צריך ממכם חוות דעת על מפרט של 7.5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך ממכם חוות דעת על מפרט של 7.5K

Zeev86

Recommended Posts

היי. אני מתכוון לרכוש בקרוב (תלוי במסגרת שתתאפס לי בעוד שבוע וחצי) את המחשב הזה:

http://www.tms.co.il/preview/spec/1svr29tq

מה שמפריע לי זה המארז הדי יקר, אבל הובהר לי שזה מגיע עם ספק.

מה אתם אומרים באופן כללי על המערכת?

1. מה התקציב המקסימאלי? 7.5K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? קצת

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). Visual Studio פה ושם. אבל עיקר השימוש גיימינג.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: גיימינג.

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 4K

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? דיסק קשיח

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 8

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? כן, בינוני.

7. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. באיזור אשדוד, לא סומך על IQPC אז אלך על או TMS או פלונטר.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? עד עשירי לחודש +-

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). כן, מעוניין בכרטיס קול לאוזניות איכותיות.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? עדיף שיחזיק מספר שנים ללא צורך בשדרוג

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

אם אפשר לכלול לוח עם כרטיס קול איכותי אשמח (או להוסיף חיצוני) כי יש לי ממש איכותיות ואיזה DAC ב300 שקל ששווה לי שיהיה כבר בפנים ולהיפתר ממנו בחוץ.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה: 

לגיימינג אני לא ממליץ על 6700k בכללי אבל אצלך אני אוסיף עוד סיבה - הקירור שבחרת נוראי לOC ולא יחזיק גם OC בינוני בטמפרטורות נורמליות. מה שהייתי ממליץ זה להחליף ל6600k, לשדרג את הקירור ל nh-d15 למשל וב300 שקל בערך שנשאר לך לחפש ביד2 כרטיס קול חיצוני/פנימי. אם לא ביד2 הייתי ממליץ מאוד על Massdrop אם אתה מכיר, אם לא זו חנות אינטרנטית של קנייה קבוצתית, יש שם תמיד מלא מגברים וdacים וכל זה במחירים סבירים (משלוח טיפה יקר תלוי למה). אישית הזמנתי משם את הFiiO Olympus 2 E10k שהוא אחלה dac/AMP, קטנצ'יק שמחזיק לי מצויין את הhd598 ואת הMicrolab Solo 4c, עלה לי בערך 75 דולר כולל משלוח. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בדיוק את Olympus 2 (:

אבל אתה יכול בבקשה להעיף מבט פה:

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5720#ov

מה שהם רושמים על כרטיס הקול שלהם די מרשים. האם זה משתווה לDAC שלנו או שעדיף בכל מקרה להשמשיך להשתמש בDAC?

ותראה, אני נעול על i7 בגלל משחקים כמו ArmA3. אני יודע שמשחקים כמו אלה משתמשים רק במעבד אחד (לצערי, גם ב2016) ובמעבד כמו במפרט של TMS יש לי 4GHz. וזה מה שיעשה את ההבדל.

במה מעבד כמו שבחרתי i7 גרוע יותר ממעבד 6600k למשל? תראה, אם כבר יש לי מעבד של 4GHz, אני חושב שגם אין מה לעשות לזה OC. תקן אותי אם אני טועה.

אם העניין הוא רק של מחיר, אני מוכן להשקיע עוד כמה מאות שקלים. אבל לקבל FPS טוב במשחקים שמשתמשים עדיין במעבד אחד.

אם מדובר רק בהבדל של מחירים, איזה היית ממליץ ל-i7?

ושוב, תודה שאתה עוזר לי גם בדיון הזה וגם בדיון ההוא הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הלוח של לטעמי זה פשוט קטע שיווקי, לא יודע כמה זה טוב אבל לדעתי אין פתרון בילד אין בלוחות אם שיותר טוב מפיתרון חיצוני או כרטיס pci וכאלה. 

לגבי המעבד - לקנות גרסה K בשביל לשמור אותו בלי OC זה יותר לטעמי, ותאמין לי שה 6600k יכול בקלות להגיע ל4 ג'יגההרץ עם הקירור הנכון ולעבור אותו אפילו די בקלות. לגבי Arma לא בדיוק הבנתי למה התכוונת שאתה אומר "משתמש במעבד אחד"  (כאילו אחת?) בכללי רוב המשחקים כיום לא דורשים מעל 4 ליבות והפתרון של ה6600k ל4 ליבות עם OC הוא הכי טוב לגיימינג לטעמי. אתה גם יכול לבקש מtms לבצע OC בשבילך למיטב זיכרוני. 

למשל מפרט: 

http://www.tms.co.il/preview/spec/nadzefcs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...