רכישת מחשבת לעבודה אינטנסיבית ומרובה 4,000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת מחשבת לעבודה אינטנסיבית ומרובה 4,000

NSTECH

Recommended Posts

אני מחפש מארז בלבד.

אני עובד במספר רב של חלונות כרום עם יישומים כבדים שזוללים זכרון ועיבד, סקייפ, ווטסאפ, פוטושופ, וורד, דרייב והרבה שירותים שרצים ברקע, בעיקרון מערכות הניהול של וורדפרס שרצות בכרום שותות לי את הזיכרון ואת המעבד. אני כרגע רץ בקונפיגורציה של i5 750 בן 6 שנים, 16 ג'יגה זיכרון 1600 , ו 128 למע' הפעלה, אבל עדיין משהו בעבודה מרגיש לי לא חלק וזה מבאס אותי.

חשוב:

SSD

מעבד

זיכרון

לוח אם (עם 2 יציאות לפחות לתצוגה מורחבת על 2 מסכים)

עבודה שקטה

לא חשוב:

שטח כולל (משתמש בעיקר בענן)

מארז

אין צורך בכרטיס גרפי

העיקר שיהיה סוס עבודה ל-16 שעות ביום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניתי מפרט, יצא 3.5K ולא יודע בדיוק מה להוסיף אם להוסיף במסגרת התקציב אז ככה:
SSD - אני יכול לשדרג לאחד מהיר יותר עדיין במסגרת התקציב, כרגע שמתי 850 Evo של 250 ג'יגה (משום מה נעלם מפלונטר ה120 של ה850 EVO), כלומר ל850 Pro של 128 ג'יגה ב85 שקל תוספת וב175 שקל תוספת ל256 ג'יגה (אמרת שאתה על רוב הזמן ורוב התוכנות קלות אז לדעתי יספיק לך אפילו 120 גיגה בלי הארד דיסק אם המחשב נטו לעבודה, אם לא אז הארד דיסק של טרה יעלה בסביבות ה200 שקל) 
מעבד - הכי חזק בלי - זאת אומרת i7 6700, לא ממש מאמין שאתה צריך את זה אבל זה נטו בשביל כוח (3.4 ג'יגההרץ בסיס ו4 בטורבו)
לוח אם - לקחתי אחד עם 4 יציאות: hdmi, , dvi-i, vga מאמין שאתה יודע איך אם צריך לשים כל מני אדפטרים למיניהם, אם צריך להוסיף למפרט\כבלים תגיד לי, בנוסף יש לו 4 חיבורים לזיכרון עד 64 ג'יגה למקרה שתצטרף בעתיד.
עבודה שקטה - אני יכול למצוא מארז יותר שקט במסגרת התקציב שלך (מקסימום אם יהיו כמה שינויים להחליף לi5 6500\6600 שהם גם חזקים אבל יותר זולים ולדעתי יתאימו מספיק טוב), תגיד אם אתה חושב שאתה צריך.
זיכרון - 32 ג'יגה מספיק נראה לי? גם לעבודה אינטנסיבית עם 200 טאבים פתוחים בכרום אני לא ממש יודע איך אפשר להגיע ל32 ג'יגה אבל אם תצליח תמיד אפשר להוסיף עוד (שמתי 16x2). 
קירור - שקט יחסית לזולים יותר בשוק ועושה עבודה טובה.

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=78857

מה אתה חושב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה המושקעת!

1. האם נהוג לבקש לקבל מחשב במצב boot ? ככה שאוכל להתקין את מערכת ההפעלה לבד?

2. יש צורך בעוד מאווררים ?

3. כרגע יש לי מעבד i5 750 2.67 ghz , קניתי אותו ב2009, על לוח של p7p55m , עם הזמן שיפרתי את ההארדיסק, את הזכרון. אבל עדיין לדעתי הבעייה נמצאת במעבד שהוא ישן מאוד.

אם אחליף במארז הנוכחי שלי רק את המעבד לאחד מאלה שברשימה (תושבת 1156)

אני צפוי לראות שינוי משמעותי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של NSTECH

תודה רבה על התשובה המושקעת!

1. האם נהוג לבקש לקבל מחשב במצב boot ? ככה שאוכל להתקין את מערכת ההפעלה לבד?

2. יש צורך בעוד מאווררים ?

3. כרגע יש לי מעבד i5 750 2.67 ghz , קניתי אותו ב2009, על לוח של ASUS p7p55m , עם הזמן שיפרתי את ההארדיסק, את הזכרון. אבל עדיין לדעתי הבעייה נמצאת במעבד שהוא ישן מאוד.

אם אחליף במארז הנוכחי שלי רק את המעבד לאחד מאלה שברשימה (תושבת 1156)

אני צפוי לראות שינוי משמעותי ?

1. כן בדרך כלל בגלל שמערכת הפעלה עולה יחסית הרבה (מבחינת התקציב שלך 10% מהתקציב, לדעתי זה הרבה מאוד כסף) הייתי ממליץ לך להתקין בעצמך, אם אתה רוצה שאוסיף תגיד איזה ואני אכניס את זה לתקציב.
2. לא חושב, תלוי. אם אתה רוצה לשמור על המארז הארד דיסק וכאלה אני צריך לדעת פרטים: שם מארז הכי עדיף, ההספק של הספק (כמה וואט), ועוד כמה שאני עוד רגע אשאל.
3. לגבי LGA1156, התושבת ישנה מאוד, הייתי ממליץ לך לשדרג את הלוח אם והמעבד.
לדעתי אתה תשים לב לשינוי, גם בגלל שהמחשב ירוץ יותר טוב בגלל הSSD (מבחינת זמני עליה של תוכנות) וגם המהירות של המעבד במקרה שתהיה גבוהה יותר (כמו למשל הi5 6500 שעובד ב3.2 ו3.6 בוסט) וגם המהירות של הזיכרון תשפיע קצת.

הייתי מציע אם אתה חושב פשוט לשדרג אז ללכת ככה ולחסוך גם כסף: 
להחליף לוח אם\מעבד לתושבת 1150, לגבי אם תוכל לבדוק ולהגיד לי את הסוג והמהירות זה יהיה מצוין, ואז או לשדרג (אם אתה חושב שצריך) ל32 ג'יגה (אם יש לך 4 מקלות של 4 ג'יגה הייתי ממליץ לנסות אולי למכור אותם ביד2 או משהו כזה או למכור חלק ולקנות במקום 32 ג'יגה קיט של 16 ואז יהיה לך 24 ג'יגה זיכרון), לגבי הספק הוא אמור להספיק ושוב, אם אתה יכול לתת לי את הדגם של המארז כדי לוודא שהלוח אם תואם אליו.
למשל:
http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=78813
להוסיף לזה את ה16 ג'יגה ראם (אם זה בשני מקלות או 2 מה4) ולהגיע ל32 (או במקרה הפחות טוב 24) ג'יגה ראם (שוב, אם אתה חושב שאתה צריך יותר, אם לא אתה יכול להוריד את זה לגמרי ולהישאר אם 16 תלוי פשוט אם אתה משתמש בכולו, כי אם כן אז זה כנראה גם חלק ממה שפוגע לך בשימוש. גם אם אתה יכול להספק ב8 נוספים אז זה שוב פשוט מוזיל קצת את ההוצאה).
הוספתי לך גם 10 64 ביט בעברית (450 שקל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@FireCharge כבעל עניין אסור לך לפרסם בפורום הזה כלל. וגם אם כבר עשית זאת, תרשום שלא יהיה ספק בכלל שאתה כזה לבן אדם שבא לפורום לקבל עזרה.

פותח הדיון, לא בטוח שאתה צריך לקפוץ על קניית מעבד. תתחיל מלנטר את פעילות המחשב ברגעים שאתה מרגיש שהמחשב ''תקוע''. פתח את מנהל המשימותהמשימ ותסתכל על מצב המעבד והזכרון. רלוונטי מבחינתך רק מצב שבו הם מעל 90 אחוז. לאחר מכן תדווח לנו. לאחר מכן, אפשר יהיה ליעץ מדויק יותר.

על הדרך תרשום את המפרט המלא שאתה מריץ היום עם דגש על לוח אם, מודולי וספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של snudler6

@FireCharge כבעל עניין אסור לך לפרסם בפורום הזה כלל. וגם אם כבר עשית זאת, תרשום שלא יהיה ספק בכלל שאתה כזה לבן אדם שבא לפורום לקבל עזרה.

פותח הדיון, לא בטוח שאתה צריך לקפוץ על קניית מעבד. תתחיל מלנטר את פעילות המחשב ברגעים שאתה מרגיש שהמחשב ''תקוע''. פתח את מנהל המשימותהמשימ ותסתכל על מצב המעבד והזכרון. רלוונטי מבחינתך רק מצב שבו הם מעל 90 אחוז. לאחר מכן תדווח לנו. לאחר מכן, אפשר יהיה ליעץ מדויק יותר.

על הדרך תרשום את המפרט המלא שאתה מריץ היום עם דגש על לוח אם, מודולי זכרון וספק.

האמת שלא חשבתי על זה.

אני תמיד מסתכל במנהל משימות ואף פעם לא עליתי ב40 אחוז בשום פרמטר. הכרום זולל אבל זה עדיין 300-500k מתוך 16gb  .

יש מצב שזה קשור לכרטיס מסך? למרות שלא נראה לי כי העכבר זז אבל היישומים תקועים לא מגיבים.

מדובר במחשב שקניתי ב2009 ששידרגתי לו את הזכרונות והוספתי .

לוח p7p55m תושבת 1156 

4 סטיקים של gskill 4gb cl9 1600 mhz

כרטיס מסך gtx 260 (ישן) 

הארדיסק של טרנסנד 128gb ssd

הארדיסק של 7200 rpm

מעבד i5 750  2.67ghz 

ווינדוס 10 64 bit

כדי לצאר לכם את העומס אני רץ במקביל עם:

בדפדפן:

Youtube

Power editor זולל המשאבים האולטימטיבי

Google analytics

Whatsapp web

3 תיבות gmail

תוספות לכרום

2-3 אתרי תוכן כבדים

ברקע:

Rdp

אקסל וורד פתוחים תמיד

פוטושופ

טלגרם

סקייפ

יש גם צרצור מוזר כשהמחשב מתאמת למרות שהחלפתי מאווררים למעבד ולמארז. אז אולי זה מהמאוורר של הכרטיס מסך?

Help!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

תנטר עם לוג בעזרת MSI afterburner או hwinfo.

כמה מקום פנוי יש בssd?

הייתי בודק אותו עם as , crystal disk mark, hd tune.

התקנה נקייה מלפני שבוע הכונן על 40% תפוסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא נהוג לצטט בשלמותה את ההודעה שמעליך. כשאתה מגיב, ברור למי אתה מגיב, אלא אם ציינת אחרת.

2. עוד אופציה היא לבדוק את חיבור האינטרנט. נראה כאילו רוב השימושים שלך אינטרנטיים, נשמע סביר אולי גם בעיות בקו. תוודא בspeedtest.net, את מהירות הגלישה שלך לעומת הקו עליו אתה משלם.

3. נשמע לי מוזר שזה יהיה כרטיס המסך, אבל תעשה את מה שמציעnone77 רק בשביל שננקה אותו מהשלוחן.

4. אם מעניין אותך, אתה יכול לבצע למעבד שלך די בקלות כנראה עם כל אוורור תוכל לתת לעצמך עוד קצת בוסט איתו. אבל אם אתה טוען שאתה לא רואה את המעבד מגיע ל100 אחוז שימוש, זה כנראה לא רלוונטי.

5. אתה יכול להשתמש בתוכנה userbenchmark, בשביל להשוות את ביצועי הרכיבים שלך לאלו של אנשים אחרים עם אותה חומרה, אולי ייתן לנו כיוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הטיפים. אגיע מחר למשרד ואבדוק את המחשב הנוכחי והביצועים שלו.

במידה ואני הולך עך מחשב חדש, יש סיבה להשקיע בלוח אם עם bluetoothו wifi מובנה או שפשוט לקנו את התוסף בusb ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צירפתי תצלום בעת שהעמסתי על המחשב ממבחר יישומי, עדיין לא עובר את ה40% אחוז ב CPU.

עם זאת אני עדיין מקבל חוויה לא חלקה בעליל עם שנתקעים, בעיות בגלילה וכו'...

הנה הקישור לתוצאות הגרועות שלי

http://www.userbenchmark.com/UserRun/1442052

HELP

Untitled.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי כנראה מחפש רגיל וקונה דונגלים, בעיקר כי אני לא מכיר לוחות אם מומלצים עם וויפי ובלוטות. אתה יכול לשאול בפורום לוחות אם ומעבדים.

מבחינת הבנצ'מרק, האם הרצת עוד תוכנות תוך כדי? כיוון שלפי התוצאות שלך היה מעל 80% שימוש במעבד תוך כדי.

אם לא, אפשר לבדוק את תקינות המעבד: https://downloadcenter.intel.com/download/19792/Intel-Processor-Diagnostic-Tool

בנוסף, את צילום המסך, עדיף שתביא מהטאב של הperformence, בשביל שיהיה גם לוג אחורה לביצועי המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...