נייד חדש, לא מזהה WIFI אדפטר בוינדוס 10 אחרי כל הדרייברים ,עזרה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד חדש, לא מזהה WIFI אדפטר בוינדוס 10 אחרי כל הדרייברים ,עזרה

Michael Toyber

Recommended Posts

שלום לכולם

רכשתי אתמול חדש Y700 LENOVO
אחרי שהתקנתי את כל הדרייברים עדיין אין לי WIFI וגם במנהל התקנים לא מופיע לי בכלל האדפטר של הWIFI
אני ממש חייב עזרה כבר דברתי פעמיים עם השרות לקוחות של לנובו שלחו לי וזה עדיין לא עוזר, וגם התקשרתי פעם שנייה ועשיתי שיחזור הגדרות יצרן, ועדיין לא פתר את הבעיה .
המחשב עדיין לא מזהה את האדפטר של הWIFI עכשיו אני ראיתי בפורומים וביוטוב שזאת בעיה נפוצה בוינדוס 10
ממש אשמח לעזרה תודה אני כבר משתגע.

(וכן אני מחובר כרגע על כבל למחשב, ואני מעדיף לפתור את הבעיה בעצמי כי לשלוח אליהם זה סיפור ולוקח זמן והאמת שהכל עובד מצויין , זאת הבעיה היחידה )

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

בדוק שהוא לא מושבת בביוס.

https://support.lenovo.com/il/en/documents/ht071417

בדקתי ולא , השבתתי והחזרתי אותו ועדיין כלום , אין wifi ! פשוט לא מזהה המחשב את הכרטיס , כאילו לא קיים בכלל , וגם אין wifi אפשרות כשאתה נכנס להגדרות פשוט לא מופיע חסר לי 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HelpSupport

איפה ראית שכתוב "כפתור וואי פי". 

בדוק בבקשה אם שימוש במקש ה- Fn בכלל מתפקד - למשל Fn+f6 אמור לנטרל את משטח המגע - נטרל ?

כן , הכל מצויין ..אני הסברתי שאין בכלל אפשרות של wifi כשאתה נכנס , יש את כל הvpn proxy  ואין wifi 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הרשת האלחוטית לא עובדת כדבריך, אז גם אין לך אפשרות להשתמש ב- .

אין לי מושג אלו דרייברים התמיכה העבירה לך. באתר שבקישור יש את כל הדרייברים של המחשב עבור 10 במרוכז. (ההורדות הן ישירות מלנובו).

http://free-driver-download-1.blogspot.co.il/2015/12/lenovo-ideapad-y700-15isk-drivers-for.html

אני הייתי מנסה  להתקין דרייברים 

1.  Intel Chipset Driver for 10 (64-bit) - Notebook

2.  Touchpad Driver (Elan, Synaptics, ALPS) for 10 (64-bit) - Notebook

3.  WLAN Driver (Atheros, Realtek, Broadcom) for 10 (64-bit) - Notebook

4.  Bluetooth Driver (Atheros, Realtek, Broadcom) for (64-bit) - Notebook

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...