מה נסגר עם המחירים של 1070 בארץ? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם המחירים של 1070 בארץ?

zippoxer

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צריך לחפש, המלאי בא והולך והמחירים משתנים כל יום (גם עולים גם יורדים).

ספציפית אני קניתי כזה https://www.amazon.com/gp/product/B01HDUVJ1I/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

לפני שבועיים הוא עלה 449.90 דולר וכולל מסים עמלות ומשלוח יצא 2100 ש"ח. בפלונטר היה הכי זול - קצת יותר מ-2800. עכשיו הם מוכרים אותו ב-2619 במזומן או קצת פחות למי שקונה מחשב חדש. 

זה תלוי במשלוח (נע בין 15 ל-30 דולר ממה שראיתי) אבל בגדול כל כרטיס שאמזון שולחים לארץ ועולה פחות מ-450 דולר יגיע לסביבות 2100 ש"ח כולל הכל. אני פשוט נכנסתי כל בוקר לאמזון וראיתי מה יש. עד עכשיו יצא לי לראות כבר כמה כרטיסים טובים בטווח 420-450 אבל הם נעלמים נורא מהר מהמלאי.

כרגע הדבר היחיד שיכול להיות רלוונטי זה MSI Armor OC שיוצא משהו כמו 300 ש"ח פחות מפלונטר אבל לא בטוח ש-300 ש"ח שווים את הטרחה.

עריכה: עכשיו ראיתי שיש גם את ה-Aero OC למי שאוהב מפוחים ב-10$ פחות, באותו עמוד שקישרתי אליו. זה יוצא פחות מ-2100 ש"ח. לא יודע כמה מוכרים כזה בארץ, לא חושב שראיתי באף חנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HunterVee

מה נסגר אם האובססיביות על המחיר עם הכרטיסים הללו? 

משום מה הפעם מרגיש כאילו מדגדג לאנשים יתר על המידה חחחחח איפה הסבלנות?!? 

אההההה cest la vie :P

האמת שתכננתי לחכות, גם ככה אין לי יותר מדי זמן בחודש-חודשיים הקרובים, אבל כשראיתי את הסטריקס בכזה מחיר לא התאפקתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בישבילי זו פעם ראשונה

בעיקרון מדובר במעין קניה קבוצתית עד לתאריך מסויים וכולי תקווה שההנחה מהמחיר לצרכן שמופיע באתר תהיה לפחות 10%-15% פחות

על המחיר הסופי צריך להוסיף דמי משלוח לארץ כפי שציינת

הפריט יכול להעצר במכס או אם התמזל מזלך לא

במקרה של עצירה במכס תצטרך לשלם מע"מ (17%)

בכל מקרה גם אם ההנחה תהיה מינימלת מדובר במחיר כולל מע"מ בסביבוץ 2000 ש"ח או פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

450$ כרטיס, 25$ משלוח זה כבר 475$

475x3.85 זה 1828 ועוד 3% המרת מטבע [זה מה שלי לוקחים בבנק] זה 1883

בהנחה שתשלם מע"מ זה עוד 17% הגעת ל2200...

אם לא תשלם מעמ זה משתלם, אם תשלם זה פחות

השאלה היא- מה הסיכוי שלא תשלם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לשכוח 3% עמלת המרה ממטבע זר אם משלמים באשראי רגיל.

הבחור שמעלי כבר פירט. שתי נקודות: המע״מ משולם על מחיר הכרטיס עצמו לא כולל המשלוח (לפחות ככה חישבו את זה בשבילי, זה מה שקובע).

מעבר לזה יש סיכוי לא לשלם, אני כבר קיבלתי החזרים מאמזון על דברים שלא נתפסו במכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...