלא אפשרי לעשות כזה דבר זה שייך לרמת הקופסא השכונתית או משהו ואי אפשר לבטל פרטני לפחות לא בלי להעביר אותך ולקופסא אחרת שיכולה להיות רחוקה יותר אם בכלל

וצריך טכנאי שיגיע למקום ומי יודע מה 

קיצר ה 9980 נמכר בזמן שהוא לא מתאים לשימוש ממש עבודה בעיניים בנדא אומרים שזה כן מתאים לבזק אבל צריך לבטל וקטורינג 

בזק לא עושים כזה דבר 

KSP מוכרים את זה

עריכה נוספת " התקשרתי שוב ל בנדא הוא אמר לי שמה שהבן אדם בבזק אמר שהיא אפשר לבטל וקטורינג זה שקר מוחלט וכל מה שצריך זה לחיצת כפתור אצלהם במערכת 

הסיבה היחידה שהם לא עושים את זה ומקשים זה כי הם מונופול ורוצים להקשות את הבן אדם לעבור לחומרה אחרת מחוץ לבזק

עכשיו נצלצל שוב לבזק ונבקש לדבר עם מישהו יותר בכיר נראה עד כמה הם יסרבו לבטל לי את הוקטורינג הזה 

עריכה נוספת" התקשרתי לעוד טכנאי בבזק הפעם בחורה והייתם צריכים לשמוע את ההצגה שהיא עשתה לי 

אמרתי משפט ראשון "שלום אני צריך שתבטלי את את הוקטורינג על הקו שלי" 

והיא התחילה לצחוק ולדבר בקול מתמם "וקטורינג???? מה זאת המילה המצחיקה הזאת" 

והסבירה לי שאין דבר כזה 

ואחרי זה אמרה לי שזה שדיברתי איתו לפני אמר לי שאי אפשר אז כנראה שאי אפשר 

אמרתי לה שאם היא לא יודעת מה זה אז למה היא עובדת שם ושתעביר אותי למישהו יותר בכיר שיודע משהו מהחיים שלו 

אז העבירה אותי למישהו שנשמע יותר בכיר ותוך מספר רגעים אמר לי שהאלמנט של הוקטורינג בוטל בקו שלי 

ואז שאלתי אותו אז מתברר שכן אפשר לבטל את האלמנט הזה בלחיצת כפתור והוא אומר לי "בוודאי!" בקול כזה כאילו זה אלמנטרי ושבחצי שעה האחרונה לא עמדו מולי נציגים אחרים שיש להם נהלים לתת הצגה שלמה על מנת למנוע כל תוצאה של ביטול וקטורניג 

כמו שאמרתי הבן אדם הראשון התחיל לברבר לי איך שזה בלתי אפשרי ושצריך להגיע טכנאי לארון השכונתי ולהזיז את החוטים שלי ספציפית ומי יודע לאיזה ארון הוא יזיז אותי ואיך זה ישפיע לי על המהירות (הוא אמר את זה בצורה שנשמעה כמו איום) וגם צעק והיה תוקפני שאמר את זה 

אבל הייתי נותן ליכולות משחק שלו 8.5 מתוך 10

בשיחה הבאה מול נציגה תמיכה מהמין הנשי הכל נהיה יותר ברור היכולות משחק שלה שאפו לאפס והיה אפשר לראות את כל הנוהל שהולך מאחורי לקלעים ישר על הפרצוץ שלה 

הדרך שהיא דיברה איתי על הנושא בצורה מיתממת שפכה אור על כל הסיטואציה 

היא גם שאלה אותי מה האינטרס של שלא לבטל לי את זה במידה ו"המשהו" הזה בכלל קיים 

ועניתי לה שהאינטרנס מונח בזה שבזק לא רוצה שאני יעבור מחומרה שלה לחומרה מתחרה פחות תלוייה 

קיצר הצלחתי להגיע למישהו שלישי שתוך שנייה אמר לי שבוטל ושבוודאי שאפשר לבטל בלחיצת כפתור 

קצת צחקתי עליו אמרתי לו שהקלטתי את השיחות עם הנציגים הקודמים ושזה חומר טוב הוא קצת נלחץ והתחיל להזיע לגמגם ואמר לי שהוא ידבר איתם

חברים רצוי שתדעו שבבזק נוכלים חזקים עם אינטרסים חזקים ובאים נגד הלקוחות שלהם ואלא אם רבים איתם לא תגיע ליעד שלך

עכשיו רק נשאר לנסות להתקין שוב את הראוטר ולראות אם אני מצליח להסתנכרן איתו 

עריכה אחרונה" אחרי שביטלו לי וקטורניג ישר הנורית של DSL עבדה וההתקנה עבדה 

אחרי זה דיברתי עם בנדא שיעזרו לי להתקין את הראוטר ותוך שתי דקות היה לי והכל עובד פיקס 

לא איבדתי גם שום מהירות והביטול וקטורינג 

שורה תחתונה מקשים על החיים בצורה חזקה ביותר לא יבטלו לכם וקטורינג ויעשו הצגות שלמות כאילו לא יודעים על מה מדובר ויפחידו אותך 

כמעט באתי להחזיר את הראוטר לחנות ורק בגלל שהייתי עקשן הגעתי ליעד 

תדמינו כמה מוותרים על לעבור ראוטר בגלל המדינויות של בזק 

חלאות 

TD-W9980.jpg

afwfawf333.jpg

awfafwfa232.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון נוסף

אחרי הסיפור המביך המתואר למעלה הצלחה להגיע לתוצאה שיבטלו לי את הוקטורניג 

האינטרנט עבד פיקס למשך יומיים

היום ה DSL לא רצה להסתנכרן בכלל וכל היום האינטרנט נפל אולי 4 פעמים שכל פעם לוקח חצי שעה עד שעה לקבל עובד

ואחרי 30 דקות היה נופל שוב לשעה

הרגשתי כאילו מישהו בצד של החזיר את הוקטורינג לחשבון שלי התקשרתי לתמיכה 

גם הפעם המוקדנית ניסתה לעשות לי הצגה ברגע שאמרתי את המילה וקטורינג אבל אחרי 5 שניות הסברתי לה שכבר ביטלו לי את זה ואני מודע לעניין 

אז היא לגמרי ירדה מהשואו ופתאום ידעה מה זה וקטורינג ואמרה שלפי דעתה זה מבוטל אצלי אבל היא תבדוק לי

בזמן שהיא בדקה לי האינטרנט התחיל לעבוד שוב וה DSL הסתנכרן 

אחרי זה בכל זאת אמרתי לה להעביר אותי למישהו בכיר 

הסברתי לו את העובדות והוא קצת גמגם אמרתי לו בינינו אני אתקשר כל פעם שזה יקרה אז אם אפשר לשים אותי שם אצלכם על איזה רשימת "לא להתעסק" וזהו לא בדיוק במילים האלו כבר בעקרון זה מה שאמרתי 

אחרי זה הוא אמר לי עד כמה שהוא יכול כי הוא מוקלט אצלהם והוא לא יכול להודות שעשו לי פה סבוטאז 

אבל הוא אמר לי שבנינו הוא בדק לי יותר לעומק ואמר שלפי מה שעשו לי פה כרגע הוא לא רואה שזה יחזור שוב 

אז קיבלתי את זה בתור אישור לזה שהם העבירו אותי לרשימה של לא לעשות תרגילים יותר 

וכנראה החזרת הוקטורינג אחרי ביטול זה צעד נוסף בפרוצדורה של בזק 

מה גם ששכחתי להגיד את החלק הכי חשוב 

המוקדנית בשלב מסויים אמרה לי "טוב בוא תחבר את הראוטר של ונראה אם זה עובד" הסברתי לה שהנתב של עובד ובדיוק לרגע הזה היא המתינה 

ואז היא אמרה לי אם הנתב של עובד אנחנו לא תומכים בציוד צד שלישי 

ופה בדיוק אמרתי לה להעביר אותי לבכיר ובזמן ההמתנה לבכיר ה DSL הסתנכרן 

זה הצעד האסטרטגי שלהם 

החזרת וקטורניג ואז שאתה מתקשר אלייהם ואומר להם שלא עובד הם אומרים שהנתב של בזק כן עובד אז הכל בסדר ואנחנו לא תומכים יותר מזה 

סופו של דבר אתה לא יכול לדעת מה הם עושים עם הוקטורינג הם יכולים לשחק עם זה ועוד 101 דברים כנראה ולשבש לך את החיים במידה ואתה מנסה להשתמש בציוד אחר מאשר של בזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי לשוק הסיטונאי. לא משלם לבזק ישירות. קיבלתי מחיר יותר טוב, היה קצת בלאגן בהתחלה (אולי תרגילים של אולי לא) ובזק ניסו להחזיר אותי כדי לסדר את התקלה, אבל בסופו של דבר נטוויזיון השתלטו על זה. 

אם השירות שלהם היה סביר זה היה מושלם, אבל היה די סיוט שלושה ימים :-) 

לקח זמן עד שמשהו לקח אחריות על הארוע (תומך טכני בכיר) ואז דברים התחילו להסתדר די מהר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה היית מאוד קטן שהקקות הזבלים האלה לקחו על כל טלפון שנרכש מהם גם אם מלפני יותר מעשר שנים, (טלפוני חוגה ישנים שכבר לא השתמשו בהם) מספר שקלים בחודש על אחריות ושרות. עד שתבעו אותם תביעה ייצוגית, הם עשו מזה מאות מליוני שקלים. המוצצי דם האלה רוצים מכל אחד בכח 10-20 ש"ח על תמיכת בכח בגלל ראוטר דפוק שעולה להם 40 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון נוסף 

שוב פעם הנתב החדש שקניתי TP LINK לא הסתנכרן וכל היום לא היה לי אינטרנט 

ניסיתי להתקשר לתמיכה בשעה שמונה בערב והייתי מקום 100 בתור עם 80 דקות המתנה שמתוכם חיכיתי 45 דקות לפני שניתקתי

עכשיו שוב התקשרתי בשעה 1 בלילה וחיכיתי 30 דקות על הקו בזמן שאמרו לי שאני מקום 14 בתור עם 11 דקות המתנה 

ממש מרגיש ששמו אותי על רשימה של לא לענות או לייבש יותר מהרגיל 

בסוף ענה מישהו שנראה שפחות שקרן שמעתי אותו בודק מול המחשב בזמן אמת והוא אמר לי כן אני רואה שהווקטורינג מופעל והוא אומר שהוא לא יודע איך זה קורה בדיוק שזה חוזר ושהוא שם לי על מצב NAN כרגע או משהו 

וזה לא אמור לחזור 

ברגע שהוא ביטל לי את זה ה DSL הסתנכרן 

מה שהיה מוזר זה שגם הנתב של לא הסתנכרן במשך כל היום אפילו שהווקטורינג לא אמור לשנות מה שקצת מוזר ואני לא מבין 

בשלב מסויים התיאשתי וחיברתי את ה 6740 וגם איתו לא היה אז לא ברור לי למה ברגע שהוא ביטל ווקטורינג ה 6740 מיד הסתנכרן 

אחרי שהוא עבד ניתקתי אותו וחיברתי את ה TP LINK והוא גם עובד כמו שצריך 

אבל אני יודע שזה רק עניין של זמן עוד כמה ימים שוב לא יהיה ושוב נתקשר לתמיכה לעוד נציג רנדומלי בובה של המונופול שבו הוא עובד 

איזה עוד אופציות יש חוץ מבזק? רק מעבר להוט? האינטרנט שלהם טוב למולטיפלייר? הסיבה היחידה שבכלל עשיתי מעבר מהנתב של לנתב TP LINK זה בגלל שבמשך שנים אני חווה ניתוקים באמצע משחקי אוןליין והחלטתי שחייבים לנסות לקנות אחר 

אבל מסתבר זה קרוב לבלתי אפשרי עם החלאות האלו בזק 

השאלה אם לא יותר גרועים 

ממש סיוט מאז שקניתי את הראוטר החדש 

עריכה" פחות משעה עברה אולי חצי שעה והאינטרנט נפל שוב 

TP LINK לא מסתנכרן 

הנתב של כן עובד ויש איתו אינטרנט 

אין עם מי לדבר

או שאין להם מושג מה הם עושים 

או שיש להם בדיוק מושג מה הם עושים והם מבטלים לי את האפשרות לעבוד עם הנתב שלי כל פעם מחדש בצורה אוטומטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר עם או בינלאומי?

אני לא הולך לשבח אף אחד, מבחינתי זה נבלה וזה טריפה, אישית אני נמנע כמה שיותר מבזק בגלל העבר, מה שתיארתי בנוסף למחירי גזל לחול עד שהיתה תחרות ועוד ועוד, רובם שכחו להם הכל, לא אני.

לגבי מולטי פלייר מה שחשוב יותר זה הספק מכיוון שהתעבורה לחו"ל מתבצעת דרכו, גם התעבורה בארץ, אבל התשתית של או היא רק בארץ, התשתית לחו"ל כבר לא שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...