אשמח לחוות דעתכם המקצועית על המפרטים שהוצעו לי +שאלון - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח לחוות דעתכם המקצועית על המפרטים שהוצעו לי +שאלון

SPONER

Recommended Posts

צרפתי שלושה קבצי PDF שאמורים להיות הצעות שונות ..

ונניח והייתי רוצה מחשב לאוקולוסט ריפט הגרסא הצרכנית . אני חייב לפחות  GTX970?

תודה רבה

מחשב1.doc    (לינק לצילום מסך של המפרט  הראשון :http://prnt.sc/c34ta2)

מחשב2 .doc   (לינק לצילום מסך של המפרט השני: http://prnt.sc/c34v5k)

מחשב3.doc    (לינק לצילום מסך של המפרט השלישי :http://prnt.sc/c34vwp)

1. מה התקציב המקסימאלי? אני מניח 5K אני לא הוא זה שרוכש אך לפי מה שהבנתי הכוונה להוציא 6-7Kכולל כל הציוד ההיקפי שכולל מסך 

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? להפיק  את המרב מהתקציב

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? אני מאוד אשמח אם אתם תראו לנכון שעדיף להשקיע קצת יותר , ממה שהתקציב מאפשר ,אז תציינו זאת ואני אשאל את הקונה.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים .

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: גיימניג

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. לא מבין בזה אבל כרגע בעיקר V אבל לא רוצה הגבלה כלשהי ולהתאכזב. אה אני אישית מת לשחק בBEAMNG DRIVE על הגדרות גבוהות

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). אני חושב FHD

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? לא יודע השאיפה תמיד לגבוהה לא? מה שהתקציב יאפשר

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. יש צורך בציוד הקפי אך מדובר במחשב שמיועד בעיקר לילד בן 10 ,הוא היחידי שמשחק בבית , אז אני מאמין שהוא לא יהיה  יותר מידי בררן , 

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? צריך הכל 

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? שקט חשוב הרעש של המחשב משגע .

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא יודע מה זה ואני רואה שכאלו שכן יודעים מה זה הם בוחרים לא לעשות את זה . קראתי על זה בעבר והספקתי לשכוח .

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אם זו לא בעיה להתקין אני יודע מאיפה לקנות בזול  עותק דיגיטלי .אם זה מצריך ידע והבנה של המערכת ולא רק לעקוב אחר מדריך .. אז אני אוותר .. בעבר התקנתי לעצמי ווינודס 7 על המחשב הייתה לי בעיה לעלות את ה הביוס.. היה משהו שם קצת טריקי .. אבל זה נורא פשוט  לדעתי.  אבל הרכבה חובה!

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית?  לא

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בהקדם ..

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא מבין בזה:)

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אני חושב שכן .. אולי אני אתאהב בגיימינג מחדש ואשקיע על כרטיס מסך יותר מסיבי ממה שעתיד להיות במחשב שתרכיבו.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:     אוהב אותכם וסומך על המלצותיכם ! שיהיה שבוע מצויין.

הייתי שמח  שתהיה אפשרות למחשב שיוכל לתמוך ב Oculus Rfit

אה ובבקשה תציצו בקישורים שנתתי ותגידו לי מה דעתכם על הצעותיו של שאנחנו מכירים שנים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצליח לפתוח את הקבצים, בכל מקרה לא משתלם לקנות GTX970.

אבל כן סף מינימום זה GTX970 ממליץ לך ללכת על ה-470 של או במקום ה-GTX970 או לחלופין 1060 או 480 בהשקעה גדולה יותר.

ואולי תענה על השאלון? אי אפשר לעזור לך כשאתה לא עוזר לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OR2OOO

לא מצליח לפתוח את הקבצים, בכל מקרה לא משתלם לקנות GTX970.

אבל כן סף מינימום זה GTX970 ממליץ לך ללכת על ה-470 של AMD או במקום ה-GTX970 או לחלופין 1060 או 480 בהשקעה גדולה יותר.

ואולי תענה על השאלון? אי אפשר לעזור לך כשאתה לא עוזר לנו.

:) ערכתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלושת המפרטים ששמת הם אותו דבר רק עם מארז שונה, אני מפספס משהו?

הערות שלי למפרט שנתת זה שלא הכי הגיוני לשים לוח z170 עם מעבד 6600 שלא מתאים ל- וכמובן ש-960 זה לא כרטיס שיכול לשמש ל-. מבחינת מחיר זה לא מציאה, אפשר לבנות מפרט דומה עם כרטיס גרפי 1060 באותו כסף. לגבי הכרטיס הגרפי אם אתה בטוח שאתה הולך להשקיע בריפט אני חושב שעדיף כבר מראש לקנות 1070 ולא להסתפק במינימום.

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

מעבד: 1679 ₪ - * באנדל עם לוח אם במבצע * - Quad i5 6600K 3.5Ghz + Z170-Gaming K3
זכרון: 295 ₪ - * מבצע * - 16GB (2x8GB) Hynix 2133Mhz CL15
כרטיס מסך: 1399 ₪ - * חדש במבצע * - MSI GTX1060 6G D5 1544Mhz-1759Mhz 6GT OC
דיסק קשיח: 319 ₪ - * מבצע * - SSD Z400 256G SATA III 5 Years Warranty
דיסק קשיח: 339 ₪ - 2T 3.5'' Sata3 Barracuda 7200RPM 3 Years Warranty
באנדל (מארז + ספק): 410 ₪ - * חדש במבצע * - Ippon BULLET (3x120mm) + 600W (2xPCI-E) Active PFC
קירור אוויר למעבד: 119 ₪ - * מבצע * - Freezer 7 Pro Rev.2

מחיר סופי: 4560 ₪ למזומן  
 4651 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

שלושת המפרטים ששמת הם אותו דבר רק עם מארז שונה, אני מפספס משהו?

הערות שלי למפרט שנתת זה שלא הכי הגיוני לשים לוח z170 עם מעבד 6600 שלא מתאים ל-overclock וכמובן ש-960 זה לא כרטיס שיכול לשמש ל-. מבחינת מחיר זה לא מציאה, אפשר לבנות מפרט דומה עם כרטיס גרפי 1060 באותו כסף. לגבי הכרטיס הגרפי אם אתה בטוח שאתה הולך להשקיע בריפט אני חושב שעדיף כבר מראש לקנות 1070 ולא להסתפק במינימום.

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

מעבד: 1679 ₪ - * באנדל עם לוח אם במבצע * - Quad Core i5 6600K 3.5Ghz + Gigabyte Z170-gaming K3
זכרון: 295 ₪ - * מבצע * - 16GB (2x8GB) Hynix DDR4 2133Mhz CL15
כרטיס מסך: 1399 ₪ - * חדש במבצע * - MSI Geforce GTX1060 6G D5 1544Mhz-1759Mhz 6GT OC
דיסק קשיח: 319 ₪ - * מבצע * - SSD sandisk Z400 256G SATA III 5 Years Warranty
דיסק קשיח: 339 ₪ - Seagate 2T 3.5'' Sata3 Barracuda 7200RPM 3 Years Warranty
באנדל (מארז + ספק): 410 ₪ - * חדש במבצע * - Ippon BULLET (3x120mm) + Antec 600W (2xPCI-E) Active PFC
קירור אוויר למעבד: 119 ₪ - * מבצע * - Freezer 7 Pro Rev.2

מחיר סופי: 4560 ₪ למזומן  
 4651 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

תודה רבה .

1060 זה נחשב  להסתפק במינימום בשביל VR?

סה"כ  התמיכה ב  כרגע אינו  שיקול.. אלא אמרתי למי שעתיד לקנות שאולי  אם בעתיד נרצה להביא את הOculus Rfit  אנחנו נצטרך מחשב שיתמוך בכך .. ובעיקר מדובר בכרטיס המסך .ויכול להיות שכרטיס מסך  לא יתאים למארז שניקח עכשיו ואז בעתיד ההוצאות יהיו גם על מארז חדש.. 

האם המפרט שבנית כאן מאפשר שדרוג רק של המסך מבלי שיהיו עוד הוצאות מסביב ?

אני חושב שההוצאה תהיה גדולה מידי ..אם הוא יקח 1070  (לפי מה שהבנתי ,הכוונה הייתה להשקיע 6-7K כולל כל הציוד הקפי הנחוץ למחשב ,כולל מסך ) , אך השאלה האם כשמדובר ביחס עלות מול תועלת  עדיף לקחת 1070 על פניי 1060 וזה יהיה יותר לנכון לקחת 1070 לטווח הארוך ?  גם אם כרגע לא שיקול.

ואני לא רוצה להטעות , ההצעות של הטכנאי  היו עבור מחשב שיספק ילד בן 10 .זה מה  שתכלס הקונה ביקש.. ולא היה מוזכר שום בסיפור.

שוב פעם תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...